2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bak şimdi bende sinirlendim arkadaşlar bir soruya herkes sayfalarca cevap yazıyor ben sonlardayim tahmini doğum tarihi için daha bugün kese gordum ve sordum iyimi mm die bi Allah ın kulu cevap vermedi baştakiler çoğunuz kalp atışı bile duydu biz daha yeni kese görüyoruz kimsede ses yok cevap adına :KK51:

Aramiz bi gun ne guzel gormussun bn bgn goremedim hcg 858 persembe tekrar cagrdi dr darisi basima

Bende varım ne kese ne kalp görmedim daha doğrusu daha muayene olmadığım için göremedim geçen hafta perşembe 637 idi değerim sanırım artık görülür diyorum ki yarın sabah devlet hastanesine mi gitsem kendi doktorumdan perşembeye randevu aldım o zamana kadar Nasıl dayanırım bilmem... Birde biraz önce uzanıyordum birden kalktım sağ kasığıma bıçak saplandı sonra geçti şükür ama sizde de oluyor mu acaba...

Bicak saplanma bendede oluo cnm ilk zamanlar oluo

Bak şimdi bende sinirlendim arkadaşlar bir soruya herkes sayfalarca cevap yazıyor ben sonlardayim tahmini doğum tarihi için daha bugün kese gordum ve sordum iyimi mm die bi Allah ın kulu cevap vermedi baştakiler çoğunuz kalp atışı bile duydu biz daha yeni kese görüyoruz kimsede ses yok cevap adına :KK51:
Canım haklısın ben daha kese bile görmedim düşün yani hiç bir fikrim ve dediğin gibi ayın başımdakilerle bizim aramızda nerdeyse bir ay var bazen diyorum acaba aralık annelerin de mi takılsam diye konuya çok uzak kalabiliyoruz bazen

Karindan mi gordun

Sende görmedin galiba Can'ım keseyi keseyi görene kadar Allah korusun dış gebelik riski var ya ondan endişeliyim inşaallah bir an önce görsek bebekleri tadını çıkartırız hamileliğin

Hem göremedim hemde kahverengi akintim var bnm persembe gorebilirsem rahatlarim bi nebze bnm ilk gebeligimdede bebekde gozuktu kalp atimi vardi ama duyulmadi gordum dedi dr ve sonlandi kurtaj oldum.bunda da korka korka wc ye gidiyorum.

Canım haklısın ben daha kese bile görmedim düşün yani hiç bir fikrim ve dediğin gibi ayın başımdakilerle bizim aramızda nerdeyse bir ay var bazen diyorum acaba aralık annelerin de mi takılsam diye konuya çok uzak kalabiliyoruz bazen
Aynen canım ya bende aralık anneleri ne geçmeyi düşündüm çok zaman var aramızda cevapda tam olarak alamıyoruz :KK43:

Canlar... Ya ben hapsurdum ve ksrnima bicak saplar vibi bi agri girdi ara ara bissettiriyo tekrar bisi olmaz dimo:s

Canım 3 gün önce bende de olmuştu. Elimle bildiğin sertliği hissettim karnimda . şimdi hapsirasim gelse başlıyorum engelleme çabalarına :cry:

Hem göremedim hemde kahverengi akintim var bnm persembe gorebilirsem rahatlarim bi nebze bnm ilk gebeligimdede bebekde gozuktu kalp atimi vardi ama duyulmadi gordum dedi dr ve sonlandi kurtaj oldum.bunda da korka korka wc ye gidiyorum.
Canım benim de iki düşüğüm var ama bir tanede Aslan parçası oğlum var düşünme kötü günleri inşaallah bu öyle olmayacak oğlumda hep vardı kahverengi akıntım ama sen yinede ihmal etme bol bol uzan çok su iç yorulma hiç birde ben kan sulandırıcı içiyorum iğnede yapılıyorum pıhtılaşmam çıktı çünkü... Bu günleri atlatırız inşaallah

Canım senin kan değerin kaçtı bende yarın gitmeyi düşünüyorum senin görünmüş ya moral oldu bana hem bende ölçümünü duyarsam seninkiyle kıyaslarız
Canım benim p.tesi geçen hafta yani 560 dı kan değerin sonra tahlil yaptirmadim daha bugün kese gordum işte :) git bakalım inşallah gorursun sende :KK66:

Slm kızlar. Bugün 5+0 olduk doktora gittim 6mm kese göründü nasıl sizce iyimi ??

Cnm yeni gördüm msjni.görsem bende cvp yazardm benm gibi diğer ark.lrda emin ol:KK39:
Bence kesen gayet normal.ben ilk gittigmde 5.4 mm ydi 2 gün sonra 11.5 mm oldu.Bu dönemlerde değerler birden artabilio.çok takma bence doktoruna güven derim.bizde kalp atışını bekliyrz.İnşallah hepimiz güzel haberler alırız cnmcm

Aynen canım ya bende aralık anneleri ne geçmeyi düşündüm çok zaman var aramızda cevapda tam olarak alamıyoruz :KK43:
Kısa bir süre sonra bu açıklar kapanır ve bu panik halimiz biterse muhabbetler daha iyi olur merak etme arkadaşım bizde geriden muhabbete dahil oluruz hiç dert etme.. Yeter ki hep güzel haberlerle gelelim doktordan

Cnm yeni gördüm msjni.görsem bende cvp yazardm benm gibi diğer ark.lrda emin ol:KK39:
Bence kesen gayet normal.ben ilk gittigmde 5.4 mm ydi 2 gün sonra 11.5 mm oldu.Bu dönemlerde değerler birden artabilio.çok takma bence doktoruna güven derim.bizde kalp atışını bekliyrz.İnşallah hepimiz güzel haberler alırız cnmcm
Teşekkür ederim :) Allah ın izniyle kalp atışlarını duyarsınız inşaAllah :KK200:

Kısa bir süre sonra bu açıklar kapanır ve bu panik halimiz biterse muhabbetler daha iyi olur merak etme arkadaşım bizde geriden muhabbete dahil oluruz hiç dert etme.. Yeter ki hep güzel haberlerle gelelim doktordan
Haklisin biraz fazla hassas ve alıngan dönemden geçiyoruz ya ondan boyleyiz galiba çok yeni olduğumuz için :KK66:

Canım peki kalp atışı için belirlenen bir kese büyüklüğü var mı yani kaç olunca kese duyulabilir

Caniim ne güzel annen gelmiş ben de çok özledim annemi . :KK200:
Biz gittik bugün :)) o minicik kalbinin hareketini de sesini de duydum.:KK49: Böyle kesenin içinde dimdik duruyordu minigim. Cok tuhaf duygular içindeyim varligini hiç hissetmiyordum bebeğin. Çok nadir bulantı dışında hayatımin eskisinden farkı yok. İnsan varlığını belli edecek birşey arıyor. Ve o şey bugün pit pit atan bi kalpti.:KK28: Cok çok guzel bi duygu :) Sen de çarşamba duyarsın inşallah cook mutluluk verici birşey. Normalde 7+0 bugün ama ultrasonda 6+3 çıktı. Ama takmiyorum :KK200:

Elhamdülillah cnm ya annelrmz iyi ki var.En yakın zamanda Sende annenle görüşürsn İnşallah:KK200:
Kıyamam cnm ya inşallah bizde görürüz o güzel tabloyu.Geçen cuma gittiğimde bana 6+3 dedi ama atış hakkında bişey demedi.Sadece Çarşamba gel dinleyelm dedi.İnşallah sıkıntı çıkmaz.benmde 7+3 olcak Çarşamba sat â göre 7+2 ama her gittigimde ayrı bişey dediği için o konuda da bişey diyemiyrm.bence de çok takmamak lazim.gelişim normal mi normal çok şükür.gününü yakalar İnşallah:KK39:
Bu arada video kaydı alabldn mi cnm.doktor müsade eder mi soyleyeblr mym onu dusunuyrm bi de

X