2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hosgeldin Allah saglikli hamilelik ve saglikli dogum nasip etsin insallah.
Bende balikesirdenim ve balikesirli arkdaslar bi kac kisi olduk.

Benim 17 aylik kizim var ve 6 yasinda oglum var.supriz oldu bana hamileligim.kizimla arasi az olcak
Allah evlatlarinizi sizlere bagişlasin.
Aslinda arkalarındaki yaş varki normal
Şimdi 17 ayliksa dogum yaptiginizda 26 aylik falan olacak. Bence güzel arkadaşda olurlar:)

Snin muhtemelen boğaz enfeksiyonun var canım. Eskiden gebelikte 3 ay dolmadan hiç ilaç verilmezdi şimdi doktorlar duruma göre antibiyotik bile verebiliyor. Ben de senin gibi hastalandim canım yeni yeni topluyorum denebilir. Ateş boğaz ağrısı grip sinuzit hepsi. Cesaret edip gitmedim doktora ilaç verirler diye. Sadece ılık ballı süt içtim. Bitki cayi da icmedim. Benim bildiğim ihlamur ve kuşburnu o da günde bir fincan başka bitki çayı kullanılamıyor. İlk bir hafta epey surundum sonra hafifledi ama ölsuruk en sona geçti. 20 günü buldu geçmesi. Bi doktora görün yine de bence. Ama korkma bebeğe birşey olmaz.

Bende normalde bakmazdım bile de doktor tanıdık %90 tutuo diyince bakiim dedim.zaten %50 tutcak yani tahmini başka ihtimal yok

Neye baktın neye çin takvimine mi :) bana da söyleyin

Gunaydin bayanlar. Bu sabah tedirginim. Yaklasik 5 gundur sabahlari uyandigimda midem karisio bulanio gibiydi. Ama bu sabah hic bir belirti yasamadim. Kokuya hassasiyet felanda henuz olusmamisti hala ddA yok. Korkuyorum biraz. Ilk dr muayenesinde bebegide gormemistik kucuk die. Hacta ici hastaneye tekrar gidecem ama bebege bise olmamistir dimi kanama felanda yok.

Gunaydin kizlar hala kalp atisi duymayan var mi? Haftaya yine gun verdi dr cok umutlu olma ama gel yine de dedi satla uyumlu degil. Kac doktora gittimse boyle... 2.5 hafta geriden geliyor. Duaya ihtiyacim var ya benim. Cok kotuyum arkadaslar
Cok gecmis olsun. Insallah duzelir. Bende kalp atisi duymayanlardanim. Bebegide gormedim. Benimde aklim kaarisik. Hamilelik belirtisi yok bendede yarin hemen dr gidecem

Cok gecmis olsun. Insallah duzelir. Bende kalp atisi duymayanlardanim. Bebegide gormedim. Benimde aklim kaarisik. Hamilelik belirtisi yok bendede yarin hemen dr gidecem
Canim neden boyle oluyor... cok tedirginim yarin haberlerini bekliyorum benim randevum cumaya. Daha cok var...

Canim ben oglumda 3 gun bulantim oldu iki gun kustum onun disinda ben de hic bu tur belirtiler hissetmedim olabiliyor herkesin sureci farkli ilerliyor

haftasıyla uyumlumuydu
Evet gittiğim de o gün muayene günü sat a göre 7+0 dı ama doktor 7+2 dedi. Iki gün sonra tekrar gittim 7+3 dedi. Eşime dedim 2 gün geçti 7+4 olması lazım dedim neden öyle 1 gün eksik çıktı acaba dedim. Ilk gittiğin de saat 4 de muayene oldun bu girişinde sabah muayene oldun o yüzden olabilir dedi ama ben evham yaptım. Çarşamba günü kendi doktoruma gideceğim bakalım

Canım ben bebeği gördüm kalp atışını bile duyduk ama belirtiler değişik. Bi gün bulanıyor koku vs herşey rahatsız ediyor , sonra bir hafta hicbirseyim olmuyor. Bu gebelik herkesin bünyesini farklı etkiliyor onu anladım. Kafana takma derim bence . Kanama vs olmadığı sürece korkma canım.

kızlar benim gıbı olan var mı.Basımı kaldıramıyorum sürekli yatma pozisyonundayım ve nefes alırken daralıyorum.Ilk hamılelıgım de böyle değildi.Acaba tansiyonum mu düşüyor.Cuma günü resmen oturarak ders anlattım

Gunaydin kizlar hala kalp atisi duymayan var mi? Haftaya yine gun verdi dr cok umutlu olma ama gel yine de dedi satla uyumlu degil. Kac doktora gittimse boyle... 2.5 hafta geriden geliyor. Duaya ihtiyacim var ya benim. Cok kotuyum arkadaslar

Canım benim hep uyumlu gidiyordu, ama son muayenede 7+0 yerine 6+3 çıktı. Kalp atışını duyduk tabi ama . Bilemiyorum bu ölçümler biraz yanlış gibi geliyor bana. Duyarsın inşallah kalp atışını, ama sakin kalmaya çalış derim. Stres de çok etkiliyor bebeği. Allah yardimcin olsun dualarım seninle .

MERHABALARRR ANNIW ADAYLARI Dogumum aralik bawi gibi gorunuyor ama kasim anneside olabilirim aralik annelerinin topigi cok sessiz burda benide araniza alirmisiniz ?

Hayırlı olsun canım Gel gel :) burası da kargaşa sabahtan akşama okumasan 30 sayfa birikiyor :) Bi çok konuyu kaciriyorum ben o kadar kalabaligiz :)

Hayırlı olsun canım Gel gel :) burası da kargaşa sabahtan akşama okumasan 30 sayfa birikiyor :) Bi çok konuyu kaciriyorum ben o kadar kalabaligiz :)
Canimmm tewekkur ederimmm.iwte en guzeli boylesi bir birimize destek olarak ilerliycez ki heyecanimizi Sevincimizi birlikte rahatca atlatalim ya diger topikte 1 haftadir varim daha 1 satfa gecmedi )))))

Sakin sikimti yapma pek cok kez duydum ki boyle weyler ola biliyor hatta daha sonra boyle olup ondede cika biliyor melekler bazen yavaw bazen hizli buyuye biliyorlar bak goruceksin her wey yolunda

HnhH
Amin canim insallah dedigin gibidir bosa kuruntu yapiyorumdur cuma gunu belli olacak insallah insallah muspet bir sonucla gelirim foruma

Benide eklermisin canim rica etsem Adim Senuber yawim19 Azeebaycandan yaziyorum wehir Gence sat 27 subat m.d.tarihi 03.12.2016 ilk bebiw olacak inwAllah ☺

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…