2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar bugun hastaneye gittim dayanamadım kan testi yaptırmaya. Sonucum negatif. Son adet tarihim 27 şubattı. 26 Mart da adet olmam gerekir. Henüz beklenen adetime gelmedim ya Bu kadar öncesinde acaba kanda çıkmıyor mu?Çok mu erken yaptırdım acaba? Beklenen adetten önce kan testi yapıp negatip çıkıp , adet gecikmesi yaşayıp hamile olan var mıydı aranızda? Kafamda deli sorular..
canım daha cok erken ben de 1 hafta kala yaptırdıgımda 2den kuçuk cıkmıştı sonuç bu gun tam 7 gun gectı kan testınden sonuç pozitif bır hafta daha bekle bence

Saol canim balikesir de esimle benden baska kimse yok ailem akcay da yarin onlarin yanina gidecegim dinlenmis olacagim inşallah allah bebeklerimizi bize bagislar

Balikesirle akçay yakın demi? Tam bilmiyorum ama . Allah yardimcin olsun canım. Hayırlı haberlerini alırız inşallah.

Sağı canim benim. Darısı başına inşallah. Sat a göre 6+0 bugün. Ama net degildi kalp atışı haftaya kaldı o yuzden. Hayırlısıyla duyarız /görürüz inşallah ikimiz de için rahat edecekse yarın da bi görün istersen doktora belki gorunur miniklerin :))
insallah canim yarin nolcak merak ediyorum herkes insallah sorunsuz bebeklerine kavusurlar rabbim her anne adayina bebegine saglik versin insallah

Yakin kuzum 1 saat esim annemi cagirayim diyo da kayinvalide cekemem bi de cok tesekkurler iyi dileklerin için canim
Git git annenin yanina git annen gibi bakamaz kimse sana. Benim malesef mesafe daha fazla 4-5 saat uzaktalar. Her iki tarafta. Calisiyorum yanina da gidemiyorum her zaman kendi kendime yetmeye calisioryum

Git git annenin yanina git annen gibi bakamaz kimse sana. Benim malesef mesafe daha fazla 4-5 saat uzaktalar. Her iki tarafta. Calisiyorum yanina da gidemiyorum her zaman kendi kendime yetmeye calisioryum
Yalniz olmak cok zor kuzum ya bugun parca geldigini de gorunce elim ayagim bosaldi taksiyi nasıl cagirdim nasıl gittim bilmiyorum yani sende balikesir desin yine bi seye ihtiyacin olursa ben elimden geleni yaparim canim

Kizlarrrrrr sabah sağlık ocağında tekrar kan vermiştim sonuc cikmis . Cuma gunu 124 olan degerim bugun 573 cikmis baya bi yukselmis 3 gun sonra :) acaba çoğul gebelik olabilir mi ya :)))
Canım benimde cuma günü 138 olan degerim bugün 569 çıkmış aynı değerler nerdeyse :KK66:

Aaa ayni gidiyoruz canim :)) normal o Zaman bizim değerlerimiz
Sanırım normal inşallah bi sorun çıkmadan sağ salim alırız bebisleri kucağımıza :KK66: tekrar test yaptıracak mısın?? Ben artık düşünmüyorum hiç doktora gitmedim cuma günü gibi gitmeyi düşünüyorum :))

Geldim canım doktordan . Bebek göründü. Böyle beyaz bi silüet vardı :KK51: kalp atışı da gördük ama tam net değildi. Karından bakıldı. İstersen alttan bakalım net görürüz ya da haftaya gel dedi . Ben de haftaya gelirim dedim. Mecbur degilsem alttan bakılması hoşuma gitmiyor. Tovbe tövbe ayıp olmasın ama Bi de o jel içimden çıkıyor ya deli oluyorum. Sonra gel eve duş al abdest al, zaten hastayım zoruma gitti açıkçası evde de sular kesik. O yüzden kalp atışı göründü ama tam netlestirmemiz haftaya kaldı.
Kese boyunu sormayı unuttum ama ultrason resminde yarı çapını ölçmüş, 6.57 mm yazıyor. :KK66:

Çok sevndm cnm yaa.ayy harika maşallah.darısı Bize dua et inşallah.haftaya benmde karından bakar o zaman inşallah.senin haftaya da karından bakıp atışını dinliicgne göre bana da öyle yapsın bi zahmet.dinlenebilio ve demekki:confused:Yani kimse alttan bakilma taraftarı değil ondan doktorlar en yakın zamanda karından bakmaya başlasnlr lutfeennn:KK48:

Sanırım normal inşallah bi sorun çıkmadan sağ salim alırız bebisleri kucağımıza :KK66: tekrar test yaptıracak mısın?? Ben artık düşünmüyorum hiç doktora gitmedim cuma günü gibi gitmeyi düşünüyorum :))
Yok canim ya 3 oldu yaptırıyorum kolum delik deşik oldu :) benm doktorum cumartesi gunu çağırdı bakalım bu degerlerle devam ederse kismetse kesemizi görürüz insallah :)

X