2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gunaydin kizlar. Agda yaptiran var mi cok acidi mi ?? Simdiye kadar hic jilet kullanmadim. Hamilelikte agda yapimi diye internetten arattim ama bazi siteler zarari olur bazi siteler zararsiz diyor arada kaldim fenalardayim.
Ben kendim ağda yapıyordum ama şimdi korkuyorum ve daha önce hiç kullanmama rağmen jiletle yapıyorum şimdi. Belki başka birisi yApsa daha rahat olur ama başka kimseye de yaptiramayacagim için doğuma kadar böyle devam. Ben hamileyken ağda yaptıran bir sürü kişi tanıyorum hiç bir şey olmuyor gayette rahat ettiklerini soyluyorlar

Gunaydin kizlar. Agda yaptiran var mi cok acidi mi ?? Simdiye kadar hic jilet kullanmadim. Hamilelikte agda yapimi diye internetten arattim ama bazi siteler zarari olur bazi siteler zararsiz diyor arada kaldim fenalardayim.
Canım benim yengem hamileyken her ağdadan sonra hastanede yattı bu böyle 3 kez filan oldu sonra vazgeçti galiba. Kişiden kişiye değişir tabi ki ama bikini bölgesine yapınca kasılma olur diyolar. Bacaklarıma filan yapıyorum ama bikini bölgesi mecbur jiletle

Merhaba ben ilk gebeligimde yaptirmistim sikinti olmamisti agda. Ama simdi jilet kullaniyorum. Ayrica baska bise aoracam size nickiniz tanidik gelio daha once baska grupta miydiniz acaba

Kizlar nette gezinirken su yaziya rastladim garip geldi fikri olan varmi bu konu hakkinda

EVDE CİNSİYET BELİRLEME TESTİ

(Boy Girl IntelliGender Cinsiyet Belirleme Testi)
Bilindiği gibi bebeğin cinsiyeti ultrason muayenesinde 16-20 haftalarda yüksek oranda belirlenebilmektedir. 13-15 haftalarda da bu kadar yüksek oranda olmasa da gelişmiş ultrason cihazları ile belirlenebilmektedir. Evde annenin idrarı ile yapılabilen cinsiyet belirleme testi son yıllarda bazı ülkelerde kullanılmaktadır. Bazı ülkelerde ise bu tür testler yasaklanmıştır. Cinsiyet belirleme testleri ile gebeliğin 10. haftası gibi erken bir dönemde bebeğin cinsiyeti yüzde 80 oranında belirlenebilmektedir, aile dördüncü - beşinci aylara kadar beklemeden cinsiyeti öğrenebilmektedir. Test kabına sabah annenin ilk idrarı eklenerek 10 dakikada sonuç alınabilmektedir, 10 dakika sonunda şişedeki renk yeşilimsi ise erkek, turuncu ise kız manasına gelmektedir.

Ben kendim ağda yapıyordum ama şimdi korkuyorum ve daha önce hiç kullanmama rağmen jiletle yapıyorum şimdi. Belki başka birisi yApsa daha rahat olur ama başka kimseye de yaptiramayacagim için doğuma kadar böyle devam. Ben hamileyken ağda yaptıran bir sürü kişi tanıyorum hiç bir şey olmuyor gayette rahat ettiklerini soyluyorlar
canim jilet cogaltiyor tuy dokucu kullan derim ben iki gebeligimde tuy dokucu kullandim en azindan cogalmiyor tekrar nasil agda yapabiliriz koku saglamlasiyor acir valla :KK66:

Kizlar nette gezinirken su yaziya rastladim garip geldi fikri olan varmi bu konu hakkinda

EVDE CİNSİYET BELİRLEME TESTİ

(Boy Girl IntelliGender Cinsiyet Belirleme Testi)
Bilindiği gibi bebeğin cinsiyeti ultrason muayenesinde 16-20 haftalarda yüksek oranda belirlenebilmektedir. 13-15 haftalarda da bu kadar yüksek oranda olmasa da gelişmiş ultrason cihazları ile belirlenebilmektedir. Evde annenin idrarı ile yapılabilen cinsiyet belirleme testi son yıllarda bazı ülkelerde kullanılmaktadır. Bazı ülkelerde ise bu tür testler yasaklanmıştır. Cinsiyet belirleme testleri ile gebeliğin 10. haftası gibi erken bir dönemde bebeğin cinsiyeti yüzde 80 oranında belirlenebilmektedir, aile dördüncü - beşinci aylara kadar beklemeden cinsiyeti öğrenebilmektedir. Test kabına sabah annenin ilk idrarı eklenerek 10 dakikada sonuç alınabilmektedir, 10 dakika sonunda şişedeki renk yeşilimsi ise erkek, turuncu ise kız manasına gelmektedir.
zaten 100/80 dogruluk payi var canim :)
bu testi kadinlar kulubunden biri almis denemis iki oglu varmis buda oglan dedi ve 16 haftasinda kiz oldugunu ogrenmis bence inanmayin boyle seylere para tuzagi pahali ozaman 85 ustu falandi galiba yilda 2009 yanilmiyorsam boyle bir yorum yapmisdi kk de

Günaydın herkese

Bugün kan ve idrar testi sonuçlarımı aldım. Maşallah hepsi çok iyi. Doktorumun ultrasonunda bebeğimi bir türlü düzgün göremedik detaylı usg istedi. Beklemek ordan oraya gitmek canımı sıktı. Sağlık ocağında bile bi ufak aletler kalp atışını dinletiyorlar ben şöyle net bi ses duyamadım hala. Büyük ihtimalle hastane değiştireceğim.

Ağda yapmak isteyenler gebelikten dolayı normalden daha çok acıtıyor hele paket bölge bayağı acıtıyor haberiniz olsun

Normalde 8+4 üm ama detaylıda 7+6 çıktı bugün.

Dün rahim ağrım vardı normalde adet olmam gerekn günler sanırım o yüzden oluyor. burdaki arkadaşlar yazınca aklıma geldi

ilk hamileliğimde yaptırdım doğrusu normale göre neredeyse 2 kat acıdı:) son ayda gitmedim cesaret edemedım ağdacıya .

Bebisimi gordum kalbide atio cok sukur.ama boyunun olcusunu goremedim siz goruomsnz fotoda.Rabbim hayrlisiyla kucagimiza almayida nasip etsin . Nete fazla giremiorum kaynanamlarda kalcaz bi kac gun kendinize iyi bakinnn

Eklentiler

• 20160406_120203.jpg
    20160406_120203.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 80
X