2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hoşgeldin konyaya canım evlenip mi geldin. Hangi doktora gidiyorsun senin hamişlik 12 haftayı bulmuş maşallah.
Canım 2,5 yıllık evliyiz biz, iş güç derken bebeğe ancak sıra geldi, nasip de tabiii, Konyaya iş sebebiyle geldik, Başkente Feyza hanıma gidiyorum, yarın kontrolüm var, çok şükür 12. hafta bitiyor bakalım, 13 e gireceğiz. sen kime gidiyorsun?

Bende başkentte emel hanıma gidicem inşallah çok övdüler inşallah anlayışlı biridir senin ilk randevun mu feyza hanımda.

Bende başkentte emel hanıma gidicem inşallah çok övdüler inşallah anlayışlı biridir senin ilk randevun mu feyza hanımda.
Yok canım 2.randevum olacak, ilk randevum 7. haftadaydı. Ben de emel hanımla feyza hanım arasında kaldım, emel hanım soğuk olabiliyor dediler, eltimin de 2. doğumu feyza hanımda oldu, bir de ankara kadın doğum kökenli feyza hanım, biliyorsan eğer, ankara kadın doğum en çok çeşitli vakanın olduğu yerlerden biridir, tecrübesine isitinaden tercih ettim artık, kattaki sekreterliğe gidince yine de sordum, emel hanım doçent diye tercih ediyorlar, feyza hanım uzman dedi.

amin insallah canim rabbim duysun sesini bakalim yarin ultrasona girerim heralde belli olur demi
Aminnnnn, kendimde de çok istemiştim biliyorsun, nasip, inşallah sana kısmettir kuzum, bayılıyorum ikizlere, canım benim 4 hafta 2 günlükken sadece kese görünmüştü, 6. haftada hiç gitmedim, 7. haftamda da kalp atışları için gittik, senin şimdi kese görünür, ama bazen ikiz gebeliklerde 2. kese geç görünüyor, bir hafta sonra filan, tabii çift yumurta ise, tek yumurta ise zaten bebişin görünmesini bekleyeceksin ya da bebişlerin

Kızlar bende kasım annesiyim :) ama çok fenayım agrılarım çok fazla ne iş yapabiliyorum ne yemek o kadar halsizim ki dudaklarım çatladı kanıyor

Canım bende araştırdım emel hanımda feyza hanımda
Canım bende araştırdım feyza hanımda emel hanımda aynı ünv. Mezun aynı hastanelerde çalışmışlar dediğin gibi sadece emel hanım doç. Çevremdekiler emel hanımı övdüler ona randevu aldım doktorun güleryüzlü olmasıda etkiler bakalım hayırlısı olsun ikimiz içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…