2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
C
Ben hafta sonu acilde baktirdim, sonucum yarim saate cikti ama israr ettim yapmalari icin, once burda bakamayiz dediler.
Sen gittin mi ne yaptin ? :)
Canim saglik ocagi sonucu yarin veriyor sen ne yaptin doktora gidecektin bulantin falan varmi benim hic yok ya neden

Mrb ben de kasim annesi olacagim insallah..adetime 4 gun kala 38,gun kala pazartesi gunu yani 123 cikti bhcg..bugun normalde adet gunum ve adet olacakmisim gibi..doktor kese gorunmeden bisey diyemem dedi ve haftaya persembeye randevu verdi..kanda cikmis durum iyi de ama ultrasonla bakmam icin bhcg 1000ve yukarisi olmasi lazim dedi..cok heyecanliyim ve korkuyorum..ilk bebegim olacak..sizce bu degerler normal mi??nerdeyse beni ilgilendiren her basligin altina yorum yaziyorum ama sanirim icimi rahatlatmaya ihtiyacim var

2 gunde en az 2 katina cikmasi lazim hcgnin diye biliyorum. Sizin kac gunde 38den 123e cikti ? :)

canım uzun uzun yazamayacağım ama inan hcg nin ilk öğrenildiğinde ne çıktığının önemi yok sadece artış önemli sabırlı ol olur mu benim profilden daha önce yazdığım mesajlarda benim yaşadığım şeyleri az çok görebilirsin iki gebelik yaşadım ikisindede keseyi bile 7 haftalıkken gördüm kalp atışını birinde 8. haftada birnde 7+5 de gördüm bu gebeliğimde inşallah acele etmeyi direk 7-8 hadtalık olunca gideceğim doktora benimde ikinci gebeliğimin kalbi durduğu için 10.hafatda kürtaj oldum ondan dolayı çekincelerim var hematoloğa gitmek istiyorum ama kadın doğumcumu yönlendirmeli bilmiyorum hoş bizim hastanedeki dahiliye ya da kendi servisimdeki doktorlardan rica edersem onlar bana sevk verir ama bilmiyorum ne yapmam gerek gitmesem mi

Ben bu meselelere aslinda yabanciyim daha ilk bebegim olcak ve evleneli de cok olmadi..o yuzden endiselerim var..bu siteyi takip ediyorum bazen moralim bozuluyo bazen umitleniyorum..o yuzden yorum yaptiginiz icin tesekkurler..

E="benseniyerim, post: 45411218, member: 466620"]Ders cikisi gidicem doktora, 14.45 randevum, cok heyecanliyim :)
Benim de bulantim yok, ilk hamileligimde de 6.haftada falan baslamisti ve cok kotuydu [/QUOTE]
Nasil Gecti muayene cnm ben ozel has .kan baktirdim 367 sonuc

OTE="ezgisinemim, post: 45405369, member: 742378"]slm kizlar bende yeni katildim araniza. ikinci bebegim. hic beklemoyorduk. cunku ekim 16 da dogum yaptim. ne olucak nasil gecicek bilmiyorum. rabbim ins yardim eder hepimize
Hay

Bbenim de 2 bucuk yasinda oglum var cnm bende bugun gidip kanda baktiracsgim[/QUOTE]
Yaptırdım kan testi değerim 36 çıktı adet günüm yarın
Hayırlısı olsun artık

Hay

Bbenim de 2 bucuk yasinda oglum var cnm bende bugun gidip kanda baktiracsgim
Yaptırdım kan testi değerim 36 çıktı adet günüm yarın
Hayırlısı olsun artık[/QUOTE]
dojtorumu aradim az once hemen gel dedi. emzirdigim icin hamileligim riskliymis. gidicem en kisa zamanda . moralim cok bozuk. kizimi sutten kesmek istemiyodum. karnimdakinede ayri uzuluyorum . allah buyuk

Kızlar bende düm hamile oldugumu ögrendim. ama tedirgin oldugum bi konu var degerlerim suan cok dusuk kan testim dün 33.26 çkti çok yeni oldugu icin boyle degil mi bi riski yoktur

Kaç gün var=adetime canimabe, post: 45413979, member: 694179"]Kızlar bende düm hamile oldugumu ögrendim. ama tedirgin oldugum bi konu var degerlerim suan cok dusuk kan testim dün 33.26 çkti çok yeni oldugu icin boyle degil mi bi riski yoktur [/QUOTE]
Kac gun var adrtine

Kac gun var adrtine[/QUOTE]

İki güm gecikti

rabbim nasip ederse inşallah bende bir kasım annesi olacağım. aşılama yaptırdım dün 32.53 çıktı değerim yarın tekrarlayacağız.. sağlıkla bu yolda devam ederiz inşallah

Kızlar bende düm hamile oldugumu ögrendim. ama tedirgin oldugum bi konu var degerlerim suan cok dusuk kan testim dün 33.26 çkti çok yeni oldugu icin boyle degil mi bi riski yoktur

değerin 2 günde bir kendini ikiye katlaması önemli olan. geç döllenme olmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…