2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Hadi inşaallah duyarsın canım aramızda 10 gün var ama Zamanla o açık kapanır... İnşaallah tek dileğim bu topikten kimse ayrılmak zorun

banada salı gel dedi ama ben işim olunca Çarşamba olsun garanti olsun dedim inşaallah salı günü haberini bekliyorum o zaman
inşallah canım..bir defa yaşadım ne kadar zor oldugunu biliyorum..rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip eylesin

Kızlaarrr çok şükürr kalp atışını duyduk bebeğide gördük 5mm :KK200::KK200::KK200:
Canim maşallah oncelikle bizim tahmini dogum tarihlerimiz ayni bugun 6+1 im bende pazartesi keseyi gordum doktor 10 gun sonra gel dedi ama bu pazartesi tekrar gidecegim ben goremem bebisi diyodum ama sen gormussun umut oldu bana da :nazar:

evet emziriyorum dr ada sordum artık emzirebilindiğinin zararı olmadığı kanıtlandı dedi fakat diye de ekledi hem dışardan hem de karnındaki senden beslenerek seni tuketiyor karar sana kalmış dedi.bende oğlumun hakkını yemek istemiyorum devvam ediyorum zaten kesmem de mümkün görünmüyor bütün gün meme de vermezsem çıldırıyor ama sen yinede dr unu dinle.
Aslında bende en azından ramazan ayına kadar emzirmek istiyorum ama doktoruma da çok güveniyorum. Benim doktorum da hem karnındaki için hem de senin için daha iyi olur bırakman dedi. Riske atmak istemedim. Benim kızım da çok düşkündü emmeye, o gün kestim. Hiç beklemiyordum bu kadar çabuk kabullenmesini. Kısmet bakalım senin içinde hayırlısı :)

Ay canım kaçıncı gebelik? 2. 3. Gebelik çabuk hissdilirmiş bende oluyo akşamları sırt üstü uzandığımda hissediyorum
2.hamileliğim canım gaz mı kalp atışı mı bilmiyorum ama karnımın alt tarafında bir kıpırdanma var sizinde dediğiniz gibi aksamları sırt üstü yatınca:KK59:

evet emziriyorum dr ada sordum artık emzirebilindiğinin zararı olmadığı kanıtlandı dedi fakat diye de ekledi hem dışardan hem de karnındaki senden beslenerek seni tuketiyor karar sana kalmış dedi.bende oğlumun hakkını yemek istemiyorum devvam ediyorum zaten kesmem de mümkün görünmüyor bütün gün meme de vermezsem çıldırıyor ama sen yinede dr unu dinle.
canim.en kisa zamanda kes bence zaten 16 aylik diyorsun karnindaki bebege ilk agiz sutu yavas yavas uremeye baslamaya baslicak ilk agiz sutu onemli biliyorsun 4 aylik oluncaya kadar kesmeye calis derim bu benim dusuncem su an bile goguslerimiz kocaman oldu 3 aylik olunca sivi bile cikiyordu siktigimizda dusun artik simdiden bebegimize sut hormonlari calismaya basladi saygilar

Son düzenleme:
Aslında bende en azından ramazan ayına kadar emzirmek istiyorum ama doktoruma da çok güveniyorum. Benim doktorum da hem karnındaki için hem de senin için daha iyi olur bırakman dedi. Riske atmak istemedim. Benim kızım da çok düşkündü emmeye, o gün kestim. Hiç beklemiyordum bu kadar çabuk kabullenmesini. Kısmet bakalım senin içinde hayırlısı :)
amin canım hayırlısı dediğin gibi bıraktırabilirsem çok iyi olacak farkındayım ama zarar vermediği yönünde de içim rahat allahtan.en iyisi doktorlarımızı dinlemek zaten çünkü çok fazla bilgi kirliliği var...

Herkese hayirli cumalar. Benide eklermisiniz listeye yas32 ikinci bebek bursa. Sat 25 subat beklenen dogum tarihi 1 aralik ama sezeryan olacagindan kasim ortasi buyuk ihtimal.

Canim maşallah oncelikle bizim tahmini dogum tarihlerimiz ayni bugun 6+1 im bende pazartesi keseyi gordum doktor 10 gun sonra gel dedi ama bu pazartesi tekrar gidecegim ben goremem bebisi diyodum ama sen gormussun umut oldu bana da :nazar:
Canim sende duyarsin ins. Bn bugun baskabirsey icin gitmistim supriz oldu bana da.

Aramızda 1 gun var gozukuyo ama ben daha ilk defa gidicem yarın doktor kontrolüne . Ben anca haftaya görebilirim heralde yarın sadece keseyi görürüm gibime geliuo
Canim benim ultrasona gore kesinlestikac haftalik oldugum. Sen sat a gore diyosan ultrason genelde 1 hafta geriden geliyor onun icin dedigin gibi muhtemelen haftaya duyarsin ins canim :)

Canim benim ultrasona gore kesinlestikac haftalik oldugum. Sen sat a gore diyosan ultrason genelde 1 hafta geriden geliyor onun icin dedigin gibi muhtemelen haftaya duyarsin ins canim :)
canim gozun.aydin bebegin gelistikce sata gore haftasina devam edecek aradaki farki kapatcak bebisin rabbim cumlemize kucaginada almayi nasip etsin insallah

Teşekkürler Size de hayırlı cumalar. Siz de adana da yaşıyorsunuz galiba, hangi hastaneye gidiyorsunuz
metro hastanesi abdulhakim arisoy bazende devlete gidiyorum ordada ahmet ozkan cok iyi bir doktor muanesi vardi devlet her doktora kapattirdi birde onceki doktorum.iki oglumunda doktoru bayram bukan polikilinik acti oda iyi doktor canim

X