2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar cinsel iliskiye devam mi yoksa tamamen biraktiniz mi? Burde bende ikişku sonrasi hafif kasik agrisi oluyor normal mi

Slm bende kasım annesi olucam inşallah afyonda yaşadığınız dikkatimi çekti bende afyonda oturuyorum dr.unuz kim acaba

Evet kayseriliyim canım sende öylesin sanırım yok canım ben biliyorum ters rahim in hiç bir sıkıntı yaratmadığını 3 sene önce öğrendim çok araştırdım cogunlugumuz sağ el kullanırız ya sol el kullanmak gibi ters rahim de doktorum böyle açıklamıştı tabi o zamanlar çok araştırdım ben de evet benim adetlerim hep bel ağrısı yapardı sebebi buymus ne olursa belim ağrir hiç kaşık ağrısı bilmem ben sadece dogumda merak ettim oda dediğin gibi zaten gebelikte düzeldiği için sıkıntı olmuyor doğumdan SONRa ya düzelir yada tekrar eski halini alır demişti dotorm benimki hafif sağa eğik bi rahim rahim filminde daha net gördüm bunu

Ben de pazartesiden pazartesiye gidiyorum canım doktora. Doğum tarihimiz aynı seninle. Pazartesi günü 6mm demişti benim keseye. Bu pazartesi kaç cm. Derse karsilastiralim bakalım ben de merak ediyorum ne olduğunu

Aynen cnm.Ben Çarşamba günü gitmiştim.0.54 cm di.o zaman o 5.4 mm dir.o zaman büyüklüğünü soylememsti çünkü daha çok küçük haftasını söyleyemem 4 haftalık kadar demişti bende korkmuştum bi sorun mu var acaba Die.Dün de 11.5 mm dedi galiba.21 mm de kalp atisimi duyuluoms bebek mi goruluoms ne.5+2 dedi işte çok sevndm.Senin benden biraz daha büyükms.bu zamanlarda çok farklı oluo zannediorm.2.günde 1 hafta büyüdü elhamdülillah.Zaten ultrasonda da kocaman gördüm icindeki beyaz keseyi de gördüm.senin pazartesiye çok daha büyür çok rahat görürsün inşallah cnm.sağlıklı olsunlar da 2 gün geç 2 gün erken sorun değil inşallah.bi de benm önceki 2 ay adetim garipti battan 5 gün önce lekelenme başlamasti.8.gün kanama başlamayı falan.doktora dedim benm sat.yanlış da olabilr böyle böyle.tmm bakarz sonra dedi.onlarda zamanla daha iyi zaman veriyolar zannediorm.Ben bi daha iki hafta sonra gitcm.haftaya değil sonraki Çarşamba.Yine mi alttan bakar bilemiorm

Kizlar cinsel iliskiye devam mi yoksa tamamen biraktiniz mi? Burde bende ikişku sonrasi hafif kasik agrisi oluyor normal mi

Bende size sorcktm kisslar.sizde ilişki durumu nedir Die.
Önceki hafta p.tesi test pozitif çıkınca doktor ilk gittiğim doktor ilişki yasak demişti.2 hafta geçti işte.Yeni gittigjm doktora da sormadm.o da bişey söylemedi.ama ne zamana kadar bilemedm.progestani 12.haftaya kadar kullancaz dedi.o zamana kadar mı acabapitpitlari duysak belki yasak kalkar mı.
Aslında biraz benmde işime gelio o uyku varya bizi mahvedio yani

Benim kahverengi akintim olduğu için doktor bi daha ki kontrole kadar olmasın dedi. Hamileligimi öğrendikten sonra bir kez oldu çok tedirgindim. Doktor serbest dese bile bende hiç istek yok ve korku var. Bu da normal herhalde değil mi kizlar?

Kızlar ben gibi 5+1 olan var mi? Zaman gecmiyor insallah kalp atisini duyariz. Birsey de hisaetmiyorum ne bulanti ne agri. Sadece gogus hassasiyetim var sizler nasilsiniz ?
bn bgn 5+4 oldum canım bende aynı durumdayım
henüz kese göremedik özel hastane alltan bakmıyor
devlete gitseydm en azından keseyi görürdm heralde
gögüs hassasiyeti de dün basladı daha önce o da yoktu

birde hafif bel agrısı basladı bu ara sizler de bel agrısı var mı acaba

Bende nie hala aserme ve bulanti yok yaa korkuyorumm sdece ggslerimde hassasiyet devam edio baznda kasgmda agri hissediorum okadar

İçime su serptin canım ya sağol. ..
Bu sabahta idrar testi yaptım dün 1 saat sonra çıkan silik çizgi bugün 5 dkda çıktı buda umut verdi :)
Çok mutluyum çok şükür

Bende nie hala aserme ve bulanti yok yaa korkuyorumm sdece ggslerimde hassasiyet devam edio baznda kasgmda agri hissediorum okadar
Canım herkeste bulantı olmak zorunda değil ki. Hiç bulantısı olmadan doğum yapan bir sürü kadın var. Benimde pek bulantim yok ama hiç dert etmiyorum.

Canim guzel dusun güzel olsun benim de degerlerim iki kat degil yuzde 80 artiyo cok gerildim önce ama sakince beklemek en guzeli inşallah guzel haberlerini verirsin bize

Ben iki kere emel hanima gittim sevgide yine ona gitcem. Ben memnun kaldim. Alaattin bey var bi de ama o cok yogun her zaman sira bulmaz zor bi de cok gec saatlere uzuomus randevular.
Alattin beyi bende duydum sevgi ye gitmek istemiyorum bizim bi arkadasin hamileliginde yanlis teshis koydular ondan beri korkuyorum pasaalaninda bi doktor varmış gokgor soyadi adini unuttum o iyi dediler ama o da cok kalabalik en erken 5 nisan var randevusu cok saol canim yine de cevabin icin

Benim de kat kat artar değerim inşallah.
Gözünaydın canım sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…