2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
2 gündür bende de içten içe bulantı başladı agzimin tadı hiç yok

Bende yemek secmeye basladim.balik yumurta tavuk yiyemez oldum oglumdada yiyemeiyordum bunlari ama kizimda hicbir yemek ayirt etmiyordum.bi de baligi haftada 2 defa yeriz biz dusunun halimi artik esim ve 2 cocugum icin mecbur katlaniyorum.

Bebisimi gordum kalbide atio cok sukur.ama boyunun olcusunu goremedim siz goruomsnz fotoda.Rabbim hayrlisiyla kucagimiza almayida nasip etsin . Nete fazla giremiorum kaynanamlarda kalcaz bi kac gun kendinize iyi bakinnn
bebegine massallah canim kac hafta sata uygunmu usgde kac dedi doktorun hadi gozun aydin canim saglikla al kucagina

TSH TESTİ YAPTİM DAHA ONCE 3.5 CİKMİSTİ BUGUN 2.90 CİKTİ SİZCE NASİL
benim hic bilgim.yok canim bende yarin alicam bugun alicaktim gitmeye usendim saglik ocagina ac verdin degilmi kani

ne gibi belirleme olmustu su an bebeginiz dogdumu rabbim size bagislasin insallah
Sagol kuzum teşekkür ederim. Evet doğdu şuan 10 aylik ama yine hamile kaldim İşte ilk gebeliğimde kanamam olduğunda bende cok panik ve endişe içindeydim. Araştirirken birisi erkek olacak demişti.. Ögle bir konu konuşuldu.
Genelikle kanama, lekelenme gibi sorunlar yaşayanlarda erkek olacagina inaniyorlar.
5 haftalik iken başlamişti
Şimdi normal bir teçrübem olmadigi için bu severde kanama olmadigi icin tuafima gitmeye başladi birde bana kanamasi olan kadinlarin bebekleri cok güzel olur dediler. Oda dogru cikti ama hepsi bir tesadüfde olabilir:)

perşembeyi niye bekliyorsun ki. lekelenme ve ağrı kesinlikle beklenmemeli hemen bir acile gitmen gerekli.

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır takip ediyorum sizleri ama bir türlü yazamadım. Ben de kısmetse 2016 Kasım annesi olacağım sizin gibi. Daha çok yeni 5+5 günlük SAT'a göre. Cumartesi günü çok şükür keseyi gördük, 18 Nisanda da kalp atışlarını duyacağız kısmetse.

Bu ikinci gebeliğim. İlk bebeğimi 36 haftalık gebeyken kaybettim Kan pıhtılaşması ve buna bağlı olarak preeklampsi geçirmişim. Şuan Hibor 7500 kullanıyorum pıhtılaşmadan dolayı. Karnım acayip şiş. Oğlumda 4 aylık hamileyken çıkmıştı karnım. Acaba iğne şişkinlik yapar mı, bilgisi olan var mı kızlar?

iğneyi bilmiyorum ama ikinci gebelikte karın daha çabuk çıkarmış. ama tabi bu karın değildir hamilelik şişkinliğidir. gaz kabızlık vs varsa ondan da olabilir

perşembeyi niye bekliyorsun ki. lekelenme ve ağrı kesinlikle beklenmemeli hemen bir acile gitmen gerekli.

Gerçekle yüzleşmekten korkuyrm ondan gitmiyrm progestan alıyrm sabah akşm ara ara oluyr Ağrı'm norml adet tarihim bu günler belki bu sebeple ağrıyordur öle tahmin ediyrm hayrlısı artık..

Geçn çarşmba 6 haftalık Dedi doktr bu haftalarda kalp Atımı olması lazm beklememiz gerektiğini söledi sata göre bugn 9 a girdm içim çok fena bu durumu kabul edemiyorm.. Yarın cesaretimi toplarsam gidecm inşlh doktra.. İnşh kalp atışlarını duyarım miniğimin..

merhaba bende hibor kullanıyorum ama dozum 3500 sizin dozu dr neye gore verdi. Kilonuzu oğrenebilir miyim.beninde 2 gebelik kaybım var. Rabbim bunun acısını yaşatmasın inşllh

Bebisimi gordum kalbide atio cok sukur.ama boyunun olcusunu goremedim siz goruomsnz fotoda.Rabbim hayrlisiyla kucagimiza almayida nasip etsin . Nete fazla giremiorum kaynanamlarda kalcaz bi kac gun kendinize iyi bakinnn
gözün aydın canım yanlış hatırlamıyorsam sat ve usg farkı vardı sende de şimdi nasıl arayı kapattı mı? kalp atışını kaçta duymuş oldun?

bende kanama flan yok ama bende gitmeye korkuoyum dr çarşamba vajinal cuma karından bakarız dedi ama biraz daha büyüsün istiyorum o yüzden haftaya cumaya düşünüyorum hatamı yapıyorum doğrumu kestiremiyorum artık

merhaba bende hibor kullanıyorum ama dozum 3500 sizin dozu dr neye gore verdi. Kilonuzu oğrenebilir miyim.beninde 2 gebelik kaybım var. Rabbim bunun acısını yaşatmasın inşllh

Açıkçası neye göre hesapladığını bilmiyorum canım. Benim boy 170 kilo 69. Ama benim iki faktörümde problem var. Biri homozigot çıktı, diğeri heterozigot. Doktor da ağır düzeyde pıhtılaşma olduğunu söyledi... Belki bu sebeple yüksek dozda vermiştir. Ya da önlem amaçlı yüksek dozda başlatmıştır, bilemiyorum ki...
Amin, Rabbim bunları bağışlar bize inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…