2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar hadi bugün korkuları endişeleri bi kenara bırakıp bebislerimizi ile ilgili hayallerimizi anlatalım. En büyük istekleriniz ( sağ salim doğum olduktan sonra )

Benim 8 gündür kanamam var tatlım bitmek bilmeyen kasık ağrısı ile birlikte ama bebegimin kalp atışı gelişimi herseyi normal rahim de de kanama yok ama neden kanama var bilinmiyor araştırılacak ama o kadar yoruldum ki bebeğime bişe mi oldu neden böyle vs sağlıkla büyüsün istiyorum psikolojik olarak çökmüş durumdayım o kadar korkuyorum ki ona bişe olacak diye
Bugün herkes kötü yorumlar yazmış okudukça üzüldüm. İnşallah bişey olmaz bebişine pozitif düşün canım Allah kucağına almayı nasip etsin insallah.

Can'ım ya çok üzüldüm inan dualarım seninle inşallah tez vakitte kurtulursun bu durumdan Rabbim bu yaşadıklarını unutturacak tez vakitte yeni gebelik nasip etsin inan hep yüreğim ağzımda iki düşüğüm var.. Ne yaşadığını çok iyi anlıyorum... Ama hep şükrediyorum eğer onlar yaşanmasaydı ben şimdi hamileliğin doğum yapmanın ne kadar kıymetli birşey olduğunu anlamayacaktım

Amin cnm Allah razı olsun. .
Bugünler geçecek güzel günler gelecek umutsuzluğa düşmüyorum...

Bugün herkes kötü yorumlar yazmış okudukça üzüldüm. İnşallah bişey olmaz bebişine pozitif düşün canım Allah kucağına almayı nasip etsin insallah.
Aminnnn canım güzel haberler alicaz içimizi ferah tutalım kötü olursa da hersey Allah tan yine şükür diyip devam edicez napalim

Yaşayan arkadaşlarım var bu durumu inşaallah iğneyle sonuç alırsın Can'ım inan beterin beteri va ya farkedilmeseydi Allah korusun yumurtalıkları alınan bile var o yüzden lütfen kendini bırakma bununla gelmiş geçmiş olsun.. En kısa zamanda normale dönsün vücudun...

Amin cnm inşallah bende böyle teselli buluyorum ne yapayım elimden bişey gelmez zaten. ...

Çok üzüldüm cnm çok geçmiş olsun. .
bende ilk kanuniye gittim Allah bidaha mecbur etmesin oraya gitmeyi.
Orda doktor ilk dış gebelik dedi öğlene doğru eve geldik az dinlendik Cerrahpaşa ya geldik randevum vardı ilk muayene olacaktı hemen yatış verdi ptesi den beri burda yatıyorum bu sabah tekrar kan alındı beta 1300e düşmüş sağlıksız gebelik olduğu anlaşıldı dış gebelik kesinleşti dedi iki tedavisi var dedi doktor biri iğne diğeri ameliyat önce iğne olacaksın 10 buçuk gibi iğne yapıldı bekliyoruz bakalım ....
Bugün nasıl bigün böyle ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm:KK61: Allâh yardımcın olsun inşallah ameliyata gerek kalmaz canım. İğne çok ağır diyolar nasılsın şimdi? Allah yakın zamanda çifter çifter kucağını doldursun bugünleri unut inşallah.

Kızlar hadi bugün korkuları endişeleri bi kenara bırakıp bebislerimizi ile ilgili hayallerimizi anlatalım. En büyük istekleriniz ( sağ salim doğum olduktan sonra )
Bugün aramızda bebeğini kaybeden arkadaşımız varken bizim mutlu hayaller kurmamız ne kadar doğru sizce? Bencillik değil mi? Onu daha çok üzmezmi? Lütfen empati yapalım öyle yazalım?

Bugün nasıl bigün böyle ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm:KK61: Allâh yardımcın olsun inşallah ameliyata gerek kalmaz canım. İğne çok ağır diyolar nasılsın şimdi? Allah yakın zamanda çifter çifter kucağını doldursun bugünleri unut inşallah.

Allah razı olsun canım yaa Rabbim bebeklerinizi size bağışlasın sizler yaşamayın inşallah. ..

İğne çok ağır gerçekten kalçadan iki tane yapıyorlar sağa sola.. bağırdım istemsiz ama hemşire dedi yine iyi dayandın bacakta kasılma yaptı ilk şimdi düzeldi daha iyiyim bekliyoruz bakalım. ...

Çok üzüldüm cnm çok geçmiş olsun. .
bende ilk kanuniye gittim Allah bidaha mecbur etmesin oraya gitmeyi.
Orda doktor ilk dış gebelik dedi öğlene doğru eve geldik az dinlendik Cerrahpaşa ya geldik randevum vardı ilk muayene olacaktı hemen yatış verdi ptesi den beri burda yatıyorum bu sabah tekrar kan alındı beta 1300e düşmüş sağlıksız gebelik olduğu anlaşıldı dış gebelik kesinleşti dedi iki tedavisi var dedi doktor biri iğne diğeri ameliyat önce iğne olacaksın 10 buçuk gibi iğne yapıldı bekliyoruz bakalım ....

Allah yardımcın olsun canım. :KK17: sabrını verir inşallah. Kısmet bi sonraki gebeligine inşallah sorun yasamazsin bi daha :KK43: ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten üzüldüm. :KK43:

Allah razı olsun canım yaa Rabbim bebeklerinizi size bağışlasın sizler yaşamayın inşallah. ..

İğne çok ağır gerçekten kalçadan iki tane yapıyorlar sağa sola.. bağırdım istemsiz ama hemşire dedi yine iyi dayandın bacakta kasılma yaptı ilk şimdi düzeldi daha iyiyim bekliyoruz bakalım. ...

Canim rabbim guc kuvvet sabir versin
Her serde bi hayir var diye düşünüp, isyan etme sakin. Rabbim en yakin zamanda saglikli gebelik. Saglikli hayirli evlat nasip etsin

Kizlar cvplariniz icin tesekkurler. Sat a gore 5 degil 8 haftalik
Canim benimde 5 haftalikken kucucuk kese görünmüştü
6.haftada ozel tip merkezine gittigimde
Dr: sen hamile olduguna emin misin demisti. Sok olmuştuk
Ya vajinal bakacagiz yada 10 gun sonra gel dedi. 10 gun sabredemem diye vajinal bakmiatik. Oglumu görmüştük, kalp atisini duymustuk

Kesenin sekli hakkinda bilgim yok. En iyisi devletten randevu alalim. Bide oraya gitsin. Cok sukur kanama vs yok. Minigimiz yine gorunmezse beklicez keyfini :emir_bebek::KK200:

Farkli illerdeyiz, eminim streslidir simdi
Amin canim. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Allah yardımcısı olsun inşallah. Hayırlı haberler verirsin umarım.

X