2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
kızlar günaydın buğün iğne vurulalı 14 gün oldu ilk defa şiddetli kasık ve bel ağrısı oldu bu ay.... galıba adet olacagım birkaç gün içerisinde hayırlısı artık

Bebek isteyenler bu ay inş olur.. Olanlar da hayırlısıyla kucağına alır inş. . Benim biraz sürpriz oldu hala soktayim.. umarım iyi olur çünkü daha kızım 12 aylık biraz erken oldu bizim için ama hayırlısı inş. .

kızlar günaydın buğün iğne vurulalı 14 gün oldu ilk defa şiddetli kasık ve bel ağrısı oldu bu ay.... galıba adet olacagım birkaç gün içerisinde hayırlısı artık
Canım benim de aynı adet ağrısı gibiydi ama hamileymişim. Umutsuz olma hatta bi test yap

Canım benim de aynı adet ağrısı gibiydi ama hamileymişim. Umutsuz olma hatta bi test yap
ilacın etkisinden dolayı teste yanılma payı olabılıyormuş canım erken test yapmadım bende.... ama ilacın etkisi gitmiştir herhalde yarın yapsam çıkarmı ?

ilacın etkisinden dolayı teste yanılma payı olabılıyormuş canım erken test yapmadım bende.... ama ilacın etkisi gitmiştir herhalde yarın yapsam çıkarmı ?
Canım 12 gün sonra ilacın etkisi geçiyor diye duymuştum ben. Adetine kaç gün var? Yarın bi yap bence sen :) insaallah hayırlı haberlerle gel bize

Canım 12 gün sonra ilacın etkisi geçiyor diye duymuştum ben. Adetine kaç gün var? Yarın bi yap bence sen :) insaallah hayırlı haberlerle gel bize
cnm bat 6 mart ama çatlatma iğnesinden dolayı eğer hamile değilsem daha erken de adet olabılırım bakalım sabredersem haftasonuna kadar bekleyecegım

cnm bat 6 mart ama çatlatma iğnesinden dolayı eğer hamile değilsem daha erken de adet olabılırım bakalım sabredersem haftasonuna kadar bekleyecegım

Hadi hayırlısı canım. Eylül nasip olmadı kasım annelerinde sağlıkla sonuna kadar birlikte devam.ederiz insaalh. İstersen ozel den ismini yaz ismen dua edelim canım. Duanin acamayacagi kapı yok neticede.

Hadi hayırlısı canım. Eylül nasip olmadı kasım annelerinde sağlıkla sonuna kadar birlikte devam.ederiz insaalh. İstersen ozel den ismini yaz ismen dua edelim canım. Duanin acamayacagi kapı yok neticede.
inş canım özelden mesaj attım sana bu arada sen ne zaman test yaptın günün geçmişmiydi??

inş canım özelden mesaj attım sana bu arada sen ne zaman test yaptın günün geçmişmiydi??
Canım pazartesi yaptım adet günümde. hiç umudum yoktu eczanenin önünden geçerken bi test alayım deneyim dedim eve geldim teste damlatir damlatmaz anında kıpkırmızı iki çizgi cikti. Tabi ben sok. Elim ayağım nasıl titredi. Çok şükür gerçekten hiç umudumun olmadığı ay oldu. Darisı ınşallah senin basina canim

Merhabaaa... Allah nasip ederse bende kasim annesi olcam insallahhhh.... Uc tane dusugum oldu rabbim bu kez insallah nasip eder. Yalniz bende kahverengi akinti gelio korkuyorum tekrar ay i seyleri yasamaktan...

Merhabaaa... Allah nasip ederse bende kasim annesi olcam insallahhhh.... Uc tane dusugum oldu rabbim bu kez insallah nasip eder. Yalniz bende kahverengi akinti gelio korkuyorum tekrar ay i seyleri yasamaktan...

Allah sag salim kucaginiza almayi nasip etsin.
Doktora gittiniz mi ?

kızlar yarın sabah bende idrar testi yapıcagım umarım pozitifi görmek nasip olur banada dua edin lütfen hamile olan arkadaşlarımıda tebrik ediyorum... Rabbim kucağınıza almayı da nasip etsin inş

Tweeetyy hera17 kızlar naptınız regl oldunuzmu??
Canım benim içimden bir ses hamile olduğunu söylüyor çünkü hamilelik belirtisi şiddetli kasık ağrısıdır kızımdan biliyorum onu. Ben hala adet olmadım sanırım mevsim değişiminden adet döngü günlerimde değişiyor çünkü testim negatif. İnş hamilesindir canım hayırlı haberlerini bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…