2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar doktorun bu testleri istemişti ek olarak
Hepatit b , hepatit c, toxo testi? Rubella testi, cmv testi, Feritin, b12
Sonuçlar çıkmış almaya gideceğiz ama ya bende hepatit virüsü varsa diye korkuyorum :KK43:( aslında ihtimali yok ama hamile kaldığım günden beri hep olumsuz senaryolar yazıyorum :KK43: şu çiğ etten bulaşan hastalık varsa diye de korkuyorum hamile olduğumu bilmeden köfte yemiştim biraz çiğ kalmış içi hafif kanlı gibiydi :KK43: o gözümün önünden gitmiyor :KK43: sürekli olumsuz senaryolar yazıyorum :KK43: bana dua edin kızlar da tahliller kötü çıkmasın

canim kiz tabiki tahmin rabbim bilir daha bir yeri belli olmamis erkek bebek cabuk belli olurmus 9+1 de sekli belli degil bu teori dogruluk payi varsa kiza benzettim
tabiki canim Rabbim bilir merak ettiğimizden teşekkür ederim tahminin için 4 yaşında oğlum var hepimizin bebekleri sağlıklı olsun en basta

Kızlar iyi dileklerini teşekkürler gittik doktora bebişi gördüm çok küçük:KK36:, kalp atışlarını da duyduk, herşey yolunda gibi :KK73:.Allah göremeyenlere de nasip etsin. Aç karna gittim 6 tüp kan aldılar daha doğrusu inşallah almışlardır çünkü kan çıkmadı çok zorladılar aç da olunca dayanamadım bayıldım hemen acile yatırdılar tansiyonum düşmüş keşke aç gitmeseydim şimdi iyiyim ama .pazartesi tahlil sonuçlarının hepsi çıkmış olacak inşallah tam çıkmıştır çünkü bir daha kan verecek dermanım kalmadı:KK12:

Kızlarrr çok mutluyum  bebişimizi gördük çok şükür kalbinide duyduk herşey yolunda dedi doktor haftamızda uyumlu çok şükür 8h1g lük olduk.. Bakın teyzeleri bebişimin resmine :KK71::KK71::KK71:
Oyyy maşallah subhanallah . Ne kadar güzel
Kaç cm olmuş canım seninle.benim arada 1 gun var.ama benim.bebeğim 5 gün geriden. Geliyor . Bgn bnde kontrole gidicem. Bakalım. Kaç. Büyümüş. sende.soler misin kaç cm.olduğunu

Kızlar iyi dileklerini teşekkürler gittik doktora bebişi gördüm çok küçük:KK36:, kalp atışlarını da duyduk, herşey yolunda gibi :KK73:.Allah göremeyenlere de nasip etsin. Aç karna gittim 6 tüp kan aldılar daha doğrusu inşallah almışlardır çünkü kan çıkmadı çok zorladılar aç da olunca dayanamadım bayıldım hemen acile yatırdılar tansiyonum düşmüş keşke aç gitmeseydim şimdi iyiyim ama .pazartesi tahlil sonuçlarının hepsi çıkmış olacak inşallah tam çıkmıştır çünkü bir daha kan verecek dermanım kalmadı:KK12:
ayyy gozun aydin cnm rabbi. tamamina erdirsin kac hafta usg uygunmu gidiyor canim

Çok sevindim.Sende 7. Haftadasın gerçi benden öndesin gün olarak.Bende 8. Haftadayken gidicem inşallah duyarım kalp atışını.

Ikra meyra Ikra meyra bide benimkine baksana 9+3 eşimle ben erkeğe benzettim silvester nub göremedi tabi ama sence tahminin ne? Biz erkek istediğimiz için mi bilmem öyle geldi galiba:KK70:

Eklentiler

• IMG_20160402_140531.JPG
    IMG_20160402_140531.JPG
    56,5 KB · Görüntüleme: 96
Kızlar merhaba
Iki haftadır bulantidan kusmadan ve tiksintiden ölen ben, 4 gündür çok rahatım, anlamadım bu gidişatı (ha suda var, tamamen geçmedi, hala mutfağa girip yemek yapamiyorum, tam anlamıyla bulantim da bitti sayılmaz, ama ne bileyim işte ister istemez tedirgin oluyorum )
Varmı benim gibi olan :110:

Ikra meyra Ikra meyra bide benimkine baksana 9+3 eşimle ben erkeğe benzettim silvester nub göremedi tabi ama sence tahminin ne? Biz erkek istediğimiz için mi bilmem öyle geldi galiba:KK70:

Kocaman olmuş cnm ya maşallah.darısı başımıza bende haftaya gitcm bakalım nasıl görcez.sağlıklı olsun bebislrmz de:KK36:inşallah gönlündeki olur erkek olur cnmcm:emir_bebek:

aynen canim hisleriniz dogrudur insallah rabbim cumlemize gonlumuzdekini nasip eder insallah sinemnur sinemnur erkek dedim ilk soyledigi gun hislerim dogru cikti hislerin dogruluk payi var canim erkek tahminim dogru yondedir insalah

Benim minnakimin da böyle çok küçük bi resmi var 6 haftalıkken atsam mi :KK17::anneadayı:

aynen canim hisleriniz dogrudur insallah rabbim cumlemize gonlumuzdekini nasip eder insallah sinemnur sinemnur erkek dedim ilk soyledigi gun hislerim dogru cikti hislerin dogruluk payi var canim erkek tahminim dogru yondedir insalah
Ayyy yanım olsan öpücüklere boğarım seni içim kıpır kıpır allah kız isteyene kız erkek isteyene erkek versin inşallah sağlıkla

Kızlar merhaba
Iki haftadır bulantidan kusmadan ve tiksintiden ölen ben, 4 gündür çok rahatım, anlamadım bu gidişatı (ha suda var, tamamen geçmedi, hala mutfağa girip yemek yapamiyorum, tam anlamıyla bulantim da bitti sayılmaz, ama ne bileyim işte ister istemez tedirgin oluyorum )
Varmı benim gibi olan :110:

Benimde aynen oyle oldu ertesi gun dr a gttim hemen ama Allah a sukur korktugum gelmedi basima sende icini ferah tut

X