2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok teşekkür ederm cnm.bizde bayiliyrz.İkinci üçüncü kedi bile istiorm.hamilelik dönemnde yeni alınan kedi sıkıntı olablrms tavsiye etmiolar.çünkü kedi de hastalk vs.ihtimali var.Ama oncesindn sizinle olan kedinz sorun değil zaten bi sıkıntı varsa size de geçmiştir.Tek sıkıntı zaten toksoplazma.o da çiğ et ve iyi yikanmams sebzedn de geceblr.Allah korusun dikkat etmemz lazım
Ben daha önce kedimiz vardı canım ama biz dışarıya da bırakıyorduk terk etti bizi :KK43: onun için çok istiyordum bir kedimiz daha olsun kızımla beraber büyüsünler ama kısmet değilmiş.

Cnm mide bulantısı için bana da doktor ağızda eritilen tarzda ilaç verdi ama tam olarak sorunum kusma bulantı olmadgndn onu hiç kullanmadm.doktora sikayetimi söyleyince gaviscon verdi.reflü su vs.olanlr kullanr ya.Bana çok iyi geldi.seninde miden deki yanma dedin.gaviscon iyi gelir mi bilmiorm ama o tabletler bulantı için Die biliorm.Ya da seninki farklı bi ilaçtır onu da bilemiicm.Ama doktoruna sormadan kendin alıp içme bence.Birde hamilelik öncesi hiçbir mide problemm yoktu bu dönemde çıktı.İlk defa gaviscon içtim
Ben daha önce midemden tedavi görmüştüm canım. Hamilelikte de reflü ve gastrit nüksetti doktorum da ilsç tavsiye etmiyorum dedi. Ben söyledim tabi doktoruma kullandığımı canım sakıncası da yok dolaşıma katılmıyor ama doktorum istemedi:KK43: ben de gaviscon çok kullandım.

Kızlar size bir şey soracağım. Şimdi birr bakanlıkta alım var ben başvuru yaptım. Olurda beni mülakata cagirirlarsa hamilelikle alakalı bir şey sorarlar mi? Sormazlarsa da benim bunu ayriyeten belirtmeme gerek yok herhalde değil mi?

Evet ya çok kötü.Hani böyle kökünden değilde Bazı kedilrn çok çok dipten kesiolar.orta uzunlukta kesileblr mi Die dusunuyrm.bilemyrm.dediğin gibi şimdiden ikna etsem iyi olcak.baharda geldi hazır.havalar ısındı.Hem tüyleri daha güzelleşir mi öyle bi kanı var mı cnm bilio msn.insanlarda öyle derler ya :KK48:
Can'ım ben 1 ay oldu kestireli kafasını ve kuyruğunun ucunu bırakıp bayağı 0/1 e kestiriyorum. O kışlık tüylerin hepsi gitmeli. Az kestirirsen onlar da dökülüyor kısa kısa daha kötü oluyor. İnan öyle hızlı uzuyor ki. Hiç üzülme ve düşünme traş için. Anestezi altında kesiliyor zaten bir şey anlamıyor kedicik. O süpürmeyle gidecek bir tüy değil kıyafetlere her yere bulaşıyor. Artık bebişi düşünme Zaman'ı. Benim kedim 5 yaşında. Kuru mama ve haşlanmış tavuk ciğeri yiyor. Toksoplazma negatif çıktı. Şimdiye kadar olmadıysak olmaz şimdiden sonra. Evden çıkmadıysa problem yok.tüyleri uzayınca aynı oluyor. Bir fark yok:))

Kızlar size bir şey soracağım. Şimdi birr bakanlıkta alım var ben başvuru yaptım. Olurda beni mülakata cagirirlarsa hamilelikle alakalı bir şey sorarlar mi? Sormazlarsa da benim bunu ayriyeten belirtmeme gerek yok herhalde değil mi?
bence öyle bi şey konuşulmaz canım özel sektör değil sonuçta..hangi bakanlık

kızlar benım ıcın bu yedı ay nasıl gecer bılmıorum. dusuk hıkayelerımmı benı boyle yapan yoksa pımpırıklı mıyım fıkrım yok:) sabah aferdersınız cıkardım ıs yerıne geldım bırden bulantılarım kesıldı.... nasıl kesılır neden kesılır noldu neden bu kadar ıyı hıssedıyorum derken kendımı doktorda buldum:):):) vee mınnakımı gördum kalp atısını gordum ve rahatladım....8+5 iz cok sukur

Canlarım bi sorum var yüzünde ve göğüslerinde sivilce çıkan var mı tek tük sivilcelenmelerim oldu benim adet döneminde bile olmazdı oysaki
Benim de yüzümde sivilce çıkıyor. .biri geçmeden diğeri çıkıyor :)
kızlar benım ıcın bu yedı ay nasıl gecer bılmıorum. dusuk hıkayelerımmı benı boyle yapan yoksa pımpırıklı mıyım fıkrım yok:) sabah aferdersınız cıkardım ıs yerıne geldım bırden bulantılarım kesıldı.... nasıl kesılır neden kesılır noldu neden bu kadar ıyı hıssedıyorum derken kendımı doktorda buldum:):):) vee mınnakımı gördum kalp atısını gordum ve rahatladım....8+5 iz cok sukur
Maşallah canım çok sevindim. .USG ve sat haftası uyumlu mu

dogumun benden once birgun ondesin ben bugun 9+2 oldum sen neden 8+5 gec dollenmemi oluyor yada o farki kapatacakmi bebisin bu arada rabbim tamamina erdirsin insallah

Yok canım neden belirtesin ki belirtmen aksine senin zararınà olabilir mülakatli bir alimmis 3 gün sonra doğum iznine çıkacak isim yarım bırakacak diye dusunebilirler

Kızlar selam ♡
Sizin de mideniz uzun otobüs yolculuğu yapmış gibi bulanıyor mu :KK43: bende sürekli o şekilde bi bulantı var :KK43: akşam yemeklerinde isteksiz oluyorum :KK43:( suyu da az içiyorum eskiden de öyleydim bu su içmeyi nasıl zevkli hale getirebilirim acaba :KK43:

Kızlar bi de bu k k da ki hamilelik takvimi var ya neden 1 hafta önde gösteriyor ben bugun tam 8. Hafta ya bugün yeni girdim usg ye göre. Sat a göre 7+5

X