2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
benim doktorum zeka testini istersen yaptırmayabilirsin detaylı ultrason öneriyoruz tüm organlarını ordan görebiliyorlarmış...
Detaylı ultrasonu atladım canım. Eğer doktorum gerek görürse bir tek bunu yaptırırım.

napiyimmyaa midebulantilari oluyoo halsiz bitkin oluyorum bişey canım istemiyoo dün alışveriş yaptım biraz :confused:halilelik pantolonu aldım tünik aldım rahat olmak istiyorumm:rolleyes:

:KK16: kötü birşey olmasın da :) ben de sürekli uyumak istiyorum :)
Pantolon vs rahatsız mi ediyor canım. Ben çok esnek olan pantolinlardan giyiyorum tayt gibi şimdilik.iyiyim bakalım :)

Slm kızlar ben polikistik över hastasiyim ve 1 buçuk yıl tedavinin sonunda bir oğlum oldu. Oğlum şuanda 18 aylık ve 4 marta oğlum ek gıda almıyor diye sütten kestim ve esimle korunuyorduk ve 1 kereden birşey olmaz dedik ama öyle değilmiş enson 15 şubatta regli olmuştum ve 29 mart geldi hala regli olmadım o gün hemen bi test yaptım anninda 2 çizgi belirdi hamileydim şoka uğradık esimle resmen şuanda alıştım o şoku yeni atlattim:) ve akşam kan testi yaptırdık sonuç 1358 çıktı hamile olduğum kesinleşti cumartesi günü Dr gittik kese ve bebek oluşmuş fakat kalp atışları başlamamış ultrasonda 6+1 haftalik çıktı ama reglime gore 6+5 haftalık biraz ğeriden geliyor Dr 9 nişanda tekrar gel kalp atışları başlamış mi bakalım dedi bu gün tam 7 haftalik işallah cumartesi gittiğimde kalp atışları başlamış olur... İşallah sağlıkla kucağınıza aliriz evlatlarımızı...

Bence bigitt doktora nolur nolmazz ama kahverengiysee git benimde gebeligimin 1tanesinde kahve akintim geliyordu enaz 10gun geldi ama azve kahverenk diye onemsemedim 5bucuk aylikti sonra gittim doktor doğum başlamış dedi ve erken doğum oldu kızım olucakti 10dk yaşadı magleseff :KK43:((

:KK57::KK61:

İnşaAllah kontrol altında dır sorun çıkarmaz sana. :)) bende bir nodül çıktı ilaç dozu falan normal günde 1 kere sabah alıyorum. Tekrar 1 ay sonra işte kontrol bakalım inşaAllah ilaç etki etmiştir

Inşallah cnmcm şifa olsun.zaten günde bi tane içilio ama ilacn mg degisio 25 50 100 150 gidio öyle.bende 2 tane nodul vardı ama hasimatom tiroidi yiyince nodul falan kalmams:KK48:dediğin gibi hamileligimizi bebegimizi etkilemesnde sorun yok inşallah:KK39:

Canlarım bi sorum var yüzünde ve göğüslerinde sivilce çıkan var mı tek tük sivilcelenmelerim oldu benim adet döneminde bile olmazdı oysaki
Can'ım bende de oldu ergenlikte çıkmayan sivilce şimdi çıkıyo sanki yüzümde ve göğsümde neden acaba normal mi

Doktorunun katı görüşlü olduğunu dusunuyor san hiç gitme bence de. Zaten ilerleyen zamanda öyle sürekli muayene olmayacak ki. Şimdi gelişimi devam ediyor mu diye sürekli gidip duruyoruz. Kontrollerinde direk o hafta gel şeker testi yapacağız derse. He de gitme. Sonra sorarsa da il disindaydik filan dersin

Aynen.Şimdi gidip gelirken anlarim İnşallah katı mi yumuşak mı.ikili taramada az çok belli olur :KK66:

Kızlar nasıl gidiyor hamilelik bende hiç belirti yok diyordum bugün midemde bir yanma var bulantı yok ama bu yanma bitiriyor beni

Kızlar temizlik durumumuz nedir evde ?? Ben bugün kendimi çok yormadan 2 cam sildim kimsem yok yalnızım bulamadım silecek kimse inşallah birşey olmaz

Kızlar temizlik durumumuz nedir evde ?? Ben bugün kendimi çok yormadan 2 cam sildim kimsem yok yalnızım bulamadım silecek kimse inşallah birşey olmaz

Ya ben cok fenayım ayakta duramiyorum bile. Ev berbat durumda hanoyle pis değil ama supuruz silinmesi lazm :KK43: esimle akşam yapicaz artik.
Aslında benim hiç birşey yapmamam lazım ama olmuyor malesef:KK43:

Dün temizlik yaptım ütü yaptım oglumla ilgilendim bugünde çalışıyorum yorulmamak elde değil malesef

Ya ben cok fenayım ayakta duramiyorum bile. Ev berbat durumda hanoyle pis değil ama supuruz silinmesi lazm :KK43: esimle akşam yapicaz artik.
Aslında benim hiç birşey yapmamam lazım ama olmuyor malesef:KK43:
Benimde eşim yardım ediyor da çok yormadan yapmak istedim

Arkadaslar temizlik ile uğraşmaya bırakın dağınık kalsın. Ben de çalışıyorm. Eşim saolsun herseyi yapıyor en öğrendiğimizden beri bişi yapmiyorm.
Yemek işini de hallettim. Anneme soledim o yapıcak geçerken alicam. Hiç birşey şuanda sizden ve bebeginizden önemli değil. Eşim yapmasa bile ben de yapmam. Bütün gün çalışıyorm ağrım oluyor hep oturduğum için eve gider gitmez uzaniyorm. Yemeği bile eşim önüme koyuyor. Eslerinizden destek alın.

Bende bugün koltuklrmn kiliflrni çıkarıp makineye attım.yeni çamaşır kurutma makinesi aldım.malum evde kedi olunca heryer tüy oluo.kurutma makinesi de bütün tüyleri temizlioms.mecbur söküp attım makineye.evide süpürmem lazım iyice.akşama kadar yavaş yavaş ancak bakalm.Bugün biraz daha iyi gibiyim mide konusunda ama.kızlar ben sürekli açım yaa ne yiyebilirm bilmiorm.cnm öyle herşeyi de istemio.Ne yiicgmi sasiriorm yani

X