2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Amin canım allah kimseye yasatmasin o acıları. Benim gibi ultrasona bakıp naber minik diye seversin artık :) insan bakmaya doyamiyor. Doğunca nasıl hissedecegiz allah bilir. :)

Öncelikle geçmiş olsun eşinizin birşeyi yoktur inşallah. Benim kardeşim motosikleti kendi kullanırken kaza geçirmişti. Adını bile duyunca tüylerim diken diken oluyor.. Sana katılıyorum hareket konusunda. Gün içinde hiçbir sorun yaşamıyorum ama dikkkatsiz oturup kalkınca resmen ağrı saplanıyor. Tutuna tutuna oturup kalkıyorum . Daha bebek buyuse kim bilir ne ağrılar olur.

benim de bilgilerim eksikti tamamlayım.

yaş 31 bursadayım 2. bebeğim sat 27 şubat. doğum tarihi sezeryan olacağı için 18/11/2016

Geçmiş olsun canım yeni gördüm yazdıklarını. Çok üzüldüm. İnşallah Allah kucağını en yakın zamanda doldursun. Ne diyeceğimi bilemedim

Canım kucuk orda evet 6+2 idik o zmn. . Haftaya randevum var o zmn dha net olur tamam oyle yollarım ayyy kız mı dedın :))
rabbim gonlune gore versin cnm ilk bebismi haftaya daha net olur 8+9 haftalar cnn rabbim gonlundekini nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…