2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım geçmiş olsun kendine iyi bak yat dinlen inşallah 3 ayı doldurursan daha rahat devam edersin. Tam okuyamadım kızlar çok sayfa vardı başka hasta varsa geçmiş olsun herkese. Ikra meyra Ikra meyra yarın güzel haberlerini bekliyorum herkese ii geceler

Çok sağol canm allh razı olsn inş riskli dönemler geçsin rahat olurz.. iyi geceler canm :KK15:

Bende senin gibi yaptım canım sabırla bekledim hem keseyi gördüm hem kalp atışını. 7. Hafta git doktora en uygun zaman bence.
Bende bekleyeyim diyorum 7. haftaya kadar ama dayanamayacağım sanki☺

Kızlar Allah hepimizin hamileliğini tamamına erdirsin inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım. Ben bu gün yani pazartesi kan testi yaptırdım ne zaman tekrarlamalıyım ne zaman doktora gitmeliyim çok acemiyim :)

Yalniz olmak cok zor kuzum ya bugun parca geldigini de gorunce elim ayagim bosaldi taksiyi nasıl cagirdim nasıl gittim bilmiyorum yani sende balikesir desin yine bi seye ihtiyacin olursa ben elimden geleni yaparim canim
Canım çok geçmiş olsun, bende de kırmızı akıntı oldu. Stres yapma bebeği etkiliyormuş . Ayağını dizden kırarak yukarı uzat,bolca dinlen. Çalışıyorsan rapor al, iyi gelir inşallah ... bana progestan igne, 200 mg progestan kapsül ve bebek aspirini verdi, kalbi de yavaştı. İlaçlara devam ama çok şükür daha iyiyim, darısı başına

2 gün nete bakamadım 50 sayfa geride kalmışım:KK57: döktürmüşsünüz hatunlar iyi yazışıyoruz :KK70: bulantı bulantı bulantı mahvoldum, buzdolabını sildim, kokulu yiyecekleri attım, yine de kapağı açınca midem bulanıyor, yemeyince de açlıktan başım dönüyor:mad: siz de durumlar nasıl, bulantı için yaptığınız bişey var mı annişler:anneadayı:

Biraz doktorun da işine geliyor galiba alttan bakmak. Kısa zamanda garanti çözüm. Yerli yerinde gelişimi de iyi ya, varsın bi hafta sonra netlessin kalp atışı , allah korusun duracak olsa ne yapabilecek zaten. Ben haftaya kalsın dediğimde "tamam pek rahat hissetmiyoruz kendimizi demek ki " dedi. Ama sevimli bi şekilde söyledi. Ben de aynen dedim :)
Dogurcaz diye aleni acicaz zaten her tarafı. Ona çare yok. Şimdi tedaviydi muayeneydi derken yeter açtığım :KK53:. Doktor kendi dedi karından bakalım diye. Demekki bakılıyor bence de. Ama karından baktiracaksa idrara sıkışık olmak lazimmis biraz. Aman çok sıkışık olma karnına basınca zor anlar yaşarsın . Ben de haftaya karından bakılacak şekilde gideceğim. :anneadayı: bu sefer karından bakacağını tahmin etmedigim için wc ye çıkmıştım. Sıkışık olsam belki kalp atışı konusunu da netlestirirdik . :KK51: darısı senin minnakin başına caniim :KK15:

Amin cnm inşallah.Sen haftaya da benden önce gitcksn herhalde.ben Çarşamba gitcm.Sen yine pazartesi gidersin.Yani yine ben senden tüyolri alırım.belki haftaya idrara sıkışık gitmeye bile gerek kalmaz inşallah.:KK68:

Arkadaşlar sizden bir ricam var çarşamba günü doktora gideceğim ve önceki düşükte yaşadığım ağrının aynısı bugn yine başladı çok korkuyorum doktor geldiğinde bakacağız dedi ne olur dua edin aynı seyleri bu sefer yasamak tan korkuyorum

Arkadaşlar sizden bir ricam var çarşamba günü doktora gideceğim ve önceki düşükte yaşadığım ağrının aynısı bugn yine başladı çok korkuyorum doktor geldiğinde bakacağız dedi ne olur dua edin aynı seyleri bu sefer yasamak tan korkuyorum
İnşallah tekrar etmez canim, tedbirini al, yat, ayağını dizden kırarak yukarı uzat, çorapsız dolaşma... inşallah düzelir

İnşallah tekrar etmez canim, tedbirini al, yat, ayağını dizden kırarak yukarı uzat, çorapsız dolaşma... inşallah düzelir
Allah razı olsun çarşamba bir gelse dediklerini yapacağım canım Rabbim yarım birakmasin bu güzelliği bu akşam annemler eşim bebek odası mobilyalarina bakmaya başladım kendimi tutamadım artık ağlamaya başladım ne zormus anne olamayan çalışmak bile

Allah razı olsun çarşamba bir gelse dediklerini yapacağım canım Rabbim yarım birakmasin bu güzelliği bu akşam annemler eşim bebek odası mobilyalarina bakmaya başladım kendimi tutamadım artık ağlamaya başladım ne zormus anne olamayan çalışmak bile
Canım stres yapma bebeğe zarar verir, ben iğne ve ilaç kullanıyorum düşük tehlikem için ve 2 haftadır raporluyum. Sen de dinlen wc hariç kalkma. ayrıca naçizane önerim 7. Aya gelmeden mobilya vs bakmak çok iyi değil... ben sadece beşik bakıcam ilerde ve bebeğin temel ihtiyaç hazırlıklarını yapıcam, gerisi zamanla olur... her çocuk anakucagi, beşik vs sevmiyor

Canım benim bulantim hiç yok, ama dediğin gibi, bir dilim ekmek, bi yumurta, bir iki dilim domates salatalık yiyorum, patlayacak gibi hissediyorum kendimi. Ben de bu konuyu danıştım o yüzden.
Şu anda bebeğin kendini geçtim, kesesi bile milimetrik boyda, yani istersen hiç yemek yeme, bebeği besleyememe gibi bir ihtimalin yok. 4 ayı bitirince gerçekten büyümeye başlar bebek. O zamana da bulantilarin geçmiş olur zaten. O zaman düzenli sağlıklı beslenirsin. :anneadayı:
İnşallah canım çok teşekkür ederim.Bugün kontrolümüz vardı herşey yolundaymış kalp atışlarını dinledik ama heyecandan video kaydı yapmayı unutmuşuz.Kalp atışlarını kaydetmeyi unutmayın çünkü bi kez daha duysam falan oluyor insan:KK49: Herşey yolundaymış allah hepimize sağsalim doğdukları günleri göstersin inşallah..Mide bulantısı için premesis diye bir ilaç verdi doktor içinde vitamin ve golik asitte var foliğini kullanma doğal ve yan etkisi yok dedi acaba kullanan arkadaşlar var mıı?Bi kaç gündür çok takip edemedim burda sizleri bulantılardan dolayı üzgünüm çok

Sağol canım fikirlerinizi her zaman açığım haklisinda onlar bakarken uzaktan İzledim sadece hayırlısı olsun dediklerine gerçekten dikkat edeceğim yatacağım inş bisey olmaz Rabbim sana da banada tüm isteyen herkese buradaki arkadaşlarıma anne olmayı nasip etsin dualarimdasiniz heran

lekelenmeleri olan.arkadaslar insallah rabbim bebislerinizi korusun sag saglim kucaginiza almayi nasip etsin rabbim dualarimdasiniz ve bugun.kalp atisi duyan arkadaslarada gozleri aydin olsun rabbim bebislerimizi bizlere bagislasin insallah dualarimdasiniz annisler bebisler rabbim sizi korusun

X