2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
randevusunda guzel haber alan annisler hepinizin gozu aydin olsun insallah canlar sabah 06:30 dogum sancisi gibi sanciyla uyandim rabbim kimseye yasatmasin cok kotu gun gecirdim korkularim bitmedi serum verdiler sanci kesilsin diye ilac kattilar seruma biraz rahatlatti doktor bazu vucutlar ikiz gebeligi tasiyamaz vucut atmaya calisir dedi ya atacak ya kalacak dedi 30 haftaya gelince cigeri yetissin diye igne yapilacakmis ikiz gebelik riksli gebelik dedi cok korkuyorum cok dua ettim rabbim kimseye yasatmasin canlar :KK43: :KK43:
CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM SANA BAĞIŞLASIN ONLARI HAMİLELİKLER NE ZOR NE STRESLİ AMA BOL BOL DUA ET BEN DUA ETTİKÇE RAHATLIYORUM

Yorumlar.. tahminler.. icinden hangi cinsiyet geçiyor canım :) bi tahminin ya da isteğin var mi :)

Cnm ben hamile olmadan önce erkek istiodm.hamile oldgmu ogrendktn sonra da ikiside olur dedim kız da olabilr.benm abim yok büyük erkek olsn Die düşünüodm ama farketmez Diorm artık.Kız da olsa memnun olurum erkek te.sağlıklı olsn.olsun da hiç farketmez.ama herkes kızın olcak diodu.ultrasonu görünce biraz fikirler karissa da nasip bakalım

BANA DA ÖYLE GELDİ HİÇ ANLAMIYORUM BÖYLE ŞEYLERDEN :)
usg kac haftalik canim
sola daha yakin canim ortada degil erkek diyorlar canim ne kadar dogru bilemeyiz rabbim bilir bence kiz olucak seninde benimde oyle hissediyorum bthcg yuksek olursa kiz derler hem doktorun sana kiz demisti degilmi hadi az kaldi ogrenmeye insallah gonlumuzdekiler olu rabbim nasip eder

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM SANA BAĞIŞLASIN ONLARI HAMİLELİKLER NE ZOR NE STRESLİ AMA BOL BOL DUA ET BEN DUA ETTİKÇE RAHATLIYORUM
sagol canim.allah razi olsun rabbim kimseye yasatmasin guzel duan icin amin diyorum

usg kac haftalik canim
sola daha yakin canim ortada degil erkek diyorlar canim ne kadar dogru bilemeyiz rabbim bilir bence kiz olucak seninde benimde oyle hissediyorum bthcg yuksek olursa kiz derler hem doktorun sana kiz demisti degilmi hadi az kaldi ogrenmeye insallah gonlumuzdekiler olu rabbim nasip eder
BENİM GÖNLÜMDEN GEÇEN KIZ OLURSA İNŞALLAH SARE MERCAN KOYUCAZ ADINI ERKEĞİ DE EŞİM İSTİYO ALLAH HAYIRLISINI VERSİN

usg kac haftalik canim
8+3 BUGÜN NORMALDE USG YE GÖRE DÜN 8 HAFTAYDI 2 GÜN FARK VAR ARAMIZDA AMA ÇOK HIZLI BÜYÜYO HAFTAYA KAPATIR BENCE ARAYI

Cnm ben hamile olmadan önce erkek istiodm.hamile oldgmu ogrendktn sonra da ikiside olur dedim kız da olabilr.benm abim yok büyük erkek olsn Die düşünüodm ama farketmez Diorm artık.Kız da olsa memnun olurum erkek te.sağlıklı olsn.olsun da hiç farketmez.ama herkes kızın olcak diodu.ultrasonu görünce biraz fikirler karissa da nasip bakalım

Hayırlısı olsun canım ben de kızım olsun abisi olmasın istiyorum . Gönlümden geçen öyle ama ailemde erkek yoğunluğu var ondan erkek olacak gibi geliyor. Yinde de ilk bebek zaten hangisi olsa da memnuniyetle :)

BENİM GÖNLÜMDEN GEÇEN KIZ OLURSA İNŞALLAH SARE MERCAN KOYUCAZ ADINI ERKEĞİ DE EŞİM İSTİYO ALLAH HAYIRLISINI VERSİN
amin canim insallah verdigin adi koymayi nasip etsin rabbim insallah bende mevhibe ela digeride kiz olursa meyra dusunuyoruz canim erkek ismi hic dusunmedim.iki oglum var sukur rabbime kiz ismi koymayida nasip eder insallah

X