2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım ben akşam yatarken koyuyorum gece wc ye kalktığımda beyaz akıntı şeklinde geliyor. Bende olmuyor sanıyordum ama herkesin öyle oluyormus
canim benim.tek kese goruldugunde 14.178 betahcg dun ikici kese goruldu yolk sac falan iyi dedu biri bir hafta geriden geliyor canim birde dogal oldu tup asilama yaptirmadim esimin tarafinda ikiz var belli olmaz seninde ikiz olabilir

ben rüya görmüyorum veya gördügümü hatirlamiyorum ama uykumu hic alamiyorum canim sürekli uyaniyorum. Bende Progestan kullaniyorum acaba ondanmi

Kesinlikle bende tatlı istiyorum, ki hiç aram yoktu, şimdi tatlı yiyorum üstüne bi daha çikolata filan yiyorum kilo almaya başladım zaten

Henüz kilo almadım çünkü yemeklerle aram bozuldu. Tatlı da birkaç kez istedi canım ama yemedim. Canım öyle aşırı istemedi diye . Şimdiden alırsam sonumdan korkuyorum da o yüzden

ben rüya görmüyorum veya gördügümü hatirlamiyorum ama uykumu hic alamiyorum canim sürekli uyaniyorum. Bende Progestan kullaniyorum acaba ondanmi
belki ilacın yan etkisidir diye düşündüm ama bilemiyorum tabi, aynen uykumu hiç alamıyodum, hep uyanıyodum, bide işte anlamsız rüyalar fln..

Kesen gayet duzgun gorunuyor canım dert etme stres yapma Drlar en basta cok cagırıyo kac hftalık

Çok sağol cnm Allah razı olsn.Zaten sonucum için gitcektm cuma günü.geldgnde hatirlat bakalm dedi.şuan kaç haftalık oldgnu soyleyemiicm 4 haftalık gibi dedi ama dedigm gibi cuma günü inşallah onu da kesin söyler.sonrasında da 2 hafta sonraya randevusunu verdi zaten.Allah korusun sıkıntılı bi durum olsa o kadar da ertelemzdi herhalde

Aynen cnm inşallah o haftaları birlikte görürüz

Henüz kilo almadım çünkü yemeklerle aram bozuldu. Tatlı da birkaç kez istedi canım ama yemedim. Canım öyle aşırı istemedi diye . Şimdiden alırsam sonumdan korkuyorum da o yüzden
ilk 3 ay için 1 - 1,5 kilo normal diyolar, dikkat etmek lazım tabi ama çok da sıkmamak lazım yahu

Canım doktor bana da yazdı. Progestan ama ağrın veya kanaman olursa koy dedi. Sen günlük filan kullaniyorsan. Akşamları koy ki eriyip akmasın. Ya da birkaç saat yatıp kalkmayacagin zaman koy . Ben şimdilik ağrı vs yok kullanmıyorum o yüzden

Dediğin gibi idrarimla da pütür pütür döküldü biraz ondan yanlış mı oldu dedim.İlk deneyimimdi.Biraz daha geri koyablrdm belki akşama tekrar var zaten.inşallah bebisimze faydası oluodr.ağızdan icilenle fitil olarak kullanilan aynyms cnm.yumuşak kapsül.bende doktor farklı bişey vercek zannetmstm ama aynyms

ilk 3 ay için 1 - 1,5 kilo normal diyolar, dikkat etmek lazım tabi ama çok da sıkmamak lazım yahu

İlk üç ayı sıfır kilo ile kapatmak niyetim 3-6 ayda 3 kilo, 6-9 ayda da 4 kilo almayı hedefliyorum. Toplamda 7-8 yeter bana fazla bile
Tabi iştah bi açılırsa yandigimin resmidir. Keşke hedefim tutsa. Bi gram bile hazır yemiyorum hem çocuk için hem kilo için sebze yağ protein kalsiyum . Bunları almaya çalışıyorum. Sıfır şeker ve çok az da tuz.

Ben kendimi hiç şartlandırmadım canım zaten midem bulanıyo diye yiyebilirim şeyleri ayırt etmeden yiyorum ama senin o 7-8 kilo tutturabilirsen çok iyi ama son 4 ay özellikle çok kilo alıyosun istemesende.

merhaba anneler burdanmi devam edeceksiniz yoksa ( merhaba 2016 kasim anneleri ) burdanmi edeceksiniz sorulariniza cvp istiyorsaniz buyurun hep beraber yazisalim canlar hadi bekliyoruz

Doğumdan bahsedilmis, kesinlikle değişmeyen fikrim normal doğum (adı uzerinde)
2dogumumda normaldi, inşaallah buda öyle olur çok istiyorum ama tabii her şey istediğimiz gibi olamayabiliyo
Bakalim herseyin hayırlısı

benide bu mide bulantısı öldürecek.sabahları hiçi bişi yiyemiyorum kuru kuru besleniyorum .zaten kabızım daha kötü olacağım.canlı cenaze gibi dolaşıyorum ortalıkta ben sürekli bu kadar kötü olan var mı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…