2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben de 3 - 4 gündür gribim geçmiyor geçecek gibi de değil ilaç almak kesinlikle istemiyorum ne yapsam rapor da almadım geçer diye ama geçmiyoo:mad:

Kızlar dün Survivor da sucuk ekmek yediler cnm da sucuk istiyordu bi kaç gündür. Survivor da sucuk ekmek görünce işte dün den beri aklımda sucuk vardı kızlar. Sucuk çok zararlı hamilelik de diye biliyorum Çekindim ama gittim artık bildiğim kasaptan aldım iyice kızarttm ama sizce zararı olur mu kızlar? Içimde bi şüphe oluştu :KK43: malum hamilelik de insan çok evhamli oluyor :KK43: bi de bu aş erme mi oluyor :/

:KK48: aynı nedenden dolayı bende yedim. Bi yerde okumuştum illa yenilecekse iyice pisirilmeli diyordu.

Kızlar Bişey sorcam size
Görümcemmde hamile oldgnu öğrendik
4+ yms keseyi görmüşler ama şekil bozukluğu var demiş doktor haftaya tekrar bakalım demiş.
Ben önemli değil toparlar o dedim daha çok küçük dedim ama aranızda böyle bişey başına gelen veya duyan var mı.ilk haftalarda normal midr

Kızlar ben de 3 - 4 gündür gribim geçmiyor geçecek gibi de değil ilaç almak kesinlikle istemiyorum ne yapsam rapor da almadım geçer diye ama geçmiyoo:mad:
slm canim geçmiş olsun bende yeni atlattım sinuzit franjit vardı antibiyotik verdi dr çok kötü geçmez ilacsiz dedi ama ben icmedim geçmesi uzun sürdü ama sukur atlattım bol c vitamini çorba limonlu su falan ictim gecti

:KK48: aynı nedenden dolayı bende yedim. Bi yerde okumuştum illa yenilecekse iyice pisirilmeli diyordu.
:) geçenler de de iskender yediler o zamanda iskender diye tutturdum :) bundan sonra Survivor de ödül anını izlemeyecegm :)) iyice pişrdim hatta kurudu:)

Kızlar Bişey sorcam size
Görümcemmde hamile oldgnu öğrendik
4+ yms keseyi görmüşler ama şekil bozukluğu var demiş doktor haftaya tekrar bakalım demiş.
Ben önemli değil toparlar o dedim daha çok küçük dedim ama aranızda böyle bişey başına gelen veya duyan var mı.ilk haftalarda normal midr
mrb, uzgunum ama kesenin duzgun şekilli olmaması sağlksız bir gebeliğe işarettir. Benm de ilk hamileliğimde aynı şey olmuştu. 1 hfta içinde duşurmuştum.

slm canim geçmiş olsun bende yeni atlattım sinuzit franjit vardı antibiyotik verdi dr çok kötü geçmez ilacsiz dedi ama ben icmedim geçmesi uzun sürdü ama sukur atlattım bol c vitamini çorba limonlu su falan ictim gecti

Teşekkürler bende alıyorum c vitamini falan beslenmeme iyi şükür ama süründürdü resmen ya akşam yatarken yarın işe gidemem rapor alırım diye düşünüp yatıyorum sabah kalkıyorum rhatlamış boğazım rahat AA geçmiş hadi işe sonra işten sürünerek geliyorum hergün aynı geçer inşallah :KK1::KK1:

mrb, uzgunum ama kesenin duzgun şekilli olmaması sağlksız bir gebeliğe işarettir. Benm de ilk hamileliğimde aynı şey olmuştu. 1 hfta içinde duşurmuştum.

Gerçekten mi.bilmiodm.onunda ilk hamileliği.Evde idrar testyle öğrendi dün.bugün doktora gitti kan testi yapmams ultrasonla bakmış.sat â göre 4+6 demiş ama keseye şekil bozuklgu var demiş.üzüldüm bende şimdi.İnşallah bi mucize olur.progestan falan da vermems.haftaya gel demiş.
Sana da geçmiş olsun.Bundan sonra sağlıklı gebeliklrmz olsn Insallah

Kızlar karnım adet olacakmışım gibi ağrıyr bu günler adet günlerim ondandr diye içim rahat ama kalp atışını daha görmedik bından da çok korkuyrm.. :KK43:Çok az lekelenmem var perşmbeyi bekliyrm :KK51: korka korka :KK61:

Kızlar dün Survivor da sucuk ekmek yediler cnm da sucuk istiyordu bi kaç gündür. Survivor da sucuk ekmek görünce işte dün den beri aklımda sucuk vardı kızlar. Sucuk çok zararlı hamilelik de diye biliyorum Çekindim ama gittim artık bildiğim kasaptan aldım iyice kızarttm ama sizce zararı olur mu kızlar? Içimde bi şüphe oluştu :KK43: malum hamilelik de insan çok evhamli oluyor :KK43: bi de bu aş erme mi oluyor :/
Pişirdiysen bir şey olmaz afiyet olsun Can'ım. Bu arada yakın bir arkadaşım böyle sucuğa saldırmıştı oğlu olmuştu. Sucuk, pastırma çeşidi aşermeler erkeğe yoruluyor. Ben daha hiç aşermedim:KK43:(

Pişirdiysen bir şey olmaz afiyet olsun Can'ım. Bu arada yakın bir arkadaşım böyle sucuğa saldırmıştı oğlu olmuştu. Sucuk, pastırma çeşidi aşermeler erkeğe yoruluyor. Ben daha hiç aşermedim:KK43:(
:) böyle şeylere inanmam ama Çin takvimi de erkek diyor :) bi arkadaşıma hamile olduğumu söyledim bana bir gün önce fal in da `yakın bi arkadaşın dan erkek bebek haberi alacaksın` dediklerini söyledi :) yoksa o sen misin dedi :)) dün de kuzenim aradı fal baktırmis ona da isminin için de m harfi olan bi yakının var oğlu olcak demiş :) normalde fal a pek inanmam ama şimdi hamileyim ya böyle şeyler dikkati mi çekiyor :) sende öyle dedin :))) bakalım çok merak ediyorum cinsiyeti :)

Ben de 2 gündür sucuk yiyorum ama midem pert. Bakalım bu tahmin bende de tutacak mı :anneadayı:

Cok onemli olmadigini ogrendim canim, bol su icerek atlatmaya calisiyorum.Sanki sana da saglik ocaginda lokosit var demislerdi diye hatirladim da o yuzden sana sormustum, neyse negatif olmasi guzel :)
Bana idrarda az miktarda kan var o da düşük tehtidi dediler ama test sonucuna baktim göremedim doğrusu. .. ben de takmadim napiyim .. 3 gündür midem sagolsun tum sorunları unutturuyo resmen hep uyumak istiyorum :KK43:

Kızlar bugün pıtırcığımi gördüm 5.3 mm olmuş gününe uyumlu dedi 15 gün sonra tekrar çağırdı ama ben 1 ay sonra gideyim diyorum 12 haftalikta gideyim diyorum cinsiyetini görürüz dedi :))
GöZün aydın canım inşallah kucana aldığın günleride görürsün. Kaç hftalık bebişin?

X