2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar dünden beri yazdıklarınızı okudum rahatsız olanlara lekesi olanlara geçmiş olsun inşallah iyi olursunuz. Örgüden bahseden arkadaşlar bende beyaz battaniye ve puset örtüsü örmek istiyorum güzel model olanlar buraya atsada örsek

Ben bi tane battaniye yapiorum resmini atim ama ftoda tam gzel drmuo ama ben begeniorumm birazdan atim ftsunu

Kızlar merhaba.Size bir sorum olacak. Son adet tarihimin ilk günü 27 şubattı. Adetin 9,13 ve 16.günlerinde denedik gebelik olma olasılıgı yüksek mi sizce? Sizler adetin kaçıncı günleri denediniz ve gebe kaldınız?

Eklentiler

• IMG-20160316-WA0007.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 100
hosgeldin canim ama doktorlar onermiyorki emzirme cocugu karnindaki bebege zarar veriyorsun gelisimini engelliyorsun butun vitaminleri ogluna veriyorsun arti bebegin icin sut yapacak tekrar ilk sut cok degerli diyor doktorlar yagli agiz sutu deniyor nasil dusunmezsin boyle onemli konuyu hafifemi aliyorsun yoksa bilmiyormusun

Puset ortsu nasil oluo sende fto varsa sende atrmsn

Bunu bende duymuştum sakıncalı bencede bırakmalısın.

BEN CANIMŞÜPHE EDİYORUM HAMİLE MİYİM DİYE : )

C
Canım aynıyız ben de bugün anca gidebiliyorum Doğu da olduğum için 110 km geldim merkeze inşallah burda kalp atışını duyabilirim hayırlısı canım
canım sen muş un neresinde çalışıyorsun, 5 yıl önce bende bulanık ta öğretmendim seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun canım

Puset ortsu nasil oluo sende fto varsa sende atrmsn
Canım puset örtüsü ince ip ve ince şişli örülür battaniyeden biraz küçük olur.araba koltuğu yerinde kullanılan elde taşınan varya onun üzerine örtüyosun yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyor işte ama bende yok şu an.

Birde fotoyu modele yaklaştırıp atarmısın modeli böyle çıkaramam

keseyi görmüş müydü doktor.tek taraflı ağrı veya sancın varmı.başın dönüyo mu.tansiyonun düşüyo gibi oluyo mu
keseyı gorduk gecen cuma basım donuyo gıbı oluyo progestan kullanıyorum.agrım yok sukur arada her hamılelıkte olan ufak batmalar olup gecıo.

Aşkolsun bizleri neden sormuyosun idare benim ki arada sağ kasigim agriyor senin nasil

Kıyamam cnm sormam mı hiç.Onlar erkenciler burdaydilr da ondan isimlrni yazdım.sen nasilsn hayatım bebisli hayat nasıl gidio
Benmde ağrı gibi bişeyler oldu ama anlamadm yorgunluktndr İnşallah.bugün bakalım nasıl olcak.ya da vajinal kullaniorm Die mi oldu anlamadm

Canım dün yazmıştım ama takvime benide ekler misi sat 29 ocak, tahmini doğum 4 kasım, kayseri 2. Bebeğim olacak inş

Tamam canim bu model tig ile yapilio tek tek motifi birlestiriosun scak ttuo ipde biraz fazla gdio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…