2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326

Eklentiler

• image.png
    image.png
    299,7 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar bu ilk sıradaki program çok güzel haftalık msj geliyor 'selam anne' diye bebeğin ağzından bilgiler yazıyor ben bayıldım bi bakın derim :KK66:

Eklentiler

• Screenshot_2016-03-20-21-53-32.png
    Screenshot_2016-03-20-21-53-32.png
    90,2 KB · Görüntüleme: 80
Kısslar bişey sorcam
Kaçıncı haftadan sonra karından ultrasonla bakmaya baslio doktorlr bilen var mı.bi sonraki kontrolum 7+ da olcak yine mi vajinal bakar.Artık üstten baksa yaa

Aranızda sigarayı bırakamayan,bırakan ya da azaltanlar .ben bıraktım ama bende aşırı sinir ve yoksunluk belirtisi oldu bende zaten içemem başım dönüyor ama bünye basdonmesi bakmıo vucudun alıştığı düzen var sikintiliyiM

Pıhtılaşma bende de var canım kanda 100 çıkmıştı o gün başladı doktorum kan sulandiriciya bence yarın doktorunla konuş bi fikir al.. Allah sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah :)
Ben de öyle olması gerektiğini düşünüyorum ama bu doktor kese görüşene kadar bekleyelim dedi olmazsa başka bir doktora mı gitsem bilemedim

Kızlar bulantının yanı sira midem rahatsız gastritim var şu anda ilaç kullanamıyorum,nane limon içsem bi zararı olur mu acaba,gazdan havaya uçacam nerdeyse

Telefona hamilelik programi indiren var mi begendginiz programn adni solermsnz indrmek istiorum

Canm ben2 tane ayrı indrmişim hamilelik takibi, bi benm telefonda bi eşimin telefonun da eşimin telindeki her haftasına girdiğinde Msj gönderiyor çok hoş bi program benm program daha farklı, telfn modeline her programı olmuyr.. Ayrıca kızlar ninnileri yükledim hayrlısı ile alalım kucağımıza dinletelim.. :anneadayı::emir_bebek::KK200:

Kızlar bulantının yanı sira midem rahatsız gastritim var şu anda ilaç kullanamıyorum,nane limon içsem bi zararı olur mu acaba,gazdan havaya uçacam nerdeyse
Bende de kronikgastrit var. 3-4 tane yara var midemde..devamli kullandigim ilaclari icemiorum. Doktor simdilik kullanma dedi ama cok yanma oluo icmedigim ici bakim doktor belki ilerleyen gunlerde ilac verir.

X