2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
IMAG3289.jpg
Livammm Livammm bu da benim minik.

Burda 7+0 olmuştu ama 6+3 çıktı :KK66:

Daha önceden muhtemelen bebekken kizamikcik geçirmiş bağışıklık kazanmissin Canım. Yani gebelikte kizamikcik riskin yok . Bu iyi birşey yani :KK66:
Ayy cnm kiyamam.yasadigm günler geldi aklıma çok kötüydü.ama bende de cmv igm pozitif çıkmıştı.o virüsün oldgnu gösterio.igg eğer pozitif se enfeksiyonun 3 ay öncesinden gecirildgni gösterio.benmde igg pozitifti rahatlamstm.anti yazmasını anlamadm ama rubella ylq ilgilidir belki.igg pozitifse geçmiş dönemde gecirildgni ve bebeği etkileme ihtimali olmadgni gösterio cnm.için rahat olsn jnsallah.doktorun da söyler zaten.
Kızlar teşekkür ederim dediğiniz doğru ama sonucum 316 çıkmış ondan endişelendim

Günaydın kısslar.
Yaa benmde bugün kontrol var:KK17:
Allah m İnşallah güzel haberler alırız.inşallah pitpitlri duyariz.
Videoya çekmek istiodm ama eşim Hayır dedi.bende bilemedm.Zaten doktora da bugün diicm ben hersefernde size korkarak geliorm Allah korusun kötü bi durum var mdr Die.içime su serpsin biraz:cry:
Canım senin lekelenmen falan mı var niye korkarak gidiyosun doktora anlayamadım

Günaydın
Bugün bebeğimin kalp atışlarını hem duyduk hem gördük çok şükür :KK49: Ufak bir can atıyor içimde :anneadayı:

İkinci bebeğim ama çok heyecanlandım şimdi bunun ne büyük bir mucize olduğunu çok daha iyi anlıyorum. Orada ufacık bir beden tutunmaya can bulmaya çalışıyor, kalbi öyle atıyor ki :nazar:

Günaydın
Bugün bebeğimin kalp atışlarını hem duyduk hem gördük çok şükür :KK49: Ufak bir can atıyor içimde :anneadayı:

İkinci bebeğim ama çok heyecanlandım şimdi bunun ne büyük bir mucize olduğunu çok daha iyi anlıyorum. Orada ufacık bir beden tutunmaya can bulmaya çalışıyor, kalbi öyle atıyor ki :nazar:
Allah hayırlısiyla kucağına almayı nasip etsin... Harika bir duygudur eminim bugün randevum var umarım ben de bu mucize sesi duyarım

Kalp atışını da duyduk allahın izniyle. O resmi de atacaktim ama boyutu fazla diye uyarı verdi :)
hiç korkma kalbinide karartma bebişini üzme doktor bana 6+4'te kalp atışını duyamadığı için detaylı ultrason istedi doktorum ordada duyamadı alttan muayene göründü bu seferde kese 7+5ken bebek 6+4 görünüyor bi uyumsuzluk var dedi detalı utrason doktoru korktum ama kendi doktorum hiç bişey yok kalp atışımızda güzel dedi miyom var bende o baskı yaptığından kese büyük görünüyor dedi doktorlar hep başta kötüye alıştırırlar ama sen pozitif ol ki bebişin bundan etkilenmesin bu zamanlarda ultrason bizim için çok önemli anlıyrum tek gördüğümüz ve hissettiğimiz yer orası hak veriyorum ama iyi düşünmek lazım

Kızlar Günaydın benim de bugun 16:00 da kontrolüm var kanamalar ile ilgili son durum paylaşılacak... Dua edin bugün muane olacak tüm annişler güzel haberler alalım :KK17:
benim muayene cuma günü canım bakalım hayırlı ile bebişlerin kalp atışlarını duyduk şimdi daha iyi hep güzel haberler duymak nasip olsun ne kadar büyüdü acaba bende hep onu merak ediyorum boyu ne kadar oldu en son 1,40cm'di
Günaydın

sorma ufacık bir kan pıhtısından sizi yarattık demek bu olsa gerek fasülye kadarken eli ayağı bütün uzuvları var ve senin kanından eşinin kanından ortak bir parça hissettiğin ilk andan itibaren tüm dünyan olan şey :)

samsun da olan var mıydı aranızda..hangi doktora gittiniz.istediğim doktora bir türlü gidemiyorum.3. kontrole gidecem yine sehir dışında. yüzden başka doktora gitmek zorunda kalıyorum.merkezde de calışmadıgım için bihaberim kadın dogumculardan

Ne kullandın ilaç olarak doktorun ne önerdi bir de kaç haftalıkken rahatsızlandın ? Ve iyileşmek için neler yaptın gibi bilgiler verebilirsen Çok sevinirim
Canım şuan hala ilaç kullanıyorum antibiyotik verdi dr bide bol bol su iç dedi zaten benim bi şikayetim yoktu leke gelince gittim dr ve idrar yolu enf. olduğumu kanamanın ona bağlı olduğunu söyledi

Merhaba hanimlar
adetimin 2 hafta gecmesi uzerine buhun test yaptim ve pozitif cikti.karisik duygular icindeyim cunku cooook supriz oldu bize.biz kotamizi doldurduk derken Allah bi cocuk daha nasip etti.6 bucuk yasinda bir oglum ve yakinda 17 ayini doldurcak bir kizim var ve hala emziriyordum onu.o yuzden cok supriz oldu.hayirlisi artik diyelim.
Muhtemelen kasim annesi olcak gibi gozukuyorum ama ekim anneside olabilirim.cunku oglum 36 kizim 34 haftalik dogdular ben sebepsiz erken dogum yapiyorum.3. Cocugumuzda da o zamanlara gelmeyi nasip ederse Allah o da erken dogar diye dusunuyorum nasip artik.bi de benim bamileliklerim cok zor geciyo suan bu beni korkutuyor.
Hayırlı olsun canım. Rabbim kolaylık verir inşallah hepimize.

X