2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kısslar size utanarak bişey sorcm.kabızlık tuvalete bikaç gün cikamama mi yoksa afedersnz tuvalette zorlanma mi.
Bikaç gündür zeytinyağı icemiyrm.gerçi dogruduzgun bişey de yiyememstm annem gelene kadar ama.Kaç günde bir tuvalete cikarm hiç takip etmem.tuvalette de zorlanmiyrm.ondan kabız değilimdr Die yorum yapiyrm ama bu karın mide garip ağrım kabizliktan gazdan olablr mi acaba

Gunde 2 di 3 e cikardi. Dunde vajinal kullan dediler.Yok kasik agrim arada batma o kadar cumartesi basladi lekelenme pazar ogleden sonra pazartesye kadar hic olmadi sonra dun oglen koyulasti kirmizida geldi azcik...kostuk gene dra bakti iste karindan gordum gbi ama 31 de gene gel dedi.
Ok o zaman bol bol su iç tatlım 3 4 litre su iç hem damarları besliyor hemde kanamadan dolayi kesenin kaybettiği suyu toparliyor. Suyu ihmal etme

Kısslar size utanarak bişey sorcm.kabızlık tuvalete bikaç gün cikamama mi yoksa afedersnz tuvalette zorlanma mi.
Bikaç gündür zeytinyağı icemiyrm.gerçi dogruduzgun bişey de yiyememstm annem gelene kadar ama.Kaç günde bir tuvalete cikarm hiç takip etmem.tuvalette de zorlanmiyrm.ondan kabız değilimdr Die yorum yapiyrm ama bu karın mide garip ağrım kabizliktan gazdan olablr mi acaba
Ya Kıyamam sana :-) Ilık suyun içine bal koyup içmeyi dene hem rahat tuvalete gitmen sağlıyor hemde mide kasilmalarini rahatlatiyor

Hayırlı akşamlar hanımlar benim de çarşamba günü randevu var ama çok korkuyorum 7+0 da kalp atışı duyamadık ama 31 güne adet olduğum için geç dollenmedir diye ümit ediyorum daha önce de 3kaybim var yaşadım çok zor biliyorum kürtaj kelimesi bile korkutuyor Rabbim yavrularimizi bize bağışlasın inşallah allah tan ümit kesilmez

Bana da Doktor 6+0 da görürüz kalp atışını dedi ama gittik göremedik. Bir hafta sonra gel dedi bi stres aldı beni. Ama sukur dün duyduk. Stres yapma bakalım duyarsın inşallah

Mutlaka sabahları 1 yane de olsa yumurta ye. Ben 2 yumurta yiyorum kibrit kutusu kadar peynir ve mutlaka 7 8 adet zeytin ve en önemlisi taze sıkılmış meyve suyu. Ben her sabah şirketin yakınında taze meyve suyu sıkan restoran var oradan portakal,nar,ananas suyunu bir arada alıyorum. Sıkı Beslen domates ok de salatalık pek faydası yok
Maasallah canm ben mumkun degil yiyemiyorum midem cok kotu. Keske bende yiyebilsem

Kizlar merhaba. Bebegimin ilk hediyeleri geldi bugun ☺☺ birde benim midem fena bulaniyor ama cikartamiyorum. Agzima bazen aci su da geliyor. Ve cok rahatsizlaniyorum bayilacak kadar fenalasiyorum. Tansiyonum mu dusuyor acaba?? Sizde biyle bir durum yasayan var mi.

Bana da cumartesi günü istanbul daki arkadaşımdan geldi bebeğimin ilk hediyeleri :) cook duygulandım, o minik eşyaların içinde hayal ettim bi bebeğimi gözlerim doldu :) allah kucagimiza almayı da nasip etsin inşallah. :)

Kıyamam cnm benm.bende doktora sorayım videoya cekeblr mym Die diorm ama ya Hayır derse diorm.bilemiyrm.bakalım o anki ruh halim nasıl olcak ama kesinlkle bi kayıt istiorm İnşallah.Allah nasip ederse

Pek hayır diyeceğini sanmam canım. Bi dene şansını :))

Kızlar merhaba cumartesi biraz kanamam olunca korktum dinlendim biraz. Doktorum uzakta olduğu için testi tekrarlamamı istedi 26bin küsür çıktı bir sorun yok dedi. Cumartesi kese ve kalp atışı için gidicez. Sizlerde böyle bir problem oldu mu ??

Canım ben daha gebeligi öğrenmeden başlamıştı kabızlık. Bol sıvı tüketimi, zeytinyağı, salata, çiğ köfte (özellikle acılı), bakliyatlar, ve bilimum bol acılı yiyecekler. Bunlar çare oldu artık yaşamıyorum o sorunu. Mide gazını çok yaşamıyorum ama bağırsak gazi çok bende, kabız olunca çok çok artıyor ,düzene girince yok oluyor. Ve mide ya da bagirsakta cikarilmayan gazdan hastanelik olan bile gördüm. O kadar ağır hale gelebiliyor. Kramp.yasaman filan çok normal yani.

Kıyamam cnm benm.bende doktora sorayım videoya cekeblr mym Die diorm ama ya Hayır derse diorm.bilemiyrm.bakalım o anki ruh halim nasıl olcak ama kesinlkle bi kayıt istiorm İnşallah.Allah nasip ederse
ben de oğluma hamileyken kese gördükten sonra her doktora gittiğimde video çektim doğuma kadar. Aileler uzak olduğu için onlara da gönderiyorduk. Arada açıp izliyorum mutlu oluyorum doktorların birsey diyeceğini sanmam kesinlikle tavsiye ederim

merak etmeyin arkadaslar aramızda hala kalp atısı duymayan o kdar çok insan var ki :)

ben de 21 martta kese gördüm şimdilik 1 nisana gün verdi doktor

daha önce bebeğim gelişmedi. çok korkuyorum bu yüzden aklım çıkıyor

her dk her sn. dua ediyorum. 11 martta öğrendim gebeliği o gündn beri bir rahat nefes almadım açıkcası

kalp atısını duyarsam eğer allahın izni ile nasip olursa belkim biraz rahatlarım.
Can'ım ben dayanamayıp sabah doktora gittim ve kesemizi karından gördük.. 7.2 mm boyutu doktor normal dedi ama sizce Nasıl çok heyecanlandım görünce... 15 gün sonra kalp atışı için gel dedi...

Kızlar merhaba cumartesi biraz kanamam olunca korktum dinlendim biraz. Doktorum uzakta olduğu için testi tekrarlamamı istedi 26bin küsür çıktı bir sorun yok dedi. Cumartesi kese ve kalp atışı için gidicez. Sizlerde böyle bir problem oldu mu ??
Beta HCG testi neden istiyor ki ? Benim 6 gündür kanamam var tek yapmamız gereken dinlenmek ve bol bol su içmek ayaklarını yukarı kaldırıp dinlen tatlım ve mümkün olduğunca kalkma

Can'ım bu değerlerde neden ultrasonla bakmadı ki bence kan vermene gerek yok ki artık kese ve kalp atışı duyulabilir... Ben bu gün ilk muayenemi oldum çok şükür keseyi gördük

X