2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canim banada dis gebelik olabilir dendi..pazar aksam agrim artti yattim ama uyandim gece 3te agri ve kanamayla acile gittim sabah 10.30a kadar kaldim evde 1 saat dinlenip randevuma geldim ptesi gelcektim ya zaten burda da dis gebelik olabilir diyip yatis verdiler kan alip degerleri takip ediyorlar bugun ultrasonda baktilar tekrar emin degillermis degerin yukselisine gore karar verilcekmis kanama riskine karsin yatmaya devam et dediler ameliyat olabilirmis...
Bu arada son beta HCG değerin kaç çıktı

Canım ne olur kusuruma bakma ben bugün hiç bakamadim telefona çok geçmiş olsun canım inan üzüldüm şimdi ama sakın moralleri bozmayalim Allah büyük kan değerin inş artmaya devam eder sen duani hiç bırakma bende senin için ayrıca dua edeceğim inan elimden birşey gelmez boyle ama heran dualarimdasin bilesin Allah yardimcin olsun akıbetini hayırlı kılsın inş

Allah razı olsun canım desteğin için çok teşekkür ederim iyi geldi :)
Hayırlı sonuçlar olsun inşallah.

Allah bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah

Merhaba hanimlar
adetimin 2 hafta gecmesi uzerine buhun test yaptim ve pozitif cikti.karisik duygular icindeyim cunku cooook supriz oldu bize.biz kotamizi doldurduk derken Allah bi cocuk daha nasip etti.6 bucuk yasinda bir oglum ve yakinda 17 ayini doldurcak bir kizim var ve hala emziriyordum onu.o yuzden cok supriz oldu.hayirlisi artik diyelim.
Muhtemelen kasim annesi olcak gibi gozukuyorum ama ekim anneside olabilirim.cunku oglum 36 kizim 34 haftalik dogdular ben sebepsiz erken dogum yapiyorum.3. Cocugumuzda da o zamanlara gelmeyi nasip ederse Allah o da erken dogar diye dusunuyorum nasip artik.bi de benim bamileliklerim cok zor geciyo suan bu beni korkutuyor.

TSH hormonun yüksek olması gebelik te zarar canim. Tiroit beziyle alakalı hormon az yada çok çalışması sorun yaratıyor ilaç kullanmak gerek surekli. Düşük anı kalp durumu ve bebekte zeka geriliği yapabiliyor muş maalesef
Peki bu hormonu nasil olcturebilioruz doktrn yaptgi kan testinde gorunuomu

Kizlar sizin ultrson resimlerinizi gordumde bide benimkine bakarmisiniz 6+1gunlukdu doktora gıddıgımde bana bebegımın yan kısmında bıse daha varmıs gıbı gelıyo bı bakarmısınız

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 79
canım kan sulandırıcı iğne yada progestan kullanıyo musn..ben de midemden cok rahatsızım bi gün ağrı bi gün bulantı oluyo..bi arkadasım ilaçların mideye ve safraya zarar verdiğini syledi..doktoruma syleyip kullanabilirsem mide koruyucu isticem aklında olsun..

Çok iyi söyledin cnm.çok sağol.bende sorayım İnşallah.ben coraspirin ve folikasit iciorm günlük 1 er tane progestani vajinal kullaniorm.gerçi corasprinin ağır gelecgni zannetmiorm ama soralım bakalm

Canım benim doktorum hiç şikayette bulunmama ragmen 12.haftaya kadar kabız olmamaya özellikle dikkat etmek lazım dedi.o yüzden bana gebeliğin her aşamasında rahatlıkla kullanabileceğim şase toz verdi.eger bir gün çıkamazsan ec ye hemen günde bir tane iç dedi.şekersiz ve %100güvenle içebilirsin dedi.dulcosoft.doktoruna sor istersen

Sağol cnm sorarım İnşallah.kabız oldgmu dusunmuyrm.midemle ilgili bi problem var zannediorm.aciktgmi hissetmiorm.direkt agrio yani.çok garip bi durum.Bazen bişeyler yiyince iyi gelio ama öZellikle sabahları hiç etki etmio desem yeri.tansiyonm düşmüş gibi ama normalde bişeyler yiyince gelir bu gelmio.dinlene dinlene geçio yata yata yani :KK43:

Beta değerlerin nasıldı , onlardan ikiz olup olmadığı anlaşılırdı sanki...ayrıca doktor da söylerdi sanki
Evet dogru olsa doktor soylerdi dimi gerci doktorum pek konuskan degil kalp atimi var dedi dinletti baskada hic bise. Demesi...iki gunde uc kati yukseliyodu uc kere yaptirmistim kan testi

Evet dogru olsa doktor soylerdi dimi gerci doktorum pek konuskan degil kalp atimi var dedi dinletti baskada hic bise. Demesi...iki gunde uc kati yukseliyodu uc kere yaptirmistim kan testi
Canım bence tekiz senin bebik:) inşAllah ikinci hamilelikte ikizi yakalarsın

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu oldum diye düşünüyorum aranızda idrar yolu enfeksiyon olupta fıkır verecek olan varmı ?

Ben ben ben , doktor monurol diye bi ilaç verdi içtim rahatım. Suya karışıyor

Arkadaşlar merhaba 6 haftalık hamileyim göğsümde ağrı ve bulantım yok bu normal mi?

Bi cogumuzda bulantı yok zaten canım rahat ol.

Valla canım neye göre dedi hiç bilmiyorum. Devlet hastanesinde ki doktorlar tuhaf ağzından kerpetenle laf alıyorsun ama bence tek benim bebesim olsa görülürdü artık.

Kesenin içini daha net görmesi 10 haftayı bulabiliyor bazen. O yüzden öyle diyorlar. Benim doktorum da aynen on haftaliga kadar tek yumurta ikizleri görülmeyebilir demişti

Kizlar ben bildiginiz halsizim. Tum fun yattim. Basimi yastiktan kaldiramiyorum. Calisan ve hamile olan bayanlara Allah kolaylik versin.

O derece olmasa da ise gidiyorum saat on olunca bi uyku basıyor . Uyuyamoyorum da refleksler zayıflıyor, tahammülüm azaliyor gergin oluyorum :KK43: daha geçen hafta elimden düşürüp asi ignesini kırdım. Hayatımda ilk kez başıma geliyor :KK43:

X