2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar ben geceleri dişlerimi sıkıyorum galiba çünkü yemek yerken esnerken çene eklemim çok acıyo 1 haftadır böyle arada sıçrıyorumda sizce neden olabilir streslide değilim

napiyimmyaa midebulantilari oluyoo halsiz bitkin oluyorum bişey canım istemiyoo dün alışveriş yaptım biraz halilelik pantolonu aldım tünik aldım rahat olmak istiyorumm
Göbüşün çıktı mı canım:) pantolon ve tunik nerden aldın internet mi çarşımı? Bende bakıyorum internete ama beden olmazsa diye cesaret edemiyorum konyadayım çok fazla hamile giyim alabileceğim yer bilmiyorum napcam bilmem?

Kızlar hamilelik haftasını nasıl sizinki gibi mesajların altında görünür yapacağımı biriniz anlatırsa sevinirim çünkü yapamadımmm

Canım geçen haftadan beri geliyor sarıya yakın bır renk ara ara gelıyor
Bence bigitt doktora nolur nolmazz ama kahverengiysee git benimde gebeligimin 1tanesinde kahve akintim geliyordu enaz 10gun geldi ama azve kahverenk diye onemsemedim 5bucuk aylikti sonra gittim doktor doğum başlamış dedi ve erken doğum oldu kızım olucakti 10dk yaşadı magleseff ((

napiyimmyaa midebulantilari oluyoo halsiz bitkin oluyorum bişey canım istemiyoo dün alışveriş yaptım biraz halilelik pantolonu aldım tünik aldım rahat olmak istiyorumm
valla dün bende aldım bütün pantalonlarım dap dar göbeğimi sıkıştırıyordu bi ablam artık al bebeğin gelişimini engellersin mazallah dedi bende aldım ama çoğu kişi daha erken değil mi acele etmişsin sanki göbeğin mi var sanki diyip hevesimi kırdı ben yinede giyiyorum çok rahatlar o dapdar pantalonla kenime ve bebeğime eziyet etmişim resmen

Kızlar merhaba bende arada açık kahverengi akıntı geliyor normal mi sizde de oluyor mu ?
benim doktorum rahimdışı kanamalarda yani birikmiş kanamalarda kahve rengi akıntı şeklinde olur korkulacak bişey yok demişti ama kırmızı gelirse işte o bebekten direk gel düşünmeden demişti çok şükürbende ikiside olmadı ama fikir vermek amaçlı söyledim ama bence tedbir amaçlı bir doktoruna görün istersen. yinede....

benim göbüşüm çıkmadı fakat ayva gibi bi göbeğim var ama eskidende hafif göbekli biriydim ayırt edemiyorum bebekten mi göbekten mi bende hamile kıyafetleri aldım üstte arkadaşa yazdım millete kulak asma çok rahat pantalonlar ama şu var 36 eden giymeme rağmen büyük geldi 36 denemeden alma sanırım hamile pantalonları bir beden büyük tasarlanmış

Kızlar ben geceleri dişlerimi sıkıyorum galiba çünkü yemek yerken esnerken çene eklemim çok acıyo 1 haftadır böyle arada sıçrıyorumda sizce neden olabilir streslide değilim
Bi dönem bende de vardı. Dişlerimi sıkmışken buluyordum kendimi hep. Diş doktoruna da gittim ağrı olduğu için. Protez yapıcaz ağız ölçüne göre geceleri yatarken onu takacaksın dedi. Düşüncesi bile zor geldi vazgeçtim. Kendiliğinden de geçti bi zaman sonra.

kızlar doktorunuz sizinle zeka testi 2li taramayı sordu mu 11. hafta ile 14. hafta arasında yapılıyormuş yaptırmayı düşünüyor musunuz ?

Valla benim hamileligimde Karnım şiş oluyor sanki sanirsin 7aylik okadar sis oluyoo soda iciyom yine aynı ve 3kilo almisimm oyuzdende hamilelik pantolonu cokrahatt sanki esofman gibi hasimdi ha sonra nefarkeder önemli olan rahat olalım bebislerimizz sikismasinn rahat hareket etsinlerr zaten daracık yerdelerrr yazık kizz

Göğsümde bikaç gündür vardı dün sabah baktım burnumun ucunda çıkmıs bu sabah baktım elmacık kemiğimde çıkmış. Hamilemiyim derken ergenliğe dönüş yapmış gibiyim
bazi arastirmalara gore sivilce kiz bebeklerde hormon yuksek oldugu icin sivilce oluyormus benim iki oglum var ne sivilce gordum.nede ergenlikte gordum.bu defa yuzum.berbat oldu umarim arastirmalar dogru yondedir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…