2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım Allah inşallah sana ikiz kız vercek merak etme en azından bi kız bi erkek
ayyy agzindan bal damliyor canim rabbim sesini duani duysun insallah esimin annesi 40 yasinda vefat etmis esimde askermis icinde uhde var annemin ismini yasatmak anmak istiyorum diye dua ediyor her daim en azindan biri kiz olur insallah diyoruz rabbimde biliyor niyetimizi

Nihayettt ben de kalppp atışı duydummm gerçi çok kısa dinletcem zararlı dedi bi saniye filan açtı herhalde :) Her şey yolunda şimdilik Rabbime şükür. .. Allah hepimizin yardımcısı olsunnn
Gözün aydın canım :)

Başınız sağolsun canım adı neymiş kayınvalidenin yani kızın olsa ne olacak adı

Kızlar bende son bir haftadır kuyruk sokumu ağrısı var. Özellikle çok oturunca yada çok ayakta kalınca oluyor. Acaba hamilelikle mi ilgili? Daha önce yoktu çünkü
Evet canım hamilelikle alakalı o ağrı ablamda da olmuştu doğuma kadar da oluyor ara ara.

Kontrole gittik bebegimin kalp atışları durduğu için operasyon ile alındı . Çok Üzgünüm kanamalar ve kasık ağrılarına dayanamadı bebeğim
Çok geçmiş olsun arkadaşım allah bol sabır versin çok üzüldüm

Benim belim degil de afedersin sol popom agrio cok yururken otururken. Bel agrisi popoyada vuruo ya sanirim ondan
Aynen canım belim çok ağrıyo benim ilk sezeryanı hediyesi bu bel ağrısı doğumdan beri belimden çok ağrı çektim adet zamanlarımda yorulduğumda şimdide çok ağrıyo kalçalarıma bacaklarıma vuruyor

Canım mevhibenin yanındaki meyra da çok uymuş ve güzel. düşün bence tabi ela da çok naif zarif bi isim ama meyraya alıştık mı bilmiyorum
:) olabilir oda diger kizin ismi diye dusunduk canim tek olursa kiz mevhibe meyra dusunuyoruz canim

Kontrole gittik bebegimin kalp atışları durduğu için operasyon ile alındı . Çok Üzgünüm kanamalar ve kasık ağrılarına dayanamadı bebeğim

Allah geçmiş etsin bir daha yaşatmasın bu acıyı.Dün benim bebeğiminde kalp atışları durdu ve aldılar.Aynı kaderi paylaşıyoruz ve anlamıyorum ne oldu eski kolay hamileliklere.Şimdiki zamanda iğneyle hormon ilaçlarıyla zor tamamlanıyor 9 ay yada tamamlanamıyor.Çok büyük üzüntü içindeyim bu üçüncü kayıbım ve kalp atışları 9.hafta itibariyle durmaya başlıyor.NEDEN?

Çok güzel biz cinsiyet belli olana kadar isim konuşamıcaz eşimle anlaştık kendimizi kaptırmayalım diye ikimiz hatta kızımda erkek istiyoz
Biz evlendigimizden beri düşünüyoruz o yüzden isimler hazır. Erkekse salih eren kızsa elif nira :)
Onca hayal kuruyoruz Rabbim yarım koymasin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…