2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Selam kızlar ne zamandır takip edemiyorum. Umarım hepiniz iyisnizdir . dün akşam maalesef dolgum çıktı . ilk 3 ay mudahele edilmez deniliyor özellikle kayıpları olanlarda. Napicam bilmiyorum ... Bende durum bu tabi birde sivilcelere

Selam kızlar ne zamandır takip edemiyorum. Umarım hepiniz iyisnizdir . dün akşam maalesef dolgum çıktı . ilk 3 ay mudahele edilmez deniliyor özellikle kayıpları olanlarda. Napicam bilmiyorum ... Bende durum bu tabi birde sivilcelere
Canim dolgu da.daha önce. Kanal.tadevisi yapıldığı için dolgun düşünce o dış. Hissiyeti olmuyor bu yüzden uyusturmadan direk içini dolduruyor yani bende öyle olmuştu. Çok önceden düşmüştü dolgum Hami bole özel muane ler olur ya ev gibi öyle bir.yere.gitmistim uyusturmadan yeni.dolgu yapmıştı o yüzden sıkıntı yaşama bir.sor doktoruna

Canim dolgu da.daha önce. Kanal.tadevisi yapıldığı için dolgun düşünce o dış. Hissiyeti olmuyor bu yüzden uyusturmadan direk içini dolduruyor yani bende öyle olmuştu. Çok önceden düşmüştü dolgum Hami bole özel muane ler olur ya ev gibi öyle bir.yere.gitmistim uyusturmadan yeni.dolgu yapmıştı o yüzden sıkıntı yaşama bir.sor doktoruna

Benim aşılama surecinde yenilenmisti dolgu o zamanda anestezisiz yapıldı ama dis incelediği için idareten yapılmıştı. Simdi korkum dolgu esnasında kirilirsa diye. Yine de bir doktoruma soracagi!m bakalım o ne dicek

merhaba hamişler napıyosunuz?çok sık giremiyorum yeni işe başladığım için :) izmirden olanlar varmı?bugün bizim kontrolümüz vardı herşey yolunda gidiyor miniğimizin kalbini sonraki haftalarda duyucaz sanırım 2 hafta sonra çağırdı.kan testlerimde temiz çıktı çok şükür.egeye gidiyoduk ama hast ve doktor değiştiricez bi arayışa girdik bakalım..

Kızlar size bir şey soracağım. Şimdi birr bakanlıkta alım var ben başvuru yaptım. Olurda beni mülakata cagirirlarsa hamilelikle alakalı bir şey sorarlar mi? Sormazlarsa da benim bunu ayriyeten belirtmeme gerek yok herhalde değil mi?

Bakanlıkta kadrolu bir alımsa. yani boş kadrolar açıklandı internetten başvuru yaptın kazandın. Sırada mülakat varsa. Bu tip alımda gebeliginin izninin vs bi önemi yok belirtmen de gerekmez.ama diğer türlü ösym üzerinden bi sistemle elenmediysen, sadece mulakatla ise alim yapıyorlarsa gebeligi sorabilir ve bunu kriter olarak degerlendirebilirler.

merhaba hamişler napıyosunuz?çok sık giremiyorum yeni işe başladığım için :) izmirden olanlar varmı?bugün bizim kontrolümüz vardı herşey yolunda gidiyor miniğimizin kalbini sonraki haftalarda duyucaz sanırım 2 hafta sonra çağırdı.kan testlerimde temiz çıktı çok şükür.egeye gidiyoduk ama hast ve doktor değiştiricez bi arayışa girdik bakalım..
Canım tarihlerimiz aynı bnde kalp atısını duymak için gidicem cumaya insallah. İyi haberler alırız inşallah

Usta ellerde yaparlar canım kırılsa bile hallederler sen doktorla görüş. Benim de dev dolgum var yan duvarları cam gibi olmuş incelmekten. Ama hiç anestezisiz bozulan eski dolgu çıkarılıp yenisi yapıldı. Hiçbir ağrı da olmadı.

Usta ellerde yaparlar canım kırılsa bile hallederler sen doktorla görüş. Benim de dev dolgum var yan duvarları cam gibi olmuş incelmekten. Ama hiç anestezisiz bozulan eski dolgu çıkarılıp yenisi yapıldı. Hiçbir ağrı da olmadı.

Yarın doktorumun olduğu hastaneye gideceğim gorusecegim. Agrim yok inşallah sorunsuz hal olur

Kızlar dün Survivor da sucuk ekmek yediler cnm da sucuk istiyordu bi kaç gündür. Survivor da sucuk ekmek görünce işte dün den beri aklımda sucuk vardı kızlar. Sucuk çok zararlı hamilelik de diye biliyorum Çekindim ama gittim artık bildiğim kasaptan aldım iyice kızarttm ama sizce zararı olur mu kızlar? Içimde bi şüphe oluştu :KK43: malum hamilelik de insan çok evhamli oluyor :KK43: bi de bu aş erme mi oluyor :/

Selam arkadaşlar, ben de yeni takip etmeye başladım bu grubu.. tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. geçen hafta kese kontrolü oldu, bu Cumartesi de kalp atışı için gideceğiz bakalım... tüm anne adayları hamilelik sürecini sağlıklı geçirsin ve hayırlısıyla sağlıklı bebekler gelsin dünyaya inşallah...
Hoşgeldin amin inşallah :)

Canım test sonucuma şimdi bakabildim. Lökosit negatif yazıyo bende.. doktoruna danıştin mi umarim problem yoktur..
Cok onemli olmadigini ogrendim canim, bol su icerek atlatmaya calisiyorum.Sanki sana da saglik ocaginda lokosit var demislerdi diye hatirladim da o yuzden sana sormustum, neyse negatif olmasi guzel :)

X