2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ben kasım 2015 de hamile kaldım :) üstelik çikolata kistim vardı ameliyat olmuştum sonrasında doğum kontrol kullandım vs. sorularınız varsa cevaplayabilirim kızlar :)

Evet kızlar
Kasım annesinimi arıyorsunuz
1. bizde

Ancak isim veremem doktora gidene kadar söylemek istemiyor yakın zamanda bir kürtajı oldu . Ancak bundan sonrakiler 1. değil biline :KK50:

E="AzRASILAM, post: 45335451, member: 77292"]günaydın arkadaşlar
halen ben hamileyim diyen biri olmadı sanırım :)
çizelgeleri görüyorum ama
Hayir cnm son 6 günhheyecanlıyım:)[/QUOTE]
Hadi İnşallah
Evet kızlar
Kasım annesinimi arıyorsunuz
1. bizde

Ancak isim veremem doktora gidene kadar söylemek istemiyor yakın zamanda bir kürtajı oldu . Ancak bundan sonrakiler 1. değil biline :KK50:
1.olacaktım ama kısmet olmadı inşallah önümüzdeki maçlara bakacağız :)) kasım annesi olacam inşallah ilk değil ama son olarak girecem listeye :) kimmiş bakalım 1. Söyle CuteMom CuteMom hadi Hayırlı olsun

acyildiz, post: 45346459, member: 741271"]Merhaba :)) kısmetse Rabbimin izniyle Kasım annesi olacağım :)[/QUOTE]
Hoşgeldiniz

kızlar ben fazla yazmıyorum ama ara ara sizi takip ediyorum pek hamişimiz yok herhalde... ben eylül annelerinde hayal kırıklığına uğradım için hamileliğim kesinleşinceye kadar fazla yazmamaya karar verdim... bat 6 mart eğer hamile kalırsam bu ay tahmini doğum tarihim 12 kasım oluyor.... sürekli salavat çekiyorum bol bol dua ediyorum herkese... günlerimde çok yoüun geçiyor pek bebek fikri aklıma gelmıyor açıkcası... Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin :KK66:

Benim tahmin ettiğim kişi mi acaba :) inşallah maşallah :))

Hayir cnm son 6 günhheyecanlıyım:)
Hadi İnşallah

1.olacaktım ama kısmet olmadı inşallah önümüzdeki maçlara bakacağız :)) kasım annesi olacam inşallah ilk değil ama son olarak girecem listeye :) kimmiş bakalım 1. Söyle CuteMom CuteMom hadi Hayırlı olsun[/QUOTE]

Doktora gidene kadar soylemek ıstemıyor o sebeblen suanda ısım veremıyorum :) Ben kankilerimden biri :KK49:

Allah kucagınıza almayı nasıp etsın AzRASILAM AzRASILAM sizinde

Hayırlı Cumalar

Hadi İnşallah

1.olacaktım ama kısmet olmadı inşallah önümüzdeki maçlara bakacağız :)) kasım annesi olacam inşallah ilk değil ama son olarak girecem listeye :) kimmiş bakalım 1. Söyle CuteMom CuteMom hadi Hayırlı olsun

Doktora gidene kadar soylemek ıstemıyor o sebeblen suanda ısım veremıyorum :) Ben kankilerimden biri :KK49:

Allah kucagınıza almayı nasıp etsın AzRASILAM AzRASILAM sizinde[/QUOTE]

amin cümlesinin

mevlam kimsenin kucağını boş bırakmasın

5 gun var belirtilerin hepsi kayboldu turp gibiyim yapsam test cikarmi bilmoyorum erken gebelik alayim olmaSa

Hadi İnşallah

Allah kucagınıza almayı nasıp etsın AzRASILAM AzRASILAM sizinde[/QUOTE]

Ben anladım sankiii :)) inşallah güzel haberini verir burdan bize dört göznen bekliyorum :) Allah gönlüne göre versin herkesin. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

X