2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar pazartesi hcg değerim 78.11 çıktı bugün tekrar kan verdim kaç çıkması gerekiyor. Matematiğim iyidir ama 2 günde 1 2 katı olayını kavrayamadım :) 312 mi olması gerekiyor

Hayırlı cumalar arkadaşlar
Rabbim cuma saati hürmetine hepimizin evlatlarına sağlık sıhhat versin. Hayırlısı ile kucagimiza almayı nasip etsin. Hepimizin korkuları aynı o yüzden bolca birbirimize dua edelim.
Amin canım hayırlı cumalar hepimiz bebeğimiz için korkuyoruz inşallah rabbim tamamına erdirir sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız

Kızlar benim hep uykum var ama uyuyamıyorum çok zor uyuyorum hemen uyanıyorum hormonlardanmış benim gibi olan var mı başlarda 11 den önce başımı kaldıramıyodum şimdi 8 de uyanıyorum

ya aynı ben göz kapaklarım resmen yarı kapalı ama uyuyamıyorum :KK43:

Kızlar pazartesi hcg değerim 78.11 çıktı bugün tekrar kan verdim kaç çıkması gerekiyor. Matematiğim iyidir ama 2 günde 1 2 katı olayını kavrayamadım :) 312 mi olması gerekiyor
iki kati arttiysa 312.44 olur canim 3-4 kat arttiysa ikiz geliyor demek hadi hayirlisi :KK66:

inşallah canım..bir defa yaşadım ne kadar zor oldugunu biliyorum..rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin
Bende iki kere yaşadım bir kere temmuz annelerine bir kere de nisan annelerine yazmıştım ayrılmak zorunda kaldım.. Ama şimdi hiç aklıma getirmiyorum çok şükür şimdilik bir problem yok inşaallah hiç çıkmaz

X