2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay yanlız değilim yupppiiii Sadece tiksinme oldu ama şükür ne mide bulantısı ne başka bişe tatlı da fena istiyorum aklım fikrim tatlı da

Bende hele tiksinti hiç hiç yok :) eskiden sevdiğim gözüm dönerek yediğim şeyler bile güzel gelmiyor o kadar :)

Hayırlı olsun canım çok sevindim Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

Canım benim de kalp atimini önce "var gibi şurda sanki atıyor " filan dediler. Sonradan duyuldu . Bi belirsizlik vardı ama ben vardır yaşıyordur dedim geçtim. Sukur duyduk dün atimi. Canını sıkma bakalım duyulur inşallah

Geçmiş olsun canım senin fındık Nazlı olacak sanırım biraz dikkat et kendine Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kan sulandirici ignenin mideye dokunduğunu bilmiyordum benim de bi değişik midem acaba ondan mı ki??

Gözün aydın canım her şeyin yolunda olmasına çok sevindim :)

Haklısın muanehane ile olmaz hastanesine de gitmek lazım

Arkadaşlar idrar yolu enfeksiyonu oldum diye düşünüyorum aranızda idrar yolu enfeksiyon olupta fıkır verecek olan varmı ?

Hayırlısi olsun tatlım Allah güzel haberler alıp bebisine sağlık versin hepimizin bebislerine

Kızlar dün doktora gitmiş tim 5+0 ve 6 mm kese var dedi. Bugün kendi doktoruma gittim 4+3 ve 5.3 mm kese boyu var dedi kese küçüldü mü nie böyle çıktı anlamadım boş gebelik belirtisi mi bu ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…