2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim bebegime yorum yapacak yokmuuu

Evet canım o bebeğin yanındaki uzantiyi ben de gördüm ama baska bi bebek gibi gelmedi bana :) gerçi benim bütün ultrasonlarda kesemiz yusyuvarlak , pek şüphe götürmüyor o yüzden. Senin de artık allah gönlüne göre versin :) belki vardır kim bilir. :)

Kızlar anti Rubella lgG pozitif bağışıklık mı demek hastalık mı bilen var mı

Ayy cnm kiyamam.yasadigm günler geldi aklıma çok kötüydü.ama bende de cmv igm pozitif çıkmıştı.o virüsün oldgnu gösterio.igg eğer pozitif se enfeksiyonun 3 ay öncesinden gecirildgni gösterio.benmde igg pozitifti rahatlamstm.anti yazmasını anlamadm ama rubella ylq ilgilidir belki.igg pozitifse geçmiş dönemde gecirildgni ve bebeği etkileme ihtimali olmadgni gösterio cnm.için rahat olsn jnsallah.doktorun da söyler zaten.

tatlım dış gebelik sıkıntılı alah göstermesin
doktorlar emin olamadıkları için kontrol altında tutmak zorunda kalıyorlar
bende ekim ayında yasadım aynı şeyi.
kese vardı ama beta degerlerim benım 2 günde %10 % 20 anca artıyordu o kdr çok test yaptılar ki kollarmda boş yer kalmamıştı.
2 defa renkli dobler girdim. defalarca gece gündüz ultrasonla vs..
çok zor 1 ay geçirdim. en az 30 doktor muane etti biri prof. kimse emin olamadı ne oldugundan
degerim 7. haftada 800 küsür dü. hatta içinde minik bir nokta da vardı o yüzden emin olamıyorlardı
hastane de falan da yattım.
sonra eve gönderdiler 1 gün sonra yine gel yine bakıcaz dediler o gece rahatsızlandım.
inanılmaz bir sancı tarifi mümkün degil . aksam 7 de basladı korktum nöbetci doktor yada stajer vardır diye korktum gitmedim sbh 5 e dr kıvrandım. kanama oldu pembe ama az yani çok olmadı.
snra sbh 8 e kdr incelediler tahliller falan kese bozulmuş dediler kürtaj ile sonlandırdılar.
15 gn snra patoloji sonucu çıktı dış gebeklik yazılmış
ama çıkan sonuca yorum yapan doktor da sasırdı % 70 patoloji sonucu yanlış çıkar dedi
muhtemelen senın ki çözülemeyen gebelik dedi. yani genelde sebebini bulamıyoruz dedi.
snra ben internetten 1 doktora sordum alanında uzman popüler birazda. o erken dönemde gelişme geriliğidir o dedi
dış gebelik değildir dedi.
şimdi ki dokotruma da anlattım ilk gittiğimde o aynı yorumu yaptı..

ben ım degerim hç yükselmedi ama senın ki çok güzel artıyor.
belki doktorlar kuruntu yapmıştır.
o yüzden sen içini ferah tut. üzülmemeye gayret et.
zaten dış gebelikte kese olmaz mış. bir çok doktor böle söledi bana kürtaj ile de sonlanması mümkün değilmş.
gecen ay ben genetik testi yaptrıdım.kanuni sultan süleyman hastanesinde. bi doktora gittim inanın manyak bir kadına denk geldim. anlattım burada olduğu gibi. kadın bana inanmadı hatta bagırdı böle bişi mümkün değil sen yanlış anlatıyorsun dedi bana bağırdı bir sürü inanabiliyor musunuz. yalan sölüyorsun dedi bana manyak..

Son düzenleme:
Günaydın hanımlar baya konular gelişmiş herzaman giremiyorum benim zilli bi kizim var hemen hemen pit pitlari duymaya baslamis herkes bende gecen hafta duydumbugunde daha once kizimi dogurtan profsore randevum var her gorus gunu heyecan oluyo 2.cocum bile olsahayirli gunler yeni anneler allah sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin

Canım değerlerin güzel görülüyor aslında renkli ultrasonlar var hani senin ki gibi durumlarda onunla bakıp daha net görebiliyorlar hiç sıkıntı yapma görülecektir inşaallah hem değerlerin daha düşük sayılır benim geçen hafta perşembe 637 idi dün kese karından görüldü yani ikiye katladığını düşünürsek senin değerden daha yüksektir mutlaka bu gün inşaallah iyi haberle gel

Canm belirti de yaşamıyorum artık dün göğüs Ağrm vardı sabh sadece meme ucu Ağrı'm var başkada yok.. Dua edin kızlar lütfen ben de kalp atışlarını duyuyum meleğimin.. İçim kan ağlıyor moral sıfır

Canım çok zor şeyler yasamissin allah yardım etmiş yine de. Ben de patolojik raporu yanlış diye düşünüyorum. Dış gebelik kürtaj yapılamaz asla, erken dönemde fark edilirse ilaçlarla gebeligi sonlandirirlar (genelde kanser ilaclariyla ) geç fark edilirse de ameliyat tek sans. Senin kürtaj olman için bi şekilde rahim içinde kese lazım.
O bağıran doktor da hakikaten manyakmis .

Hiiic sıkıntı yapma vardır var :) iyi düşün iyi olsun. Ben de de hiç belirti yok hayatım normal rutininde gidiyor. Ben de önce hep belirti aradım ama şimdi pes ettim benim bünye böyle demek ki, sorun yok ama belirti de yok .

Günaydın kısslar.
Yaa benmde bugün kontrol var
Allah m İnşallah güzel haberler alırız.inşallah pitpitlri duyariz.
Videoya çekmek istiodm ama eşim Hayır dedi.bende bilemedm.Zaten doktora da bugün diicm ben hersefernde size korkarak geliorm Allah korusun kötü bi durum var mdr Die.içime su serpsin biraz

Neden hayır diyo ki yaa eşin doktorun tepkisinden mi çekiniyor?
Hiç olmazsa benim tekniği dene canım. Gizliden yap kaydı.

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım.merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…