2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam arkadaslar ben de drdan geliyorum :) :) :) benim minnak bir iken iki olmus bu gun kesinlesti gecen hafta gittigimde dr galiba olabilir gibi kelimeler demisti hala kalp atisi piyasada yok dr 10 gun sonra ancak duyariz kalbi dedi ancak ikizlerimin biri digerinden biraz ufakmis renkli doppler istedi sali gunu onun icin gidicem ay kizlar inanilir gibi degil ikiz bebislerim bir de oglum 3 :) ikisi birden sagliklidir umarim bu arada usg resimleri gordum masallah yavrulariniza kurban oldugum rabbim hepicugunu koklayip emzirmeyi saglikla kucaklamayi huzurla buyutmeyi askla sevmeyi nasip etsin amin amin cok cok amin cok amin

Maşallah Canımcım tebrik ederim. İkizlerimiz kaç oldu topikte bilmiyorum ama hepimiz sağ salim kucaklarız inşallah hepimize kolay hamilelik ve doğum dilerim.

Maşallah Canımcım tebrik ederim. İkizlerimiz kaç oldu topikte bilmiyorum ama hepimiz sağ salim kucaklarız inşallah hepimize kolay hamilelik ve doğum dilerim.
Aminnn canimm aminnn benim kafami en cok karistiran sey usg gore 4 bucuk hafta ciktilar ama sata gore 7 hafta bitiyor bu gun arada nerdeyse bir ay var bu kadar aciklik normal mi

Aminnn canimm aminnn benim kafami en cok karistiran sey usg gore 4 bucuk hafta ciktilar ama sata gore 7 hafta bitiyor bu gun arada nerdeyse bir ay var bu kadar aciklik normal mi
Canım tam bilmiyorum ama senin ikiz olduğu için yavaş büyüyor olabilirler bence doktoruna sor ama ikizler doğduğunda bile tek bebişlerden küçük olurlar bence çok endişe etme.

Canım tam bilmiyorum ama senin ikiz olduğu için yavaş büyüyor olabilirler bence doktoruna sor ama ikizler doğduğunda bile tek bebişlerden küçük olurlar bence çok endişe etme.
Ay insallah sorun yoktur canim neyse ya kendi kendimin keyfini bozmiyim :) sizi cooooook opuyorum kucaklasip sarilip zipliyoruz sonra tam yuvarlagin ortasinda ellerimizi birlestiriyoruz birimiz hepimiz hepimiz bebelerimiz icin yiiihhhuuuu

Aaa ne guzel ya bi ikiz haberi daha☺☺☺

Ay nasıl yani bu haftada çıkabiliyor mu böyle. Maşallah çifter çifter bebişler

Çok sevindim canım ikiz bebekleri çok severim ya maşallah Allah ikisinide sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin

BENDE gitmeye korkuyorum..c.tesi yada haftaya cuma olarak düşünüyorum..son 4 5 gündür mide bulantım var o yüzden iyiye yoruyorum
Hayrli sonuclarla gelirsin ins canim korkunun ecele faydasi yok valla bende korka korka yattim bebegi goremeyecek die.ultrsynda baktim aman bos kese nasil korktum dktr biraz bastrnca grundu oh dedim :) ama biz annelere dogurana kadar oh yok

Bende içmedim ama kan almadı tekrar boşuna içmemiş oldum 1 ay sonra tekrar gidicem inşallah

Neden almadı ki.evet ayda bir kntrol oluo.1 gün içmemek sıkıntı olmuoms.Ben önceden Yemek yemiodm erken gidiodm kan verip hemen geliodm.Ama bu halde olunca yedim mecbur içemedim ilacı da.inşallah herşey yolunda gider cnmcm

İnşallah canım 1 hafta önce vermiştim en son o yüzden gerek yok dedi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…