2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlarr hamilelikte agiz yarası olan var mı. Bende çok garıp şekilde dilimde yara var cok acıtan bı yara degıldı baktım aynadan beyaz bayaz. Damagımda da kabarma var sanki sıcak birsey içersinde hem acı hem kabarma olur ya öyle. Bu ağız yarası hamıleıkte olabılıyor muş. Sizde de var mı merak ettim.

Benmde kahverengi lekelenmelerim var 2 dr a gttim ikiside yatrmadi progestani icionmu diolar o kadar.bu asamada yapcak bisi yok diolar bnm daha kese yada kalp atisi duyulmadi die mi bilmiyorum ama bisi yapmiolar yani

Bende çok hafif lekelenmem olmuştu.dr.Hemen gel dedi.ultrasonda gelişimi çok güzel görse de iğne yazdı acilde hemen yaptır dedi.Progestan zaten kullaniodm dvm ediosn dedi.kese gorundgu için mi iğne yaptrdi bilmiorm ama kendimzce yorum yapmaktnsa en azından telefonla bilgi alıp ona göre gitmek veya beklemek daha mantıklı bence

Canım ben çalışmıyorum ama öneri sunabılırım :) Mesela akşamdan kendine hazır yufkadan ıspanaklı, patatesli, peynirli börek hazırla. Hatta 1 tepsi yap difrize at hergun çıkart çok taze lezzetli oluyor difrizden çıkartınca. Birde eğer bal parmağın küçük tek yemelık olanlardan al yada ö şekilde küçül reçelllerden alabılırsın

Dun dr daydim cnm bnm.bisi yapmiolar 2 ayri dr bakiolar dunki keseyi gorur gibi oldum ama 31 de gel kesin bakalim diyo

B12 eksiiginde oluo agiz ici yaralari folbiol mi kullanion folidace mi

Kısslar bende çok rahatszm yaa
1 hafta olcak yani duzelemedm.midem agrio yerimdem kalkamiodm.bayilcak gibi oluodm.midem bulaniodu.hep araba tutmuş gibiydim.annem geldi sağolsun.bikaç gündür yemek yiyorm.ama arada yine geliolar.bi halsizlik bi mide ağrısı.aciktgmi resmen hissetmiorm aniden midem ağrıo.çok garip hallerdym ya.Dün de yemeği çok mu kaçırdım ne gece zor uyudum.Sabah hafif kasık ağrısıyla uyandm şimdi midem agrio gaz var.pooff yaaa.inşallah bebeğimin iyi oldgnu bilsem hiiiicc sıkıntı yok yani.idare ederiz bi şekilde ama her sıkıntılı durumda insann aklıma kötü ihtimaller gelio maalesef
Yarın inşallah kalp atışını dinlemeye gitcez İnşallah güzel haberler alırız.Sonra da steteskop almayı düşünüyorumiyice kafayı yemeyiz İnşallah

Dun dr daydim cnm bnm.bisi yapmiolar 2 ayri dr bakiolar dunki keseyi gorur gibi oldum ama 31 de gel kesin bakalim diyo

Doğrudur cnm.inşallah keseye görürsün en yakın zamanda.dediğin gibi belki kese gorunmedigi için progestan dan farklı bi müdahale de bulunamiolardr

Benmde kahverengi lekelenmelerim var 2 dr a gttim ikiside yatrmadi progestani icionmu diolar o kadar.bu asamada yapcak bisi yok diolar bnm daha kese yada kalp atisi duyulmadi die mi bilmiyorum ama bisi yapmiolar yani
Progestani arttirmadilar mi ? Daha çok küçük diye bişe yapılmaz olur mu ? Benimde kahverengi lekelenme ile başladı 3 gün lekelenme oldu 4.gün heryer kan 3 günde hastanede yattım kasık ağrı var mı ?

Kızma tatlim , mesela genelde bildirimlere göre cevap yazıyorum ben , çünkü onlarca sayfayı okumak zor oluyor. Senin yazdığın sıralarda biri denk gelmiş olsaydı yazardı kesin şanssızlık denk gelmemiş. :)

Mutlaka sabahları 1 yane de olsa yumurta ye. Ben 2 yumurta yiyorum kibrit kutusu kadar peynir ve mutlaka 7 8 adet zeytin ve en önemlisi taze sıkılmış meyve suyu. Ben her sabah şirketin yakınında taze meyve suyu sıkan restoran var oradan portakal,nar,ananas suyunu bir arada alıyorum. Sıkı Beslen domates ok de salatalık pek faydası yok

B vitamini eksikliğinden oluyor Can'ım. Bir iki gün vitamin al c vitaminli olanından hemen geçer.

Sen de yap sen de ay çok güzel bi duygu yaaa

Kıyamam cnm benm.bende doktora sorayım videoya cekeblr mym Die diorm ama ya Hayır derse diorm.bilemiyrm.bakalım o anki ruh halim nasıl olcak ama kesinlkle bi kayıt istiorm İnşallah.Allah nasip ederse

Hastane Nasıl hijyen anlamında odaları onları bilmiyorum tam olarak sizin doktorunuz kimdi
O zaman böyle bireysel Dr sistemi yoktu. O gün poliklinikte kim varsa ona muayene olunuyordu. Taner Molla girdi doğuma uzman Dr. Da Seda hanımdı. Ben memnun kalmıştım. Temizlik açısından gözüme batan bir şey olmadı.

Progestani arttirmadilar mi ? Daha çok küçük diye bişe yapılmaz olur mu ? Benimde kahverengi lekelenme ile başladı 3 gün lekelenme oldu 4.gün heryer kan 3 günde hastanede yattım kasık ağrı var mı ?

Gunde 2 di 3 e cikardi. Dunde vajinal kullan dediler.Yok kasik agrim arada batma o kadar cumartesi basladi lekelenme pazar ogleden sonra pazartesye kadar hic olmadi sonra dun oglen koyulasti kirmizida geldi azcik...kostuk gene dra bakti iste karindan gordum gbi ama 31 de gene gel dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…