2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
angel_lovee canım cok gecmiş olsun... ben ocak ayında kurtaj olmuştum tabıkı psikolojik olarak zor gunlerdı kurtajdan 10 gun kanamam oldu sonrasında da tam 30 gun sonra adet oldum ve ilk adet ardından hamile kaldım. . Sakın uzme kendını inan bana hayırlısı buymuş. . Allah en ıyısını guzelini nasip edecegi zamanı oyle ıyı bılıyorki.. sen sukret hamile kalabılıyorsun bu duyguyu sana tattıran rabbime dua etmelisin inan huzuru bulacaksın. .eminim en kısa zmnda saglıklı bır hamilelık surecin olacak..sil gozyaslarını ve bu gunune sukret canım..

bendeki mthfr a1298c homozigot mutasyon cıkmıs canım.. buna dr cok onemlı degıl dedı sanırım heterozıgot ol

testi yaptıran ilk doktorumdu cok onemli bir faktor olmadıgını asprın ve b12 ıle cozulebılecegını soyledı. sonra tüp bebek için gittiğimiz doktora da sonucu gosterdık o da aynısını soyledı. benım esımde spermlerde morfolojık sorun var belkı de seklı bozuk bır sperm yumurtayı dolledı. bebekte de genetık arastırma yapıldı ama sonuc alamadılar. yanı negatıf veya pozitif.

portakal domates lahana karnibahar yesil biber greyfurt plesanta icin c vitamini oneriyor doktorlar insallah mubarek gunun suyu yuzu hurmetine guzel haberler almani nasip etsin rabbim.. amin

amin inşallah. allah hepimize bebegını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın.
hayırlı olacaksa elı ayagı duzgun sağlıklı aklı basında olacaksa bizleri bebeklerimize kavustursun.

Ikra meyra cnm bu usg yorumlarmısın bugün doktora gitik çok şükür iyiyiz bu arada herkesin Kandil'ini mübarek olsun angel_lovee cnm benim kürtajdan sonda 20 gün sürmüştü ben iki ay bekledim ardından hamile kalmıştım oğlum dünyaya geldi yani sakın üzülme hemen hamile kalacağına inanıyorum geçmiş olsun her şer de vardır bir hayır bugün bol bol dua et cnm inan rahatlarsın çok öpüyorum seni

Eklentiler

• image.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 96
canim kiza benzettim ama tahmin ediyorum dogru cikmayada bilir 8+0 da cok belli degil erkek bebek cabuk belli olur derler ona gore yorumluyorum saglikla al kucagina insallah rabbim gonlumuze gore nasip etsin insallah canim rabbim tamamina erdirsin.. amin

serbest t3-3.13 serbest t4-1.09 ths 0.47 nasil degerim anlayan yorumlaya bilirmi canlar

Merhaba kızlar ve gün doktora gttk bebisim gordum am hasta olduğundan oda yorgun düşmüş kalp atışları yavaştı doktor dinlecen dedi serum takıldı ateşim çok yüksekti düştü zorla bu gün de ates kontrolüne devam etcem dua edin bebismde bende iyi olalim

rabbim sifa versin sanada bebeginede insallah

Kızlar benim başım çok agrıyo sabahtan beri kafamı kaldıramadım bi sabah kahvaltısı yapabildim sonra hiç bişey yiyemedim baş ağrısı için ne öneririsiniz. Yarın doktora gidicem inşallah toparlarım lütfen banada dua edin yarın kalp atışlarını duyayım bebeğimin. Herkese hayırlı kandiller...

Buz torbası si varsa basının arka tarafına koy ense üstü yani faydası olur inşallah geçmiş olsun :)) İnşallah hayirlisiyla kalp atışları nı duyarsın

Tansiyon yükseldiğinde de çok baş Ağrı'sı oluyor Can'ım özellikle böle ense kökünden başlayıp buz çok iyi geliyor bide bana limon önermişti bi arkadaşım tansiyon içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…