2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim bugün 5+0 dı 6 mm sanırım ultrason ve sat aynı gidiyor kâğıtta birşey yazmiyor doktor 5 haftalık dedi :)
Zaten ilerleyen zamanlarda daha one geldigini gorceksin. Mesela ben en son gittigimde 6+4 beklerken 6+5 cikti baska bi arkadasin 2 gun one gitti. Sen sıkıntı yapma. Insallah bebeginide gorursun kalp atislarini da duyarsin:)

Aminn canım bende daha keseden başka bişey göremedim bende korkuyorum benimde bi kürtajım var Rabbim kalp atışlarınıda duyursun sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

Benim doktoruma sormadık. Video kaydı aklıma gelmedi çünkü. Bebek hareket etmiyor ya, ses kaydı düşündüm ben. Doktor içeri hazırlan dedi ben de ses kaydını açtım telefonun, ekran ışığını kıstim, ultrason makinasının arkasında hoparlörü vardı. Telefonu o arka kısma hoparlore yakın şekilde koydum ve baştan sona ses kaydı yaptım. Pit pit pit :) eve geldim dinledim durdum :)))

Haklisiniz kızlar kimi önde kimi geride oluyor çok farklı herkesin :)
Canım ben kese mm iyi mi değil mi bilmiyorum çünkü 7. Hafta kadar doktora gitmedim. Ozaman sadece bebek mm öğrendim. Erkenden doktora gidince herşeyi kafaya takıyoruz beklemek zor oluyor. Bence normaldir.

Zaten ilerleyen zamanlarda daha one geldigini gorceksin. Mesela ben en son gittigimde 6+4 beklerken 6+5 cikti baska bi arkadasin 2 gun one gitti. Sen sıkıntı yapma. Insallah bebeginide gorursun kalp atislarini da duyarsin:)

Seni gidi seniiiafferin Kiss çok iyi düşünmüşsün

Hayırlı olsun canım bebişin ve de kslp atısınıda sorunsuz duyman dileğimle

Cnm senle bizim aynı sat lar galiba :)
Bende de göğüs kaşıntısi oldu bugün bir saat geçik sürdü
ay benim de 2 gündür göğsüm kaşınıyor, hamilelikten midir başka bişey mi bilemedim ondan ses etmedim kimselere göğüs hassasiyetim yok, biraz dolgunluk var bide kaşıntı.. vücudumun verdiği bu değişik tepkilere yetişemiyorum artık ilerleyen ayları düşünemiyorum

Kizlar merhaba. Bebegimin ilk hediyeleri geldi bugun ☺☺ birde benim midem fena bulaniyor ama cikartamiyorum. Agzima bazen aci su da geliyor. Ve cok rahatsizlaniyorum bayilacak kadar fenalasiyorum. Tansiyonum mu dusuyor acaba?? Sizde biyle bir durum yasayan var mi.

hayırlı olsun :) canım benim de çok bulanıyor ama çok az çıkarıyorum zaten genelde çıkarınca bulantı diniyor.. o acı su muhtemelen mide asiti yada safra.. yani midende çıkacak bişey olmadığı için o geliyor, o esnada da tansiyonun şekerin fln düşüyodur muhtemelen.. aç kalma canım.. aç kalmadan kastım 3 öğün çok iyi yemek yemek değil.. sabah yataktan kalktığın andan başalayıp mesela 2 saatte bir ufak ufak meyve kraker lablebi atıştırmak.. ben ilk tahlilimi sağlık ocağında yaptırdım ordaki hemşire bunu tembih etmişti ama o zamanlar iyi olduğumdan üstüne düşmemiştim.. 2 haftayı geçti bulantılarım beni mahvedince bunu denedim, şimdi daha iyiyim çok şükür.. felsefemiz AZ AZ SIK SIK YEMEK

Allah inşallah yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder bebeğinin kalp atışlarını duymuşsun çok sevindim acaba ne zaman duydun öğrenebilir miyim ve karından mı bakıldı
Allah razı olsun canım sende aynı şekilde bebeğini sağlıkla al kucağına .6+2 de karnımdan duyduk ama cihaz çok iyiydi onla alakalı olabilir canım.sen de duydunmı kalp atışını

Bende bazen sabah sarı su çıkartıyorum bazende boş boş öğürüyorum sadece

Aminnn canim ins hepimiz sag salim kucagimiza aliriz canim bende dua ediorum yapacak bisey yok artik

Komsu sadece kan testi yaptrdi diebiliorum ben 15 gun snrada sonc aldi bole ckti

Bende oyleyim cnm.sürekli midem bulaniyo daha 1.kere çıkarabildim

Ayni seyleri bende yasiyorum ben pek bisede yiyemiyorum yarim saatte biseler yiyerek o duruma engel olabilirsin ben oyle yapiyorum patetes haslamasi tok tutuyo dye ondan yiyorum

Bende oyleyim cnm.sürekli midem bulaniyo daha 1.kere çıkarabildim
Bende de surekli mide bulantisi var doktor ilac verdi dayanamicak gibi oldugumda iciyorum. Daha hic cikarmadim. Ya bi de uyku duzeniniz nasil. Benim hem cok uykum gelio ama cokta uyaniyorum. Bolunuo uykum cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…