2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Maalesef ben de topikten ayrılıyorum. Bugün bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim. Bu benim 4. Kaybım ve sebep bulunamadı. Hayirlisi Allahtan. Allah sizin bebeklerinizi size bagislasin
Geçmiş olsun :KK43: sebebi inşallah bulunur arkadaşım çok üzüldüm. Allah sabır versin ve sağlıklı gebelikler nasip etsin. Amin.

Yani bildiğim kadarıyla 8 haftalık olması gerekirken 6+5 mesela o arayı kapatıyo geç gelişiyo yani ama geç döllenme farklı bi şey bence

Saol canm tesekkur ederim. :KK200:
Birde bugünlerde çok aşırı migde bulantm var doğru düzgün birşey yiyemiyorum. Bugün zorla bi yumurta yedim bi bardak süt acaba bebeğimin gelişiminde sıkıntı olur mu? Çok korkuyorum

Kızlar birşey sormak istiyorum. Benim geç döllenme oldu yani bebegimi öğrendiğimde daha bir buçuk haftalikti eğer adete göre olmuş olsa ben şuan 9 veya 10. Haftamda olurdum sanırım. Şimdi benim bebeğim 7 haftalık görünüyor ya hani bu arayi kapatması gerekiyor mu? Onu merak ediyorum. Yani 9. Haftaya yetişmesi gerekiyor mu?
Hayır canım. Sen ultrason ölçümlerindeki haftayı baz alacaksın.

Birde bugünlerde çok aşırı migde bulantm var doğru düzgün birşey yiyemiyorum. Bugün zorla bi yumurta yedim bi bardak süt acaba bebeğimin gelişiminde sıkıntı olur mu? Çok korkuyorum
Bebek ilk üç ay annenin stoklarından yararlanıyor diye biliyorum ben canım yani bir sıkıntı olmaması lazım. Bende de garip bi tatsızlık var ağzımın içi bir acayip canım hiçbirşey yemek istemiyor.

Kızlar karnınız kasık agrınız fln oluyormu benım ilk zmn lar oluyordu suan hiç olmuyor tedirgin oldum bır sorun mı var acaba

Benimde 2 hamileligimde oldu hep kasik agrisi progestan kullanirdim.bunda hic bir belirti yok.nerdeyse 2 ay bitecek bi sikintim yok sasiriyorum bu duruma.bakalim drye gidince belli olcak hersey.

Kızlar karnınız kasık agrınız fln oluyormu benım ilk zmn lar oluyordu suan hiç olmuyor tedirgin oldum bır sorun mı var acaba
Canım seninle aynı günlerimiz. Benim başlatsa daha sık oluyodu kasık ve bel ağrısı ama şimddi daha seyrek oluyo. Mesela dün temizlik yaptım yavaş yavaş ama gece baya belim ağrıdı. Ayakta uzun süre kalmakta ağrı yapıyo ama en başlardaki gibi diil ağrılar daha az . Endişelenme bu duruma :KK15:

Bebek ilk üç ay annenin stoklarından yararlanıyor diye biliyorum ben canım yani bir sıkıntı olmaması lazım. Bende de garip bi tatsızlık var ağzımın içi bir acayip canım hiçbirşey yemek istemiyor.

Aynen öyleyim sabah kalktığımda ağzimda berbat bi tat oluyor. Migdem bulanıyor. Zar zor yemeğe çalışıyorum ama malesef :KK43:

Kızlar birşey sormak istiyorum. Benim geç döllenme oldu yani bebegimi öğrendiğimde daha bir buçuk haftalikti eğer adete göre olmuş olsa ben şuan 9 veya 10. Haftamda olurdum sanırım. Şimdi benim bebeğim 7 haftalık görünüyor ya hani bu arayi kapatması gerekiyor mu? Onu merak ediyorum. Yani 9. Haftaya yetişmesi gerekiyor mu?

Örneğin 1 mart son adet tarihin.
Tahmini döllenme tarihi 14 mart olmaliyken 24 martta dollendi diyelim. Aradaki yani dollenmenin olması gereken tarihle ,gerçekleştiği tarih arasındaki 10 günü adet tarihine ekle. Son adet tarihi olarak onu hesapla her zaman. O zaman daha doğru sonuç alırsın. Haftası belli olur.

Bebek milimetrik zaten hiçbirşey yemeden de dursan onun gelişimine zarar vermen çok zor.

Canlarım bi sorum var yüzünde ve göğüslerinde sivilce çıkan var mı tek tük sivilcelenmelerim oldu benim adet döneminde bile olmazdı oysaki

Benim yüzümde omzumda sırtımda boynumda heryerimde var nerdeyse. Göğüste yok ama. Ergenlikte bile sivilce şikayetim yoktu oysa.

Benim yüzümde omzumda sırtımda boynumda heryerimde var nerdeyse. Göğüste yok ama. Ergenlikte bile sivilce şikayetim yoktu oysa.
Göğsümde bikaç gündür vardı dün sabah baktım burnumun ucunda çıkmıs bu sabah baktım elmacık kemiğimde çıkmış. Hamilemiyim derken ergenliğe dönüş yapmış gibiyim :KK48:

Benimde 2 hamileligimde oldu hep kasik agrisi progestan kullanirdim.bunda hic bir belirti yok.nerdeyse 2 ay bitecek bi sikintim yok sasiriyorum bu duruma.bakalim drye gidince belli olcak hersey.
İnsan hiç bir belirti olmayınca sankı biseyler yolunda gtmıyo zannediyor dımı yaa off daha 14unde randevum allah korusun meleklerımızı:nazar:

Canlarım bi sorum var yüzünde ve göğüslerinde sivilce çıkan var mı tek tük sivilcelenmelerim oldu benim adet döneminde bile olmazdı oysaki
Benim yüzünde de yan yana 2 tane kocaman sivilce çıktı sıkmıyorum hamilelikte sıkarsan leke yapıyormuş :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Canım seninle aynı günlerimiz. Benim başlatsa daha sık oluyodu kasık ve bel ağrısı ama şimddi daha seyrek oluyo. Mesela dün temizlik yaptım yavaş yavaş ama gece baya belim ağrıdı. Ayakta uzun süre kalmakta ağrı yapıyo ama en başlardaki gibi diil ağrılar daha az . Endişelenme bu duruma :KK15:
Oylemi :) kac kere gıttın kontrole ben bır kez gıttım daha ikinci 14unde zaman gecmıyor

Göğsümde bikaç gündür vardı dün sabah baktım burnumun ucunda çıkmıs bu sabah baktım elmacık kemiğimde çıkmış. Hamilemiyim derken ergenliğe dönüş yapmış gibiyim :KK48:

Farkında olmayıp kaşınıyorum sonra da bas çığlığı :KK66:

X