2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
şimdi gerçekten bakıldığında iki tane gibi duruyor maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) çok tatlı duruyorlar maşallah :) ama işte doktor bizden daha iyi bilir bide kafa karışıklığı insanda sinir bozar tek mi ikiz mi diye en kısa zamanda öğrenirsiniz inşallah kaç haftalık şuan canım

İnsallah salı gün.net bir şey söyleyecek su an sata göre 8+3. Çok meraklaniyorum hayırlısıyla bir salı gün gelseydi :)

Ayyy canım ınan öyle heyecanlıyım ki. Günler geçmek bilmiyor. Salı gün ikiz derse tekrar kendi doktoruna gidicem o gordu de niye sen görmedin diye
canim benimkide tek kese idi bir hafta sonra ikici kese goruldu olabilir sonra gelismisdir kendi doktoruna ne zaman gittin canim bu doktora ne zaman gitin ayni gun gittiysen o gormediyse sor o zaman

tatlım birde yolk kesesi oluyor ya bebeğin yanında o olabilir mi acaba?

beta degerlerin yükseliş oranı nasıldı tek bebekte 2 kat ama çogul gebeliklerde daha fazla oradan da emin olabilirsin.

yolk kesesi görsellerine bak istersen.

Mümkünse tek olsun canim ya Allah isteyene versin :)

ben o kdar çok ikiz istiyorum ki anlatamam :)
hatta tek yumurta ikizi

o kadar şekerler ki :)

ama kuzenimde ikiz var baska da bilmiyorum yani bende olma olasılıgı çok düşük

zaten doktor minik bi kese gördü. ilk kontrol de anlaşılırdı heralde :)

insan umutlanmadan edemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…