2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar mrb bend inşallah Kasım annesi olacağım daha doktora gitmedim kendim test yaptım pozitif inşallah bu üçüncü bebeğimiz olacak diğerleri Mart ayındaydi Mart annelerinden buraya transfer oldum

KIZLAR YAA 73.5LA HAMİLE KALDIM 12 GÜNDE 1 KİLO ALMIŞIM BİLE ÇOK KORKUYORUM BU KABIZLIK NOLUCAK BÖYLE HERGÜN KUSUYORUM BİDE NEREDEYSE SİZDE DURUMLAR NASIL

Canım bende hamilelikte çok kilo alıyorum ilkinde 30 ikincide 25 aldım bunu allah bilir

Arkadaşlar Son 3 gündür sanki otobüs tutmuş gibi midem hep çok iştahsızım.Normalde tatlıyı çok severim ben ama şimdi düşüncesi bile midemi fena yapıyor.Sizinde böyle yiyemediğiniz yiyecekler oldu mu?Ve mide bulantınıza iyi gelen yiyecekler var mı?

Iyi aksamlar kizlar hafif kahverengi lekenmeler oluyor bende progestan iciyorum düşük riski var sizlerin nasıl endişelendiriyor bu durum beni

Ben et kokusundan tiksindim gormeye bile tahammulum yok hatta esim zorla yedirmeye calisti yutamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…