2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
:KK61:İyi haberlerle gelemedim bende kese görulmedi iki dra gittik ikiside kucuk bisi gorourum dio biri bugun ogleden sonra idrara sıkışık tekrar cagirdu digeri de pazartesi tekrar gel dedi. Degerlerimde ic acici deil pek bole olup keseyi goren oldu mu ?
23 mart 116
25 mart 258
28 mart 855
31 mart 1600

değeri gün gün artırıyor ne güzel çok şükür hiç bir sıkıntı olmaz bekleyin pazartesi gün yine gidin hayırlı haberi alırsın inşallah

Bende bugün doktora gidenlerdenim kesem 21.mm bebeğide gördüm çok şükür doktor rahim arkasında kanama oldugunu söyledi kafam karıştı yine

canım onu dert etme mutlu ol pozitif düşün benimde rahimin arka tarafında kanama var kahve rengi akıntı şeklinde kanaman olabilir dedi doktor korkmanı gerektiren bi durum yok dedi progestan verdi geçen hafta gittiğimde kanamam azalmış kendiğiliğinden yok oluyormuş kanama çünkü vajinal bi kanamam yok çok şükür şimdi geceleri 1 tane vajinal progestan alıyorum, dert etme yani bende birde miyom var yani kist ondan dolayıda kanamam oluyormuş

merhaba, ben de dün gittim ilk randevuma, keseyi gördük ancak kanama var dedi doktor.
artabilir çok artarsa gel hemen dedi onun dışında başka birşey vermedi ilaç v.s
haliyle baya endişeliyim
2 hafta sonraya randevu verdi
bu durumda olanlar var mı?

şimdiden herkese ayırlı ve sağlıklı hamilelikler diliyorum...

merhaba, ben de dün gittim ilk randevuma, keseyi gördük ancak kanama var dedi doktor.
artabilir çok artarsa gel hemen dedi onun dışında başka birşey vermedi ilaç v.s
haliyle baya endişeliyim
2 hafta sonraya randevu verdi
bu durumda olanlar var mı?

şimdiden herkese ayırlı ve sağlıklı hamilelikler diliyorum...
Baska bir doktora gitmeni tavsiye ederim. Progestan vermis olmaliydi. Birde kanaman varsa olumsuz dusunme annenin morali bebegi etkiliyor. Ve lutfen dinlen. Ihtiyaci disinda kalkmazsan umarim hersey duzelir.

çok teşekkürler cevap için. bu 2. hamileliğim ve doktorum da ilk doktorum, güveniyorum kendine ama çok rahattır o da biraz endişelendiriyor beni,
hiç öyle dinlenmelisin falan diye uyarmadı da
çok hafif kahverengi lekelenme var
çalışıyorum da 8.30-17.30 çok ağır değil işim ama yine de gel git yoruluyor insan tabi
2 hafta sabırla ve endişeyle ve duayla beklemek gerekecek galiba...

bu arada yeni üye oldum beni de ekler misiniz
yaş 32 2. hamilelik yer ankara

Nasıl bişey bu bilgi verirmisin nerde nasıl kime yaptırcaz .benim düşüklerin çok olunca banada böyle bişey söyledilerde yaptır diye kime yaptırılır hiç bilgim yok
Benim bildgim kadariyla cinlerin cocuklari olmadigi icin kadinlar hamile kaldiklarinda onlarinda bebegini dsurmeye calisirmis geceleri korkuturmus ki ben gercekdende yasadim bunu bel bacak ve kasiklarinda cok agrisi olurmus kisinin...hocalara kitab acip baktirliyomus o sana herseyi soyleyip yapiyomus ve bu anneden de cocuga gecen biseymis ben annemde oldgunu bildigim icin drek yazdirdim genelde yaslilar bilir bu hcalari...bildiklerim bunlar

Benim bildgim kadariyla cinlerin cocuklari olmadigi icin kadinlar hamile kaldiklarinda onlarinda bebegini dsurmeye calisirmis geceleri korkuturmus ki ben gercekdende yasadim bunu bel bacak ve kasiklarinda cok agrisi olurmus kisinin...hocalara kitab acip baktirliyomus o sana herseyi soyleyip yapiyomus ve bu anneden de cocuga gecen biseymis ben annemde oldgunu bildigim icin drek yazdirdim genelde yaslilar bilir bu hcalari...bildiklerim bunlar
Korkudan okuyamiyorum bu konuyu Rica etsem açıklama yapmak istediğiniz yada merak eden arkadaşlar ozelden mesajlasabilir mi o_O eşim sürekli gece çalışıyor ve ben böyle şeyler okuyunca çok kötü etkileniyorum :KK43:

merhaba arkadaşlar dün kalp atışı için dr a gittik..dr karından baktı kese 16 m olmuştu ama bebeği göremedi..alttan bakalım görürüz dedi..ve bebeği gördük ama yeni olduğu için kalp atışı henüz yoktu..ultrasona göre 1 hafta gerideyiz..dr geç döllenme olabilir dedi..1 hafta 10 gün sonra tekrar bakalım dedi..var mı benim gibi olan..1 düşüğüm var o yüzden tedirginim..

Canım bende 6+3 te gittim sadece keseyi gördük bebeği göremedik 2 hafta sonra gel tekrar bakalım dedi merakla bekliyoruz bende bundan 4 5 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum çok tedirginim Rabbim inşallah bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip eder..

şu haftalarda yani 6.7.8. haftalarda bebeği hissetmemiz mümkün değil biliyorum ama sanki karnımda seyirme gibi pıt pıt hareketlenmeler oluyor. acaba kanamadan mı oluyor diye korkuyorum.
var mı benim gibi hareketlenmeler hissedenler acaba?
Bende arada hissediyorum ama bebekle alakasız bağırsak hareketlerini hissediyoruz gaz yani :))

hayirli günler kizlar.
nasilsiniz? Benim bulantilarim tam gaz devam ediyor, öyle ki yemek yemege korkar oldum iyice.

Listeyi ben güncelliyordum. Ama bulantim artinca güncelleyemedim.

Listeye eklenmek isteyen arkadaslar beni etiketleyerek tekrar bilgilerini yazarsa cok iyi olur.

Beni de eklermisin.sat 12 subat tahmini dogum 18 kasim 3.ve supriz cocugum.yas 29 balikesir
Tesekkurler.

şu haftalarda yani 6.7.8. haftalarda bebeği hissetmemiz mümkün değil biliyorum ama sanki karnımda seyirme gibi pıt pıt hareketlenmeler oluyor. acaba kanamadan mı oluyor diye korkuyorum.

Ben ilk cocugumda oglumda hissetmistim o pitpitlari tam kasik bolgesinde.

o gazdan oluyor bağırsak çalışıyor demek bende var normal durum

Canım bende 6+3 te gittim sadece keseyi gördük bebeği göremedik 2 hafta sonra gel tekrar bakalım dedi merakla bekliyoruz bende bundan 4 5 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum çok tedirginim Rabbim inşallah bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip eder..
bende ekimde kürtaj oldum canım..5+3 te keseyi gördük..dün 6+6 olması gerekirken 5+6 göründü..dr kese boyu normal dedi..inşallah geç döllenmeden dolayıdır..umarım ikimizde duyarız kalp atışlarını..vajinal bebeği gördük biz ama kalp atımı başlamamıştı daha..

X