2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amin inşallah canım msj yarım gitti az önce hepimizinkini bağışlasın senin Oğulların adı nedir
amin insallah canim rabbim adiyla yasatsin evlatlarimizi omurleri uzun.olsun insallah buyuk gurkan evran kucuk furkan arda canim

Eklentiler

• SDC12255.JPG
    79,8 KB · Görüntüleme: 64
Kontrole gittik bebegimin kalp atışları durduğu için operasyon ile alındı . Çok Üzgünüm kanamalar ve kasık ağrılarına dayanamadı bebeğim
Canım çok geçmiş olsun Rabbim acısını dindirecek yeni bi evlat nasip etsin inşaAllah. Çok üzme kendini Allah yardımcın olsun

Kızlar dayanamadım 1 Badak tan az koka kola zero içtim yemekle hemen ardından bol su içtim birsey olmaz demi

Allah sabir versin canım. . Benim de gecen sene kalbim olmuştu sen gen testi yaptırdın mı?? Tramboli paneli diyolardi galiba kan pıhtılaşma testleri.. Bende var mesela .. Rabbim kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah. . Kelimeler kifayetsiz inan

amin insallah canim rabbim adiyla yasatsin evlatlarimizi omurleri uzun.olsun insallah buyuk gurkan evran kucuk furkan arda canim
Ayyy maşallah paşalara. Küçük çok masum bakmış büyük cingöz gibi allah nazardan saklasın sana ve eşine bağışlasın. Allah banada bitane versin inşallah sana kız bana erkek allahım duy bizi lütfen. Geçen gün ömer döngeloğlu hoca allahtan hayırlı bişey isterken ısrarcı olun babasından harçlık isterken bin takla atan çocuklar gibi nazlının yalvarın o sizin istemenizi sever bazen duymazdan gelir siz daha çok onu anın dua edin ona yönelin diye dedi. Bizde her fırsatta isteyelim inşallah birbirimiz için müslüman kardeşin duası kabul olur inşallah.

Bugün kayıplar dan dolayı çok üzgünüm topige girmek dahi istemedim üzücü haber gelecek diye bebeklerini kaybeden anneler Allah yar ve yardımcınız olsun en kısa zamanda bu acıları unutturacak hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim inşaAllah.

rabbim biliyor 27 aydir dualarimiz eksik olmadi evimizde olmasinda insallah dualarimiz evimizden dostumuzdan arkadasimizdan akrabalarimizdan arkadaslarimizdan eksik etmeyelim rabbim ol der olur insallah kun fe yekûn .. amin

evet aynen buyuk firlama kucuk sakin ve hirsli canim

Yarin rabdevum bnm de kese icin lekelenmeli hamilelik yasiyorum banada dua et olur mu taze anne

İkiside çok tatlı maşallah bide kız olsa ne kadar güzel olur kim bilir.
ayyy aynen.canim.ya senin kizida merak ediyorum cok seviyorum.kiz cocuklarini yegenim var yagmur adiyla yasatsin rabbim bitiyorum ona ope ope doyamiyorum tabi ogullarimida seviyorum gonul ikisindende istiyor .rabbim cumlemize yasatsin insallah :)

Bu kaybımda öğrendim kan pıhtılaşması olabileceğini ve önlem olarak progestanla coraspin kullanıyordum .daha önceki doktorlar böyle birşey olabileceğini söylememişlerdi kendime gelir gelmez bu testi yaptırıcam.Allah sizlerin bebişlerini kucağınıza almayı nasip etsin

Kontrole gittik bebegimin kalp atışları durduğu için operasyon ile alındı . Çok Üzgünüm kanamalar ve kasık ağrılarına dayanamadı bebeğim
Bende bu bebegimden oncekini kalp durmasi sebebyle kaybettim seni coookk iyi anliorum canim ama canini skma sakin kendine stres yapma bebek dusuncesinden biraz uzak kalki canin sklmasin kendini iyi hissettgnde tekrar bebek istersin verende rabbim alanda rabbim.her seyin en iyisini Rabbim bilir.Sana en hayrlisindan yeni bebek nasip etsin insallah Allahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…