2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Benim pazartesi gnu degerim 1800 du sali gunude dktra gdecem sence bnmki grunur mu
GÖRÜNÜR TABİ ALLAHIN İZNİYLE AYNI STRESİ YAŞADIĞIM İÇİN BİLİYORUM HERKES 1500 OLUNCA GÖRÜNÜR DİYO AMA BURDA ÇOĞU KİŞİ DAHA YÜKSEK DEĞERLERDE GÖRDÜ BEN 14 BİNDE HEMDE KARINDAN GÖRDÜM

Bugün kan tahliline gitmistim sonucum yükselmiş çok sukur iki gün önce 251 çıkmıştı şimdi 637 çıktı Doktorum ayın 28 ne idrara sıkışık gelmemi söyledi sizce keseyi ve kalp atisini duyabilirmiyim o gune

Ayy ins canim yaaa alttan baktrmak istemiorum zaten ins karndan grunur hemen

Bende idare eder sağ kasigim arada batıyor o kadar burda bir arkadaş mide bulantısı varsa bebeğin kalp atışını duyarsin demiş ama benim midem bulanmiypr hala acaba bir sorun mu var cmtsi dedi Dr gel diye
Kuzum benim ilk hamileliğimde bulantı olmadı çok şükür bunda da yok Bulantıyı direk kalp atışına bağlamak doğru olmaz.

kizlar benim bulantilarim tavan yapti suan isyerinde zar zor duruyorum

Cnm ben de aynı senin gibiydim salı günü işten izin alıp eve geldim bi süre evde çalışacağm sürekli bulanıyo sadece gece uyuyunca iim onun dışında su bile içemiyorum bulantıdan bi gün hafif düzeliyo ertesi gün tekrar günde 4 kez istifra ediyorum bu yüzden yatıyorum sürekli halsizlikten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…