2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bugun doktor bekleyelim dedi canim benim kese bozulmuyo ama buyumuyoda 11 mm olmus bi haftada 3 mm buyudu yolk kesesi de olusmuyo kalbim agzimda atiyo resmen artik umudum yok ama bekliyorum en zoru bu psikolojim tamamen bitti

Canım benim çok çok üzüldüm Allah'tan umut kesilmez inşallah bir hafta sonra yoluna girer herşey.. Lütfen psikolojini bozma Rabbim herşeyi hayırlısını versin..

Aynen biran önce toparlanmak istiyor insan.. Benim annem gelip iş yapmak istiyor ama ben istemiyorum kadın hem eevine hem benim evime kiyamiyorum valla. Yemek konusunda evde yapmaya çalışıyorum ama her gün olmuyor bazen eşim yapıyor bazen ben. Bazen anneme gidiyoruz. Valla özledim evimde temizlik iş yapmayı :KK43:
Ahhh ben yemek yapmayi birak evde yenek piserken kokarsa o gun hic yiyemiyorum. Mide bulantisindan fena kokuyor. Acaba benim gibi kokuya hassas olanlar yemek konusuna ne gibi cozum buldular. Bende anneme cok uzuluyorum. Yarim saat suruyor dolmusla gelip gidiyor kadin uzuluyorum.

Hayırlı olsun kurutma makinan :KK66: açlık bendede var sürekli birşey ler yemek istiyorum şimdiden 5 aylık gibiyim :KK48: kedi senin için zararlı değil mi canım onun için tahlil mi ne yapıyorlar mış Allah korusun sorun yaşama

Çok sağol cnm.benmde ayva göbegm vardı zaten hâlâ dvm edio gitmeye de niyeti yok.Bu bağırsak hareketlri ne zaman düzene gircek bilmiyrm.biran önce rahatlatsin bizi yani.4.aydan sonra gidio diolar ama İnşallah bakalım.
Kedimle ilgili düşük yaptgm zaman test yaptrmstm ondan mı kaynaklanio Die.negatif çıkmıştı.zaten bebeklgndn beri bizimle.kuru mamayla beslenio.dışarıya cikmio.ondan kedimde sağlıklı İnşallah.veterinerimz de ekstra test yapmadı.gerek görmedi herhalde

Bende biran önce toparlanıp eski hareketli iştahlı günlerime dönmek istiyrm.
Ne yemek yapılacağı ise hergün sıkıntı resmen.Yemek hiç yapamiyrm :KK43:

Aynen ne yemek yapacağını düşünmek zten basli başına yoruyor insanı. Bende yapamadım bgun dunde yapmamstm zaten :KK43:

Canlarım bi sorum var yüzünde ve göğüslerinde sivilce çıkan var mı tek tük sivilcelenmelerim oldu benim adet döneminde bile olmazdı oysaki
Olmazmi canim ben cok enteresan geldi banada sonra dusundum regl olacagim zamn cikardi simdi olamiyoruz ya o yuzden vucudun tepkisi diyorum ama bilemedim bakalim ne kadar ergen dolasicaz:KK70:

Aynen ne yemek yapacağını düşünmek zten basli başına yoruyor insanı. Bende yapamadım bgun dunde yapmamstm zaten :KK43:

Cnm katı şeyler istio ama eslere yetmio tabi.sulu şeyleri de yapmak bile içimi karıştırıo gibi.korkuorm yapmaya niyeylenemiyrm bile :cry:

Slm kızlar ben polikistik över hastasiyim ve 1 buçuk yıl tedavinin sonunda bir oğlum oldu. Oğlum şuanda 18 aylık ve 4 marta oğlum ek gıda almıyor diye sütten kestim ve esimle korunuyorduk ve 1 kereden birşey olmaz dedik ama öyle değilmiş enson 15 şubatta regli olmuştum ve 29 mart geldi hala regli olmadım o gün hemen bi test yaptım anninda 2 çizgi belirdi hamileydim şoka uğradık esimle resmen şuanda alıştım o şoku yeni atlattim:) ve akşam kan testi yaptırdık sonuç 1358 çıktı hamile olduğum kesinleşti cumartesi günü Dr gittik kese ve bebek oluşmuş fakat kalp atışları başlamamış ultrasonda 6+1 haftalik çıktı ama reglime gore 6+5 haftalık biraz ğeriden geliyor Dr 9 nişanda tekrar gel kalp atışları başlamış mi bakalım dedi bu gün tam 7 haftalik işallah cumartesi gittiğimde kalp atışları başlamış olur... İşallah sağlıkla kucağınıza aliriz evlatlarımızı...
Hoş geldin aramıza. Sürpriz bebişin de hayırlı olsun:emir_bebek:

Kızlar temizlik durumumuz nedir evde ?? Ben bugün kendimi çok yormadan 2 cam sildim kimsem yok yalnızım bulamadım silecek kimse inşallah birşey olmaz
Ah canım ben geçen hafta mutfak dolaplarını ve bütün camları sildim. Perdeleri de yıkadım bi güzel :) Bide küçük kızım var biliyorsunuz. Hiçde birşey olmadı çok şükür ama 2 gün kollarım ağrıdı o var:KK53:

Son düzenleme:
Maalesef ben de topikten ayrılıyorum. Bugün bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. Bu benim 4. Kaybım ve sebep bulunamadı. Hayirlisi Allahtan. Allah sizin bebeklerinizi size bagislasin
Ne çok kayıp verdi topik. Senin için 4. kayıp çok zordur. İnşallah bu günlerini unutturacak bir bebeğin olur

Selam.. Bir oğlum var 3,5 yaşında, hiç bir akrabamızın olmadığı bir şehirde yaşıyoruz ve eşim işinden sebep akşamları evde kalmıyor, haftada 2-3 gün gündüzleri yarım gün uğruyor..Ben oğlumu yardımsız büyüttüm bunca zaman.ama şimdi 38 yaşındayım ve doktor iki kese göründüğünü söyledi.kan pıhtısıda olabilir kesin değil bir sonraki muayenede kalp atışında anlaşılır dedi..Yani ikiz olabilirmiş.Kızlar ben napıcam.tabi allah önce sağlıklı evlatları almayı nasip etsin..şimdiden yatılı bakıcı nasıl nerden bulurum ne ederim derdine düştün..akrabalardan ailelerden hiç hayır yok..20 gün kalan olursa allah razı olsun diyorum,
Allah kolaylık versin. Bebeğin küçük olduğu için telaş yapmakta haklısın. Dur bakalım ikiz mi bi kesinleşsin sonra bir çıkar yol bulursan bakarken. Belki de çok zorlamaz bebekler

Bugun doktor bekleyelim dedi canim benim kese bozulmuyo ama buyumuyoda 11 mm olmus bi haftada 3 mm buyudu yolk kesesi de olusmuyo kalbim agzimda atiyo resmen artik umudum yok ama bekliyorum en zoru bu psikolojim tamamen bitti
o gecmek bilmez zamanı bilirim..inşallah herşey yoluna girer..sen duanı yap sonucu allaha bırak hakkında hayırlısını versin..belirtin filan var mı

Ahhh ben yemek yapmayi birak evde yenek piserken kokarsa o gun hic yiyemiyorum. Mide bulantisindan fena kokuyor. Acaba benim gibi kokuya hassas olanlar yemek konusuna ne gibi cozum buldular. Bende anneme cok uzuluyorum. Yarim saat suruyor dolmusla gelip gidiyor kadin uzuluyorum.

Valla tatlm çözümü pek yok gibi
Bazıları sadece peynir ekmek yiyormuş öyle duydum ama ben peynirdende tiksindim peynir sanki kuflenmis gbi geliyor tadı bana

Bende bugün koltuklrmn kiliflrni çıkarıp makineye attım.yeni çamaşır kurutma makinesi aldım.malum evde kedi olunca heryer tüy oluo.kurutma makinesi de bütün tüyleri temizlioms.mecbur söküp attım makineye.evide süpürmem lazım iyice.akşama kadar yavaş yavaş ancak bakalm.Bugün biraz daha iyi gibiyim mide konusunda ama.kızlar ben sürekli açım yaa ne yiyebilirm bilmiorm.cnm öyle herşeyi de istemio.Ne yiicgmi sasiriorm yani
Meyve yiyor musun canım mesela muz hem tok tutuyor hen de mideye iyi geliyor. Elma da öyle. Yada en kötü salata :)

X