2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
KIZLAR DUN DOKTORA GITTIM TEST SONUCLARIMI GOTURDUK KANIM DÜŞÜK ÇIKTI BİDE TSH YÜKSEK ÇIKTI 2,5 OLMASI GEREKİRKEN 3,5 ÇIKTI TSH NE BİLİYOMUSUNUZ?

KIZLAR DUN DOKTORA GITTIM TEST SONUCLARIMI GOTURDUK KANIM DÜŞÜK ÇIKTI BİDE TSH YÜKSEK ÇIKTI 2,5 OLMASI GEREKİRKEN 3,5 ÇIKTI TSH NE BİLİYOMUSUNUZ?
Benim de tsh 4.5 çıktı canım tiroid bezlerin az çalışıyo demek dahiliyeye gidip ilaç alcaz canım bende daha gidemedim bugün randevum var

Kızlar ya çok halsizlik var bende migde bulantısı yemeğin her bi lokmasini yerken şimdi cikaricam diye yiyorum eziyet resmen yemek bana kusamiyorum da mahvoluyorum resmen

Herkes dr ye gidip kesecigi kalp atislarini duymus ne guzel.bir tek ben kaldim galiba dr ye gitmeye.8.haftanin icine girdim

Camin geçmiş olsun rabbim yardımcınız olsun. Ama şunu söylemeliyim 1 günde halledilmiyor işler. Muhakkak eksik kalan, unutulan birşeyler oluyor. Yada istediğin gibisini bulamıyorsun falan filan. Biz birtek kızımın yatağını 1 ay kala almıştık, diğe eşyaların hepsini haz6rlamıştım :) nasip olursa bu civcivimde de böyle yapmayı düşünüyorum. Rabbim gönlümüze göre versin.

Kızım doğduğundan beri zor uyuyan bi çocuktu hala da öyle. Alıştım artık canım ama çok uykusuz kalırsam tahammülüm azalıyor

Aynı durum bende de var canım yüzüm sapsarı ama benim bebeğim 1 hafta geriden geliyor. Dr geç döllenme olabilir dedi. .inşallah oyledir

Kızlar ya çok halsizlik var bende migde bulantısı yemeğin her bi lokmasini yerken şimdi cikaricam diye yiyorum eziyet resmen yemek bana kusamiyorum da mahvoluyorum resmen

benimde durumum ayni canim. Cooook halsizim bana kalsa 24 saatin 12sini uyuyarak gecirebilirim.
Yemek yerdende durum ayni, eziyet cekiyorum resmen en basindan beri mide bulantim var gün gectikcede artiyor sanki, iki defa kusabildim sadece, rahatlatiyor biraz ama normalde kusamiyorum bende ve kusmaktanda korkuyorum

Ne güzel midem bulanmıyor diyordum ki bugün hafiften karışmaya başladı ben de kusamayanlardanım umarım çabucak atlatırım

Ne güzl canm umut oluyr bana Allh razı olsn inşlh ben de senn gibiyimdr,, acaba kalp durması( Allh korusun ) olsaydı kanamam olurmuydu... Ben de klomen kullandım 3 yumurtam vardı acaba en son başka yumrta oldu da mı geç döllenme oldu bilemiyrm herşey perşmbe belli olur ama 8 haftaya kadar da beklerim belki...

Resmen aynı durumdayız benimde hergun artıyor. Ve bende kusmaktan korkuyorum ve kusamiyorum ne yaparsam yapayım

dmt cm canım senin bebiste 1 hafta geride Dr birsey dedi mi kalp atışını duydun mu. .benim 6+6 olmasi gerekirken 5+6 çıktı vajinal muayeneyle bebeği gördük küçük olduğu için kalp atışı başlamamis dedi Dr. Geç döllenme olabilir dedi. .

Arkadaslar kordon kanı bankası ile anlaşma yapmayı düşünenler var mı aramızda

Eğer var ise ben istiyorum araştırmaya başlıcam bebeğimin kalp atısını duyduktan sonra

Eğer bilmeyen anne adayları da varsa aramızda lütfen araştırın.

Kordon kanı bebek doğduktan hemen sonra anne ile bebek arasındaki göbek kordonunun içinden alınır.

bu kandan kök hücre elde edilir. Allah korusun kimselere yasatmasın ama gelecegimizi bilemiyorum

olurda bebeğimizde kötü hastalık olursa şayet bu kan ile kök hücre tedavisi yapılıyor.

yani çok kıymetli bişi. tabi ki de bi alım bedeli ve yıllı ödeme bedeli var
bu yüzden çok iyi araştırmak gerek

Canm ben de kalp atışı için doktra gittim göremedik kaç haftalık olduğunu sölemdi ertesi günü başka doktora gittim daha yeni 6 haftalık olduğunu söledi karındn baktı kalp atışı daha yok Dedi vajinal baktı bebk oluşmuş şükr ama bu haftalarda bebeğin kalp atışının başlaması lazm Dedi haftaya perşmbe gidecz inşlh duyarız; hepimz bu mutluluğu yaşarız

Evt canm ben duydum ayrıca süt dişleri içinde aynı uygulamayı yapıyrlar kısmet olursa inşlh ben de yapmayı düşünüyrm, kalp atışlarını duyuyum inşlh tam araştırırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…