2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
:KK61:İyi haberlerle gelemedim bende kese görulmedi iki dra gittik ikiside kucuk bisi gorourum dio biri bugun ogleden sonra idrara sıkışık tekrar cagirdu digeri de pazartesi tekrar gel dedi. Degerlerimde ic acici deil pek bole olup keseyi goren oldu mu ?
23 mart 116
25 mart 258
28 mart 855
31 mart 1600
Canım sen çok erken gitmişsin 6+ yada 7 de anca görünür. Hcg güzel yükselio bi sorun görünmüyor

İyi günler arkadaşlar
Bebeğini kaybeden arkadaşlara çok üzülüyorum ve çok etkileniyorum. Gece kabuslar görüyorum hep. Ben bir süre sayfayı takip etmesem daha iyi olacak sanırım. Allah hepimizin evlatlarına sağlık versin.
Çok haklısın aslında 12. Haftalarda sonra daha rahatlıcaz sanırım.

İyi günler arkadaşlar
Bebeğini kaybeden arkadaşlara çok üzülüyorum ve çok etkileniyorum. Gece kabuslar görüyorum hep. Ben bir süre sayfayı takip etmesem daha iyi olacak sanırım. Allah hepimizin evlatlarına sağlık versin.

bebegini kaybeden arkadaslarmi oldu :KK61::KK61:

İyi günler arkadaşlar
BENDE ÇOK İYİDİM İNSAN KÖTÜ DUYDUKÇA DAHA KARAMSAR OLUYO BEBEKODALARINA BAKIYODUM ŞİMDİ SADECE BEŞİK İSTİYORUM DOĞMADAN BİŞEY YAPMIYCAM SANIRIM

hayirli günler kizlar.
nasilsiniz? Benim bulantilarim tam gaz devam ediyor, öyle ki yemek yemege korkar oldum iyice.

Listeyi ben güncelliyordum. Ama bulantim artinca güncelleyemedim.

Listeye eklenmek isteyen arkadaslar beni etiketleyerek tekrar bilgilerini yazarsa cok iyi olur.
Şehir Ankara, yaş 27, sat 24.02.2016, tahmini doğum tarihi 30.11.2016

Benim annem bana hamileyken yaptirmis ve bu anneden cocuga gecenn biseymis o yuzden bende yaptirdim zaten bel bacak ve Kasik agrim cok oluyo bunlarda o sebebden oluyomua yani belirtileriymis yaptrdik ve simdi cok rahatim cok sukur
Nasıl bişey bu bilgi verirmisin nerde nasıl kime yaptırcaz .benim düşüklerin çok olunca banada böyle bişey söyledilerde yaptır diye kime yaptırılır hiç bilgim yok

:KK61:İyi haberlerle gelemedim bende kese görulmedi iki dra gittik ikiside kucuk bisi gorourum dio biri bugun ogleden sonra idrara sıkışık tekrar cagirdu digeri de pazartesi tekrar gel dedi. Degerlerimde ic acici deil pek bole olup keseyi goren oldu mu ?
23 mart 116
25 mart 258
28 mart 855
31 mart 1600
Canım üzme kendini öğleden sonra gorursun inşallah belliki geç döllenme olmuş korkma

ACİL kizlar keseyi kac arti kacda gordunuzz herkes yazabilir mi lutfen onemli bgn bn goremedim
Canım sata göre 5+0 gorduk ama herkes aynı zamanda gormuyor döllenme tutunma zamanıyla alakalı. Üzme kendini bu kadar biraz rahat olmaya çalış iyi düşün iyi olsun Allah ın izniyle

merhaba arkadaşlar dün kalp atışı için dr a gittik..dr karından baktı kese 16 m olmuştu ama bebeği göremedi..alttan bakalım görürüz dedi..ve bebeği gördük ama yeni olduğu için kalp atışı henüz yoktu..ultrasona göre 1 hafta gerideyiz..dr geç döllenme olabilir dedi..1 hafta 10 gün sonra tekrar bakalım dedi..var mı benim gibi olan..1 düşüğüm var o yüzden tedirginim..

23 mart 116
25 mart 258
28 mart 855
31 mart 1600

Merhaba hiç sıkma canını benim de görünmemişti doktor 2000 in üzerine çıktığında daha rahat görünür demişti olabiliyormuş üç dört gün bekleyip tekrar gittim ve gördük eminim sen de göreceksin artışın çok güzel zaten

X