2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ya aşırı yemek yemiyorum kusuyorum zaten ama kesinlikle wcye çıkamıyorum

Canm wc sakın sıkma kendini(afedersiniz kızlar )
Canm yiyebilirsen acı ye bağırsakları çok çalıştırr.. Ben de de arada oluyr ama en çok 2 gün...

Öyle canım sağ salim kucağımıza alalımda sen kalp atışlarını duydun mu
gecen hafta kese goruldu 5 haftalikti bu sali iki kese goruldu yolk sac kese iyi dedi 6+2 gunluktu dun kalp atisi icin 28 marta cagirdi ama ben yine gidecem sali gunu doktora cok merak ediyorum sen gordunmu kese kalp

gecen hafta kese goruldu 5 haftalikti bu sali iki kese goruldu yolk sac kese iyi dedi 6+2 gunluktu dun kalp atisi icin 28 marta cagirdi ama ben yine gidecem sali gunu doktora cok merak ediyorum sen gordunmu kese kalp
cnm bende bugün gittim kese göründü dedi :) 2 hafa sonra çağırdı kalp atışları için sanırım acaba bebeği ultrosonda kaç haftalıkken göreceğiz

Anneler ozellikle ev hanimi olup evde oturanlar benm gbi :) orgulere basladnz mi ben skntidan orguye verdim kendimi :) onceki dusurdugum bebege basladgim orgulere devam ediorum
cnm ben kpss çalışıyrum mayıs da sınav geçince bende örgü öğrenip örmek istiyrum hem cinsiyeti de belki belli olur zamana kadar

cnm ben kpss çalışıyrum mayıs da sınav geçince bende örgü öğrenip örmek istiyrum hem cinsiyeti de belki belli olur zamana kadar
Ins canim ben lise kpssne grecektm ama hamileleik var esim girme bosver dio napacam bilemiorum tam son zamnlara yada dgma denk gelirse

Ins canim ben lise kpssne grecektm ama hamileleik var esim girme bosver dio napacam bilemiorum tam son zamnlara yada dgma denk gelirse
cnm ben çocuk henüz düşünmüyordum eşim de öyle ben sınava hazırlanıyrum diye ama bizim ki kaza ile oldu 3 ay erken oldlu sürpriz oldu bize... ben mayıs da lisans kpss ye gireceğim fazla karnım şiş olmayacak sanırım

Anliorum canim Rabbim en hayrlsini bilendr .evt canm karn cok sismez ozamana snavnda bebegnde yardim eder hem

Bugun gittim canım kese gorunmedi 4+6 zaten gorunmesini beklemiyodum doktor 10 gun sonra gel dedi bende bi kan testi daha yapalım deyince yaptık

Cnm gorunmemesi de aslında çok abes değil.benmde Bugün göründü 5+2 bat â göre ama doktor küçük dedi 2 gün sonra gittigmde tekrar bakcak ona göre kaç haftalık oldgnu soyliick.ondan çok takma cnmcm ferah tut İnşallah kalbini

Beni de listeye ekler misinizz?? 3. Kez yazıyorum sanırım hep gözden kaçıyorum. ..
Sat 5 Şubat tahmini doğum 11 Kasım yaş 28 Kayseri ikinci gebelik ama ilk bebek olacak inşallah. . Bugün keseyi gördüm iki hafta sonra kalp atışı inşallah. .

Beni de ekler misiniz, sat 29 ocak tahmini doğum tarihi 4 kasım, yaş29, kayseri, 2.bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…