2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Haklisin biraz fazla hassas ve alıngan dönemden geçiyoruz ya ondan boyleyiz galiba çok yeni olduğumuz için
Evet mesela keyfim yerinde oluyor akşam eşim gelince surat yapıyorum tartışmak için bahane arıyorum herkese alınıyorum hep bu hormonlardan geçecek mi??? Haaaaayıııır

Canım peki kalp atışı için belirlenen bir kese büyüklüğü var mı yani kaç olunca kese duyulabilir

Canım beni 5+0 da çağırmıştı doktor o gün kese gorduk 7+0 da da kalp atışını benim kese ölçümü olmadı. Ama bebek olunca kese o!cumu yapılmıyor bebek ölçümleri başlıyor

Canım beni 5+0 da çağırmıştı doktor o gün kese gorduk 7+0 da da kalp atışını benim kese ölçümü olmadı. Ama bebek olunca kese o!cumu yapılmıyor bebek ölçümleri başlıyor
Oh ne güzel inşaallah bende yarın 5+0 oluyorum bakalım neler olacak... Teşekkür ederim cevabın için

Sana katılıyorum Can'ım hatta arada gidip bi bakıyorum ben aralık topicine biz daha kese bile göremeyenler olarak çok uzak ve tecrübesiz kalıyoruz hatta daha da stres yapıyorum kendi adıma

Canım benim p.tesi geçen hafta yani 560 dı kan değerin sonra tahlil yaptirmadim daha bugün kese gordum işte :) git bakalım inşallah gorursun sende

Uuuuv gorulmesi cok normal

İnsallah canim.dediklerini yapiyrum pihtilasmayi nasil ogrendin dr a gtmeden anlasilir mi

Rabbim sabır versin çok geçmiş olsun

Amin inşallah perşembe gorursun muhtemelen döllenme zamanıyla alakalı sanırım erken görünmesi :)

Senin girmen cok normalmis gecen hafta 560 sa kimbilir kac binlerdedir erkenmi ogrendin hamile oldunu bide adet duzenin 28 lerde heralde bnm 32 gnde bi olunca gec yumurtluorum sanirim

Tamam canım çok sağol bendede aynı telaş vardı geç döndüm kusura bakma inş yarın alacağım benden daha tecrubelisiniz size güveniyorum

Canım peki kalp atışı için belirlenen bir kese büyüklüğü var mı yani kaç olunca kese duyulabilir

Cnm hiç bilmiyrm öyle bişey duymadm açıkçası.21 mm olunca bebek görülüo diolar ama bebek gorunmeden önce kalp atışı duyuluo mu bilmiorm.benm en son 11.5 mmydi cuma günü.Çarşamba gel dinleyelim dedi bakalım inşallah.

Senin girmen cok normalmis gecen hafta 560 sa kimbilir kac binlerdedir erkenmi ogrendin hamile oldunu bide adet duzenin 28 lerde heralde bnm 32 gnde bi olunca gec yumurtluorum sanirim
28 günde bir adete 4 gün kala öğrendim ozaman 130 du. Aramızda 5 gün falan var evet sanırım geç yumurtlama olmuş ki zaten döngü benimkine gore uzun gorursun sende Allah ın izniyle en kısa zamanda

Hayırlı akşamlar hanımlar benim de çarşamba günü randevu var ama çok korkuyorum 7+0 da kalp atışı duyamadık ama 31 güne adet olduğum için geç dollenmedir diye ümit ediyorum daha önce de 3kaybim var yaşadım çok zor biliyorum kürtaj kelimesi bile korkutuyor Rabbim yavrularimizi bize bağışlasın inşallah allah tan ümit kesilmez

Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah geç döllenme olduğu için duymamış sindir Allah ın izniyle çarşamba duyarsın inşaAllah :)

Allah senin yardimcin olsun seni cok iyi anliyorum insallah duyarsinda bu gunleri unuursun cnm

Canım ben kese mm iyi mi değil mi bilmiyorum çünkü 7. Hafta kadar doktora gitmedim. Ozaman sadece bebek mm öğrendim. Erkenden doktora gidince herşeyi kafaya takıyoruz beklemek zor oluyor. Bence normaldir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…