2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
evet öyle duydum önemli bişey değilmiş neyse şükür bende bir kaç sene önce öyle olmuştum hatırladım şimdi

hayirli günler kizlar.
nasilsiniz? Benim bulantilarim tam gaz devam ediyor, öyle ki yemek yemege korkar oldum iyice.

Listeyi ben güncelliyordum. Ama bulantim artinca güncelleyemedim.

Listeye eklenmek isteyen arkadaslar beni etiketleyerek tekrar bilgilerini yazarsa cok iyi olur.

İyi haberlerle gelemedim bende kese görulmedi iki dra gittik ikiside kucuk bisi gorourum dio biri bugun ogleden sonra idrara sıkışık tekrar cagirdu digeri de pazartesi tekrar gel dedi. Degerlerimde ic acici deil pek bole olup keseyi goren oldu mu ?
23 mart 116
25 mart 258
28 mart 855
31 mart 1600

Alttan ultrasonla görülebilir denendi mi?

Amin canim ben de cok uzuluyorum topikten ayrilmanin acisini da iyi bilirim kac kez yasadim... allah kalan yavrularimiza can sagligi akil sagligi mutlu omur nasip etsin... hayirli birer evlat olurlar insallah

Amin canım inşallah allah kalanlara sağlık sıhhat versin .

Geçmiş olsun.Listeye eklenmek istiyorum. kütahya,ikinci çoçuk,yaş 30,sat 07-02-2016 tahmini doğum 13-11-2016

Amin Can'ım inşallah kolay hamilelikler nasip eder Allah dilimi ısırayım yine de ben olmaz olmaz derken sıkıntı çıkmasın

Canım cumartesi 9+4 olcak benim hayırlısıyla. İlk çocuğun mu? Allah hayırlı evlat versin.

Senin daha çok erken görünmemesii normal.1500de vajinal zar zor görünür .pazartesi göreceksin. Çok erken gitmiş sin ya.değerlerinde gayet iyi

Sihirlidegnek yas 30 sat 15.02.2016 tahmini dogum 21.11.2016 il istanbul

Merhaba kizlar,benim transferimin 9.gunu bugun,test yaptim 720 cikti degerim cokmu yuksek?

Canım ben catlatma ignesinden sonra 14.gün test yaptığımda 124.01 di . Büyük ihtimalle çoğul gebelik seninki ama kullandığım ilaçları da düşünmek lazım yine de . Allah hayırlı sonuçlar versin, ve ginlundekini versin

CANIM SELAM BENDEDE KAN PIHTILAŞMASI VAR VE GEN TESTİNDE ÇIKTI HAP DEĞİL DE İĞNE DAHA İYİ BEN İĞNE PROGESTAN VE FOLİK ASİT KULLANIYORUM. BUNUN DIŞINDA BENDE RAHİM DARLIĞI DA VARMIŞ KASIMDA AMELİYAT OLDUM DOKTORUM 3 AY İÇİNDE HAMİLE KALIRSIN DEDİ VE ÖYLE OLDU ŞUAN İÇİN ÇOK ŞÜKÜR SORUN YOK İNŞALLAHTA OLMAZ AMA İYİCE ARAŞTIR DERİM RAHİMDE DE PROBLEM OLABİLİR BENİM 2 KİMYASAL 1 DIŞ GEBELİĞİM VAR BU 4. GEBELİĞİM ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLE KALABİLİYORUZ EN ÖNEMLİSİ BU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…