2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
65 yaş altı hastalar dahiliyeye gidebiliyor canım aynı şey. Evet tekrar yaptı ama sonuç çıkana kadar bekleyemeyiz ilaç başlayalım dedi çünkü 3 te kan verdim pazartesiye kaldı kesin
Benim 2.46 çıktı doktor tekrardan yapalım dedi eğer yüksek çıkarsa endokrin sevk edicem dedi 1.98 çıktı çok şükür gerek kalmadı.İnŞAllah seninde düşük çıkar canım

Ben bugün rutin testleri yaptırdım aile sağlık merkezinde idrarda az miktarda kan var düşük tehtidi dedi hatta sürekli senin düşük riskin var dedi durdu lekelenmem sancim yok böyle bir şey doğru olabilir mi.. daha önce de yazdım görmediniz. . :mad:

Progestran kullanan arkadaslar ne kdr sure kullanacaksınız ve de aguz yoluyla mı yoksa alltanmı daha iyi sizce

CANIM KORKMA BULANTILAR BIRDEN GECIYO 2 GÜN SONRA TEKRAR GERİ GELEBİLİRDE İÇİN RAHAT OLSUN
Canım dayanamadım doktoru aradım gel bakalım dedi gittim herşey normalmiş bebek iyiymiş boşuna evham yapmışım akşam yemeğinde bulantım geri geldi zaten haklıymışsın

Ya peki bişey sorucam alttan nsl olcak içinemi yerleştırıcem uzanıp beklicem mı emsın dıye kullanma talımatta yazmıyor kusura bkma :oops:
Vajinal kullanacaksınız iyice geriye doğru katın ve 15 dk filan ayağınızı uzatın kalkmayin. .vucud ihtiyacını alıp diğerini atiyor

X