2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
İnsallah bizde sizin asamalara geliriz kizlarr dua edin geriden takip edioz sizi. ...Kizlarr nisa keseyle ilgili soru sordu bn bilmedgim icin yazmadim sizler bi bakar misiniz tecrubeli anneler

Kan sulandirici ignenin mideye dokunduğunu bilmiyordum benim de bi değişik midem acaba ondan mı ki??
canım emin diilim ama bi arkadasım syledi progestanın da iğnesini yapıyoruz kan sulandırıcıyı da..mideyi ve safrayı mahfediyo dediler..benim bulantının yanında cok ağrım oluyo midemde sorcam doktoruma..

Kızlar dün doktora gitmiş tim 5+0 ve 6 mm kese var dedi. Bugün kendi doktoruma gittim 4+3 ve 5.3 mm kese boyu var dedi kese küçüldü mü nie böyle çıktı anlamadım boş gebelik belirtisi mi bu ??
doktorların cihazından cihazına göre deişiyo bebek görününce düzene giriyo..aynı cihazda vajinal bakıp arkasından karından baktığında bile ölçüm farklı oluyo..bu dönemler hep byle annesi bebişin kendini gösterinceye kadar sabret için rahat olsun canım bi kaç haftaya sabit ölçümler almaya başlarız

Canım benim çok sağol ya :)) kafam karıştı korktum mesajınla rahatladim. Haftaya perşembe tekrar kontrol dusunup kafayı yerdim herhalde ozaman a kadar

İyi akşamlar hanımlar bugün kurs gunumdu anca girebildim. Birikenleri de okuyamadim. İnşallah gununuz güzel geçmiştir

Kızlar esenler medipol ya da bagcilar medipol de onerebilecgnz bi doktor var mı?

Esenler medipolde burcu hanımı okumuştum ama çok kalabalikmis. Burada orada başka doktora giden arkadasta vardı. Ben bağcılar medipol de Günseli ozdemire gidiyorum. Ki onda aşılama oldum ben takibe de orada devam ediyorum. Nagehan hanımı duymuştum orada. Medipole gidenlerin doktor tavsiyeleri olan konular var oradan da faydalanabilirsin

Benim öyle çıktı canım endokrinden randevu alamadım sağlık ocağından sevk istediler ama başka hastaneden alcam inşallah perşembe günü keseyi görcem inşallah ondan sonra
Çok afedersin canım endokrin zor bulunan bi bölüm dahiliye ye randevu alıp git istersen biran önce ben dün gittim 2 test yapıldı bugün de boyun USG çekildi 1 nodül çıktı sadece ilaca başladım. Kendi kadın doğum doktorum düşük ve bebekte ani kalp durumu yapıyor dedi bugün ki dahiliye doktoru da zeka geriliği dedi 1 ay sonra testleri mutlaka tekrar etmemiz gerek miş. Endokrin arama yani canım boşuna direkt dahiliyeye randevu alıp git istersen.. Söylemek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…