2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Çok afedersin canım o_O endokrin zor bulunan bi bölüm dahiliye ye randevu alıp git istersen biran önce ben dün gittim 2 test yapıldı bugün de boyun USG çekildi 1 nodül çıktı sadece ilaca başladım. Kendi kadın doğum doktorum düşük ve bebekte ani kalp durumu yapıyor dedi bugün ki dahiliye doktoru da zeka geriliği dedi 1 ay sonra testleri mutlaka tekrar etmemiz gerek miş. Endokrin arama yani canım boşuna direkt dahiliyeye randevu alıp git istersen.. Söylemek istedim :KK19:
Saol canım senin kaçtı ki? Benim doktor 0.2 lik bi artış gebelikte bi miktar yükselebilir dedi. Yinede gidicem tabiki doktorda git dedi. Allah korusun canım ama bunlar tedavi edilmezse uzun dönemde oluyormuş diye duydum. :KK43: Allah korusun

Çok afedersin canım o_O endokrin zor bulunan bi bölüm dahiliye ye randevu alıp git istersen biran önce ben dün gittim 2 test yapıldı bugün de boyun USG çekildi 1 nodül çıktı sadece ilaca başladım. Kendi kadın doğum doktorum düşük ve bebekte ani kalp durumu yapıyor dedi bugün ki dahiliye doktoru da zeka geriliği dedi 1 ay sonra testleri mutlaka tekrar etmemiz gerek miş. Endokrin arama yani canım boşuna direkt dahiliyeye randevu alıp git istersen.. Söylemek istedim :KK19:
Senin nodül birden bire mi çıktı canım hamilelikte mi olmuş :KK43: hiç duymamıştım

Canım benim sorunum yoktu bunla alakalı gebelik öncesi tahlil yaptırınca öğrendim 7.50 çıktı 1 ay sonra gebe olduğumu öğrendim şimdi tekrar yaptıracağım gebelik le beraber daha çok yükselmiş olabilir dedi doktorum. Nodül ne zaman çıktı bilmiyorum ama
Saol canım senin kaçtı ki? Benim doktor 0.2 lik bi artış gebelikte bi miktar yükselebilir dedi. Yinede gidicem tabiki doktorda git dedi. Allah korusun canım ama bunlar tedavi edilmezse uzun dönemde oluyormuş diye duydum. :KK43: Allah korusun

Senin nodül birden bire mi çıktı canım hamilelikte mi olmuş :KK43: hiç duymamıştım

Esenler medipolde burcu hanımı okumuştum ama çok kalabalikmis. Burada orada başka doktora giden arkadasta vardı. Ben bağcılar medipol de Günseli ozdemire gidiyorum. Ki onda aşılama oldum ben takibe de orada devam ediyorum. Nagehan hanımı duymuştum orada. Medipole gidenlerin doktor tavsiyeleri olan konular var oradan da faydalanabilirsin

Burcu hanımı duydum ama randevu almak mümkün değil. Bende devamlı değiştirmek istemiyorum bi gittim mi aynı kalsın istiyorum. Nagehan hanıma bakiym en iyisi

Kaçtı Can'ım değerin kusura bakma eski mesajlarda vardır belki ama.. Sen o Zaman ümidini hiç yitirme dış gebelik en tehlikelisi değer bir artıp bir düşüyor.., yani çok şükür o değilse düzelir inşaallah

Amin cnm. .evet tehlikeli diye yatış verdiler olmayabilir dediler ama bilmiyorum. .

Geçen hafta salı 222.59
Ptesi gece 3.30da 1479
Gündüz 3te 2400 küsür
Yarın yine kan alınacak bilmiyorum ki nedir rahim içinde bi kese var su birikintisi olabilir emin değiliz dedi sağda bir odak var dış gebelik olabilir yada sağlıklı gebelik olabilir değere göre anlicaz dedi. ..

Canım benim sorunum yoktu bunla alakalı gebelik öncesi tahlil yaptırınca öğrendim 7.50 çıktı 1 ay sonra gebe olduğumu öğrendim şimdi tekrar yaptıracağım gebelik le beraber daha çok yükselmiş olabilir dedi doktorum. Nodül ne zaman çıktı bilmiyorum ama
Nodul ne oluo canim ve hamilelikte neye sebep oluo

Anladım canım ben de gebelik düşündüğüm için nerdeyse her gebelik testinde yapıyolardı gebelikte çıktı eminim hemen randevu aldım dahiliyeden

Nodul ne oluo canim ve hamilelikte neye sebep oluo
TSH hormonun yüksek olması gebelik te zarar canim. Tiroit beziyle alakalı hormon az yada çok çalışması sorun yaratıyor ilaç kullanmak gerek surekli. Düşük anı kalp durumu ve bebekte zeka geriliği yapabiliyor muş maalesef

Canim banada dis gebelik olabilir dendi..pazar aksam agrim artti yattim ama uyandim gece 3te agri ve kanamayla acile gittim sabah 10.30a kadar kaldim evde 1 saat dinlenip randevuma geldim ptesi gelcektim ya zaten burda da dis gebelik olabilir diyip yatis verdiler kan alip degerleri takip ediyorlar bugun ultrasonda baktilar tekrar emin degillermis degerin yukselisine gore karar verilcekmis kanama riskine karsin yatmaya devam et dediler ameliyat olabilirmis...
Canım ne olur kusuruma bakma ben bugün hiç bakamadim telefona çok geçmiş olsun canım inan üzüldüm şimdi ama sakın moralleri bozmayalim Allah büyük kan değerin inş artmaya devam eder sen duani hiç bırakma bende senin için ayrıca dua edeceğim inan elimden birşey gelmez boyle ama heran dualarimdasin bilesin Allah yardimcin olsun akıbetini hayırlı kılsın inş

X